Skocz do zawartości
Loocas_29

Komputer do gier z win 10 - 3600zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Cenowo to wychodzi nawet nieźle, tylko ciekawa czy ta licencja na Windowsa to nie jest z jakiegoś lewego źródła. Poza tym średni SSD no ale przy tej cenie nie ma co wybrzydzać. Reszta zestawu w porządku więc zostaje kwestia Windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Myślę że jutro przedzwonię i właśnie dopytam się odnośnie Windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozostawiając Windowsa na drugim planie, bo go można legalnie ściągnąć z strony Microsoftu można złożyć coś lepszego w tej cenie.

 

https://www.komputronik.pl/cart/shared/show/JydmeKNdea

 

- Lepsze chłodzenie

- Płyta główna pomimo, że wyszła gorzej w testach Liptona (chociaż to praktycznie to samo) to Tomahawk to powinien się sprawdzić identycznie, co Gaming Plus, a ma za to wejście na USB-C (dla niektórych ważne)

- Połączenie SSD na Sata 3 z 1TB HDD jest lepsze niż zajmowanie jedynego slotu M.2 na jakiś marny dysk o prędkościach SATA 3. Za pomocą Store Mi zyskasz pojemność HDD i szybkość zbliżona do SSD.

(przykładowy test

)

- Obudowa to trochę kwestia gustu, ale ten model nadal jest ładny i z tego co mi wiadomo trochę przewiewniejszy

- Zasilacz niby jest okej i da radę, ale można by także dać coś z przetwornicą DC-DC, pomimo 100W mniej nadal będzie miał zapas mocy ;)

Edytowane przez Fox12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostawiając Windowsa na drugim planie, bo go można legalnie ściągnąć z strony Microsoftu można złożyć coś lepszego w tej cenie.

 

I co, tak za darmo będzie sobie działał? To po co płacić 500 zł za licencje? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I co, tak za darmo będzie sobie działał? To po co płacić 500 zł za licencje? :E

 

Będzie znak wodny po 30 dniach, ale działać będzie działał. W sumie nie żebym tutaj namawiał do czegoś złego lub coś, ale dopóki ten komputer nie będzie firmowy to wątpię, aby nawet coś mu się stało gdyby używał licencji z "mniej legalnego" źródła. Zwłaszcza jakby nie chwalił się na prawo i lewo jak to zaoszczędził 500 zł. Zresztą ile słyszałeś przypadków o Policji, która "wbiła" na chatę, bo ktoś używa nie oryginalnego Windowsa? Ja w sumie o żadnym, ale zawsze lepiej kupić z legalnego źródła.

 

EDIT: Ew. Można korzystać także z demo z znakiem wodnym po 30 dniach. Po kilku godzinach się go przestanie i tak zauważać.

Edytowane przez Fox12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...