Skocz do zawartości
jacek2707

[nieaktualne] Nvidia Shield TV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kupie Nvidia Shield TV Remote Edition

 

Nieaktualne

Edytowane przez jacek2707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Witam, zastanawiam się jak wygląda w praktyce kwestia grania w rozdzielczości 2K na monitorze 4K. Wygląda to gorzej niż jeśli grałbym na monitorze 2K? Mowa tutaj o monitorach 32”. Składam zestaw komputerowy pod gry 4K. Tak jak na początku nie będzie problemu z komfortową grą w tej rozdzielczości, to pewnie za parę lat takie problemy mogą się pojawić (spadki fps itd) i zastanawiam się czy wtedy nie schodzić na 2K w przypadku niektórych tytułów. A lepsze to, niż wymiana monitora.    Może trochę martwię się na zapas, ale ostatnio zastanawiałem się co w tej kwestii robić. 
    • Ten patch to żart, więcej psuje niż naprawia, nawet nie poprawili tego buga z crashami podczas używania weapon debris na nowszych kartach, ultrawide nadal nie działa tak jak powinno. Edytowanie ini dawało lepsze rezultaty niż ten ich next gen fix Dla porównania ui w ultrawide w Fallout 76  
    • Lubię tą grę bo jest dość unikalna, ale nie wiem, czy się w to da grać bez modów 😀🤣
    • Piekło zamarzło . Udało mnie się trafić leżaka magazynowego w znośnej cenie. Grudzień 2021r. Plomby na swoich miejscach nienaruszone, więc nie mam wątpliwości, że jest to nówka leżakowana w magazynie. Środek również jak najbardziej w porządku. Więc adapter w ruch, bo nie chcę dobrać do radiatorów na dyski M.2 wyciągając kartę graficzną i do kompa. A reszta mówi sama za siebie .
    • Może dla niektórych osób te 50 zł / miesiąc to nie majątek? Podejrzewam, że większość tak płaci a wygibasy z vpn na wyspy wielkanocne, zdrapki z Burgundi i kody z Laosu to raczej margines.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...