Skocz do zawartości
grzegorczyk

[Zamknięty][S] Interkonekt RCA Cardas 300b microtwin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • No spoko spoko jeszcze trochę mam do niego ,ale na razie książę demonów mnie bije... Jak mi wczoraj się morda ucieszyła jak demony padły za pierwszym razem bo myślałem że to koniec i się kuźwa dziwię czemu lock nadal działa , w estusow brak
    • Rok nie ma znaczenia, liczy się ilość godzin. Jeden po roku zrobi 400, inny 1500   A jak chcesz konkretne wartości to RTINGS robi takie testy - https://www.rtings.com/tv/tests/longevity-burn-in-test-updates-and-results 
    • Znaczy co jest doskonale widzialne z daleka, z jakiej odległości? Z roboczej? To po co te powiększenia? Analiza czcionki w powiększeniu x10 jest wyznacznikiem do normalnego użytkowania monitora? Gównoburze redditowe są lepsze niż gównoburze w tym wątku, a poziom niektórych użytkowników reddita jest taki, że lepiej, żeby się nie rozmnażali (oceniam tylko zadawane pytania). Od siebie polecam kupić i sprawdzić własnoocznie a nie opierać się na "analizatorach" pikseli. Zawsze można skorzystać z prawa konsumenckiego zwrotu.    
    • DD2.pl to sieć serwerów counter strike, która powstała w następstwie sieci Frag4u.pl. Dwa lata zbieraliśmy doświadczenie, by wylądować tu, gdzie teraz jesteśmy! Nowy, dojrzały i przejrzysty dla oka styl oraz czytelniejsze forum! Serwery ONLY DD2 z różnymi modami - czekamy na Wasze propozycje!   ✦︎ SERWERY CS 1.6 ✦︎   ★ DD2 #1 ★ 83.168.105.39:27027 ★ DD2 #2 ★ 83.168.105.39:27015 ★ AIM/AWP ★ 83.168.105.39:27020   ✦︎ SERWERY GŁOSOWE ✦︎   ★ TS3 ★ ts3.dd2.pl:9987 ★ DISCORD ★ discord.com/invite/V8qDbnFBd8   DD2.pl - sieć serwerów Counter Strike
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...