Skocz do zawartości
6M9

Sprzedam używany procesor AMD Phenom II x4 940 BE

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

 

Posiadam na sprzedaż używany procesor AMD Phenom II X4 940 Black Edition, 3,0 GHz, 8 MB cache. Procesor został kupiony 10 czerwca 2009 roku - ma więc za sobą prawie 10 lat pracy. Jestem jego pierwszym i jedynym właścicielem. Procesor jest w 100% sprawny. Procesor posiadał 3-letnią gwarancję. Przez cały okres użytkowania był dobrze chłodzony (Thermalright HR-01 + Enermax Cluster + przewiewna obudowa typu pół-otwartego) więc temperatury w stresie oscylowały w granicach 62° - 66°.

 

Procesor na stockowym napięciu daje się podkręcić do 3,4 GHz samą zmianą odblokowanych mnożników. Ze względu na troskę o żywotność procesora nigdy nie zmieniałem jego napięcia na wyższe, ani nie bawiłem się w żadne ekstremalne podkręcanie. Z internetowych wieści wiemy, że ten model daje się podkręcić nawet do 3,8 - 4 GHz.

 

W skład zestawu wchodzi cały komplet (BOX): oryginalne opakowanie, procesor, instrukcja użytkowania z naklejką z certyfikatem potwierdzającym oryginalność, chłodzenie boxowe procesora (nigdy nie użyte).

 

Cena: już od 139 PLN*

 

Więcej informacji oraz zdjęcia w poniższym linku:

https://allegro.pl/o...-box-8094853426

 

6rko0h.jpg

 

Polecam się, pozdrawiam.

 

* - ze względu na charakter licytacji na allegro, podana cena jest ceną startową.

Edytowane przez 6M9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...