Skocz do zawartości
neWWW

Mysz 200zl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Pisze oddzielny temat aby trafic do szerszej liczby odbiorcow bo w przypietym temacie 2 ostatnie wiadomosci sa z wczoraj i okolo miesiaca, a chcialbym szybka odpowiedz.

Potrzebuje myszki glownie do grania w cs go.

Budzet to 200zl. Zastanawialem sie nad SteelSeries Rival 310.

Uchwyt jaki preferuje to fingertip grip.

 

Tutaj wzor:

 

 

- obecna mysz:Genesis GX57

- powód zmiany gryzonia:Poszukuje czegos z lepszym sensorem i lzejsza.

- rozdziałki w grach:16:10 1680x1050

- DPI:500

- czułości w grach:2.6

- czułość w Windows:6/11

- czułość w sterach myszki:Brak

- gram w:CS:GO

- budżet:200

- chwyt:fingertip grip

- uwagi:Brak.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Roccat Kone Pure Owl-Eye za niecałe 220 zł z darmową dostawą. Jeśli nie masz grube palce ani dużej dłoni to będzie idealna pod fingertip grip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod finger to chyba lepszy Sensei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy odpuść sobie rivala 310. Mam od pół roku , i mam 3 awarie w nim już. Nie ma przepracowane więcej niż 1000h. Łapie dwuklik lewego klawisza , gumy po bokach się odklejaja i scroll jakby przepuszcza nieraz np mam skok na scrollu sobie podskoczylem parę razy , biegnę i nagle postać sama podskoczy mimo że nic nie dotykalem. Wcześniej miałem rivala opticala i poza awarią scrolla i startymi bocznymi gumami śmigal elegancko parę tyś h przez parę lat . Właśnie chce wysłać na gwarancję swojego i się go pozbyć po naprawie , i właśnie sam zastanawiam się nad jakąś myszką z logitecha bo zbierają pozytywne opinie . Razer jest awaryjny , więc odpada odgórnie. W życiu miałem parenascie myszek i nigdy nie miałem sytuacji takich jak z razerem i z 310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz kupiłem sensei 310 miesiąc temu, a niby w stosunku do rivala różni się tylko kształtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz kupiłem sensei 310 miesiąc temu, a niby w stosunku do rivala różni się tylko kształtem.

Mam Rivala 310 od roku i działa i wygląda jak nowa.

Może ktoś kupił chinską podróbe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rival jest z oficjalnego sklepu steelseries więc podroba to nie jest . Może być że akurat miałem pecha i trafiłem wadliwa sztukę, ale i tak niesmak pozostanie . Może dam ostatnią szansę mu po wymianie na nowa . Razer też dostał ode mnie 2 szansę 2x deathaddery mi się rozkraczyly od razu po gwarancji . Rival optical działa do dziś, używa go moja mama, wystarczyło rozkręcić i przemyc styk scroola płynem do elektroniki i już jest Oki . Kupię najwyżej nowe slizgacze i się przesiade na mojego starego opticala, perfekcyjnie mi leżał w dłoni, 310 jest dla mnie ciut mała ale już się przyzwyczaiłem. Mam jeszcze leżeć myszki legendy , mają parę lat A pracują perfekcyjnie, mam na myśli Microsoft ie 3.0 i logitech mx518 :). Skoro rival 310 nie jest taki zły to możesz go rozważyć, tylko najpierw najlepiej w jakimś sklepie weź go w rękę i zobacz czy Ci dobrze leży.

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 149 plnów masz spoko myszkę DM1 Pro S z sensorem pixart 3360 i omronami w promce na morelach z kodem: MORELOWYPT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dm1 pro s od samej premiery to chyba już 3 lata i jestem zadowolony jedyny problem to delikatne przetarcie plastiku na górze myssy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią przedmówcy, jak nie chcesz przepłacać to bierz DM1 Pro, sam miałem polecam. Wymieniłem na DM1 FPS, ale to już poza zasięgiem cenowym (bo 219 zł). Moim zdaniem petarda, ten kabel robi taką robotę.

 

Generalnie jak do CS-a to moja rada brać coś lekkiego, co ma dobry kabel i minimum PixArt3310.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...