Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem komputer około miesiąc temu

 

Dokładnie taki:

MSI Nightblade MI3 Intel® Core™ i5-7400 16GB 1TB + 120GB SSD GTX1050Ti W10

 

Problem jest taki: przy słuchaniu muzyki występują zakłócenia dźwięku, delikatne przerwy i dziwne dźwięki na ułamki sekund, na milisekundy w wolnym tlumaczeniu. Jest to bardzo irytujące. Słuchawki mam dobre, wszędzie grają dobrze, tylko tutaj jest problem. Podpinałem też pod inne porty i jest to samo. Problem rozwiązuje restart komputera - wtedy jest idealnie, nic się nie dzieje, zero trzasków, pisków, zakłóceń. Co może być tego przyczyną? Przecież mógłbym oddać go na gwarancję, ale co jeśli problem jest nieregularny? Włączą komputer i wszystko śmiga idealnie, dźwięk czysty, zero zakłóceń a innym razem jak włączę komputer problem się pojawia? Miał ktoś coś takiego? Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie nieregularne "tryk" co chwilę w czasie odtwarzania czegokolwiek, gdzie jest dźwięk?

Edytowane przez kola01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pewien przypadek z dźwiękiem w lewym kanale i w żaden sposób nie mogłem ogarnąć tematu wink.gif

Wczoraj zaktualizowałem Windows 10 do najnowszej rewizji 1903 i... dziwnym trafem moja przypadłość zniknęła shocked.gifbigsmile.gif teraz jest idealnie thumbup.gif

Uaktualnienie trzeba wymusić instalatorem KLIK_pobierz leci prosto od MS smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym problem. Nasila się problem kiedy system jest niestabilny lub za bardzo podkręcony i jedynym rozwiązaniem jest faktycznie uruchomienie ponownie. Zobaczymy czy ta aktualizacja w czymś pomoże. ;) Zawsze myślałem że to po prostu wina zakłóceń płynących z podzespołów - bardzo często spotykany problem. Ten problem można obejść niby stosując zewnętrzną kartę dźwiękową z zewnętrznym zasilaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeinstalowaniu ważniejszych sterowników problem ustąpił i jak na razie tydzień bez problemu. Sterowniki od chipsetu, od internetu, od karty dźwiękowej, od karty graficznej. I do tego wcześniej system zaktualizowałem oraz zrestartowałem sklep microsoftu. Może komuś też pomoże taki zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...