Skocz do zawartości
RahHlm

poproszę o malutka podpowiedź.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaginięcie Ethana Cartera

 

https://www.gry-online.pl/gry/the-vanishing-of-ethan-carter/z3357d

 

 

 

Z nią trzeba płacić ? czy mozna się zarejstrować i normalnie grać.

 

Jak zacząć w nią grać proszę o szczególową pomoc.

 

Nie gram w takie gry. w wogóle żadne. i potrzebuję żeby mi ktoś powiedział gdzie w nią grać na jakiej str.

 

Jeśli to będzie dla mnie zbyt nie jasne top się wycofam z tego., ale jednak proszę o pomoc, a i najważniejsze to czy będzie mi działała na moim komputerze jeśli ją się pobiera. ale proszę i tak napisać żeby przez przeglądarkę dało się w nią grać prosto z internetu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz po prawej ceny. Wymagania na dole. To nie jest gra na przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich postach nigdy nie wiem, czy to jest na poważnie pisane...

Zakładając, że jednak na poważnie:

 

To nie jest gra przeglądarkowa, ale zwykły, "pełnometrażowy" tytuł. Gra jest cienka jak sik pająka, ale wielu osobom ten symulator chodzenia się podobał.

Grę musisz kupić w jednym ze sklepów, do których linki masz po prawej. Jak już musisz, polecam muve. Dostaniesz klucz cyfrowy do najprawdopodobniej steama. Klucz aktywujesz na koncie steam w aplikacji, którą pobierzesz ze strony steama. Po zakupie dostaniesz wszystkie linki. Przez steam ściągasz grę na komputer i grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja mogę wiedzieć co to jest steam ?. jeśli nigdy wcześniej z tym nie miałem do czynienia.

to jest gra , któraą da się przejść czy nieskończona ?. czy jak to wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli nie wiesz jak działa oprogramowanie na komputerze, nie potrafisz przeczytać w google co to jest steam i jak działa. To polecam ci konsole np. play station 4, aby rozpocząć pierwszą przygodę z grami.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Za większość gier trzeba płacić.

 

Zazwyczaj można używać tzw platform do kupowania gier i ich przechowywania.

 

Główne to steam

https://store.steampowered.com/app/258520/The_Vanishing_of_Ethan_Carter/

 

origin, uplay, epic store, gog, huble store etc - niektóre z nich są powiązane ze sobą i gdy dodasz w jednej, to może się pojawić w drugiej.

 

Każda platforma ma osobny instalator, tworzysz konto, masz swój program i "przeglądarkę". Jak już masz konto to możesz tam sobie zakupić np kartą debetową, czy ogólnie przelewem internetowym.

 

Potem zostaje przypisana do danego programu/platformy jakiej używasz. Ja Ci podałem steam bo chyba jest najpopularniejszy.

 

I stamtąd grę uruchamiasz.

 

Jak szukać gier?

 

Ja to robię tak, że wpisuję nazwę gry w google (najlepiej po angielsku) i obok dodaje platformę np steam

 

Tak to wygląda

 

https://www.google.pl/search?source=hp&ei=CK3fXNBIga6TBbPKuYAH&q=vanishing+of+ethan+carter+steam&oq=vanishing+of+ethan+carter+steam&gs_l=psy-ab.12..0i203j0i22i30l9.5074.9327..9481...1.0..0.134.1552.11j5....2..0....1..gws-wiz.....0..35i39j0i131j0j0i67j35i39i19j0i19j0i13i5i30i19j0i8i13i30i19.VwxVKon3-C8

 

Można też szukać przecen.

 

Jest też osobna zakładka na google - zakupy. Tutaj już podaje się samą nazwę gry

 

https://www.google.pl/search?q=vanishing+of+ethan+carter&sa=X&biw=1360&bih=632&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=U63fXOj1I9OJk74Pk7y6kAk&ved=0ahUKEwio64LUwKTiAhXTxMQBHROeDpIQuw0I7AEoAg

 

Jak widać tu jest taniej, ale też trzeba umieć wyłapać jakie są różnice czemu właśnie jest taniej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na steam istnieje płatność przez sms ?

np. jak chcę kupić gre i zapłacić sms z telefonu ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki przypadek, albo troll, ale ok - spróbujmy.

Płatności masz paypal, przelewy itd, ale najlepiej kup kod paysafecard, doładuj konto steam i wtedy zakup grę. Ta konkretna ma dość ciekawy klimat, ładne widoczki i muzykę, ale to krótki symulator spacerowicza z prostymi zagadkami. Absolutnie nie kupowałbym tego za pełną cenę. W czerwcu powinna być wyprzedaż steam i pewnie gra dostanie zniżkę 50-75%. Do tego czasu poczytaj sobie, ogarnij temat platformy steam i zapoznaj się z wymaganiami sprzętowymi różnych gier którymi jesteś zainteresowany, bo jeśli masz przedpotopowego peceta, to nie pograsz w zbyt wiele. Będzie promo i kupisz stosunkowo tanio wiele ciekawych gierek, ale nikt tego za ciebie nie ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pasuje mi, że ktoś tu mi to ogarnął jakoś bo ja bym nie chciał tutaj niepotrzebnie

 

Ale jakie przelewy ? bankowe ?.

i ja nie mam czegoś takiego jak paypal i paysafecard nigdy z tego nie korzystałem nigdzie nawet się nie umiem tym posługiwać.

 

Ja znam tylko taką formę płatności , że dokonuję płatności poprzez sms ( telefonem ) bo tylko w taką grę grałem gdzie się tylko w taki sposób płaciło za różne dodatki premium .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie pasuje mi, że ktoś tu mi to ogarnął jakoś bo ja bym nie chciał tutaj niepotrzebnie

 

Ale jakie przelewy ? bankowe ?.

i ja nie mam czegoś takiego jak paypal i paysafecard nigdy z tego nie korzystałem nigdzie nawet się nie umiem tym posługiwać.

 

Ja znam tylko taką formę płatności , że dokonuję płatności poprzez sms ( telefonem ) bo tylko w taką grę grałem gdzie się tylko w taki sposób płaciło za różne dodatki premium .

Ale co mamy tu ogarniać w co chcesz zagrać?

Każdy ma inny gust, poczytaj masz w internecie wiele portali zajmujących się grami i wiele recenzji.

 

Jak chcesz kupować wersje cyfrowe to najlepiej jak masz konto w banku i kartę płatniczą. Po prostu.

Albo paysafecard jak możesz gdzieś kupić w okolicznym sklepie. Paysafecard to jest kod, który kupujesz w sklepie np. żabce i doładowujesz konto steam za co możesz kupić jakąś grę. To chyba jedyna opcja jak się nie ma konta w banku.

 

Albo możesz kupować wersje pudełkowe czy to w sklepach stacjonarnych czy przez internet. Wtedy kupujesz pudełko z płytą DVD i kodem do platformy najczęściej Steam.

 

Nie wiem ile masz lat skoro zadajesz takie pytania i nie wiesz co to przelew to chyba nie dużo :P

 

I sprawdź co masz za PC, bo jak ktoś tutaj pisał jeszcze są wymagania sprzętowe i to w co możesz zagrać zależy od Twojego sprzętu.

Edytowane przez domino97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam konta w banku i nigdy nie miałem. Karty płatniczej też nie mam.

A tego konta na steam to i tak nie umiem doładować no chyba, że przez sms można.

 

Bo ja grałem w grę, którą się płaciło sms-em wszystko.

tam była płatność sms-em

więc na innych sposobach się nie znam są one dla mnie zbyt nie jasne.

 

A sprawdźcie mi czy ta gra https://www.gry-online.pl/gry/the-vanishing-of-ethan-carter/z3357d

co tu napisałem będzie mi działała na moim kompie.

 

Mam tak :

 

windows 8.1

Model NTT HOME

Procesor : Intel ( R ) Core ( TM ) i3-41170 CPU @ 3.70 GHZ

Zainstalowana pamięć : 4 , 00 GB

Typ systemu : 64 bitowy system operacyjny, procesor x 64

Edytowane przez RahHlm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety Twój PC jest za słaby, wątpię abyś miał kartę graficzną w tym zestawie.

Tak jak koledzy powyżej, jeśli chcesz zacząć przygodę z grami a nie znasz się prawie na wszystkim, polecam zakupić konsolę PlayStation 4 nie ma nic bardziej prostego na początek.

Edytowane przez Dasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...