Skocz do zawartości
.PaVLo.

Wymiana wysłużonego Galaxy S5 na? (budżet 2000 [+/-200])

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojeździłem po sklepach i posprawdzałem trochę modeli. Największy problem z okularami polaryzacyjnymi mają tanie telefony na IPS, faktycznie jak obróci się je w poziomie, to obraz się przyciemnia i mało co widać. Sprawdziłem LG V30, HTC U12+ i Oppo RX17PRO i z nimi nie ma żadnych problemów, tak samo jak z nowszymi Huawei czy Xiaomi, nie wspominając o Samsungach. Nigdzie nie znalazłem Asusa Zenfone, więc nadal dla mnie są zagadką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Above, ubieraj sunglasy i mów co się dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Above, ubieraj sunglasy i mów co się dzieje ;)

 

Niestety Zenek jest teraz już u innego użytkownika więc go nie zabiore :P Będę miał dzisiaj Mi 9 SE jakby kogoś interesowało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po całej sytuacji z huawei ja bym już raczej nie kupił:P To że apki beda działać z googla nie oznacza że będzie dostawał na bieżąco updated bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olac bezpieczenstwo, przyjdzie czas ze YT nie uruchomisz puki sam nie pociagniesz *.apk, chyba ze na szybko wdroza swojego huawei store'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie YT to juz taki śmietnik że nie wiem czy byłoby mi żal , do muzyki wole spotify :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Śmiejecie się, a mało kto zwraca na to uwagę. Ja w sezonie często jeżdżę po kraj na zawody i nawigacja w telefonie ułatwia i przyspiesza dotarcie do celu. Używam właśnie okularów polaryzacyjnych do jazdy, bo zdecydowanie poprawiają widoczność za dnia, zimą czy latem :)

 

Czekam na testy i dostępność Asus ZenFone 6 i wtedy zdecyduję co brać.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę pochwalić się, że pod wpływem okazji, zakupiłem jednak Asus Zenfone 5Z 6/64 w X-Kom. Telefon fajny, notch aż tak nie przeszkadza, bo można go "zamaskować", a po trzy ikony po bokach, w sumie starczają. Jest też faktycznie mały problem z polaryzacją w poziomie, przez co słabo widać ekran i niestety nawigacja w aucie słabo się sprawdza w tej pozycji. Dzisiaj go odebrałem, więc mam 14 dni na podjęcie decyzji, ale raczej go zostawię. Pojawiła się też aktualizacja do Androida P, ale muszę poszukać opinii czy na prawdę warto się przesiadać z obecnego 8.0.0., oraz jak powrócić do starszej wersji, na przykład 8.1 .

 

Chciałem sobie posłuchać muzy, ale o dziwo nie ma tutaj programu do odsłuchiwania, więc ściągnąłem Music Player, ale może jest coś ciekawszego?.

Macie też jakieś propozycje jakie programy pościągać, aby zastąpić fabryczne, a przy okazji zwiększyć funkcjonalność sprzętu? :)

 

Do kompletu kupiłem kartę 128GB oraz szkło ochronne. ;)

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do muzy pobierz sobie poweramp co prawda płatny ale warty każdej złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poco nie ma polaryzacji, jak większość "za tanich" chińczyków.

Ma IPSa więc ma polaryzację. Tak działają ekrany LCD :)

 

Do muzy pobierz sobie poweramp co prawda płatny ale warty każdej złotówki.

Tak pokaszanili interfejs, że jest wkurzający i mało używalny według mnie. Mam jeszcze od czasów początków Androida (bo to antyczny program) i lepiej działa wbudowana apka Samsunga :P

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto zrobić update do 9.0, sporo rzeczy poprawili w interfejsie oraz w aparacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem update. Dzisiaj posiedzę i zobaczę co pozmieniali, ale zauważyłem już, że przenieśli pasek głośności na prawo i teraz jest w pionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...