Skocz do zawartości
jfdarkman

Połączenie z internetem przez operatora z UK?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy jest możliwe korzystanie z internetu w Polsce poprzez brytyjskiego operatora, tak aby mieć dostawcę internetu z UK a nie z Polski?

 

 

Pozdrawiam,

JFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilnie, na roamingu. Operator komórkowy z UK.

 

Ale jeśli np zależy Ci żeby być widocznym z Polski tak jakbyś był w UK, to po prostu wystarczy VPN z wyjściem w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilnie, na roamingu. Operator komórkowy z UK.

 

Ale jeśli np zależy Ci żeby być widocznym z Polski tak jakbyś był w UK, to po prostu wystarczy VPN z wyjściem w UK.

 

Dzięki za info.

Zależy mi, żebym był widoczny z UK, dlatego pytałem o internet poprzez operatora brytyjskiego.

 

VPN nie pomaga, w T-Mobile jestem za natem. Po drugie niektóre serwisy wykrywają fakt, że korzystam z VPN.

 

 

A jak mogę zakupić takowy internet z UK? Podejrzewam, że tylko na kartę...i ciekawe jakie ceny w roamingu za pakiet np. 2GB internetu na miesiąc.

 

 

Pozdrowienia,

JFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko VPN, ewentualnie jakieś proxy. Musisz albo znaleźć taki VPN z którego będziesz zadowolony, albo uruchomić własny VPS z VPN w brytyjskiej serwerowni.

Co do mobilnego internetu z UK, to nie jestem przekonany czy to zadziała, jak będziesz w Polsce (tzn, że będziesz widoczny jak z UK). Jak chcesz info o internecie mobilnym z UK, to sobie obejrzyj

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jeden z dostawców VPNów pokazuje, jak ustawić router Huawei pod ich usługi. Sprawdź, czy też masz takie opcje i ja masz, to wykup usługę na jakiś krótki okres, sprawdź, czy zadziała i jak zadziała to wykup na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...