Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Judgement-PS4.jpg

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yorH-zFmcLY

 

 

Przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w detektywa prowadzącego skomplikowane śledztwa kryminalne. Project JUDGE został stworzony przez autorów popularnej serii Yakuza, czyli Ryu Ga Gotoku Studio. Jako były prawnik Takayuki Yagami zajmujemy się ściganiem przestępców.

 

 

Premiera: 25 czerwca 2019

 

 

 

Czekacie?

Ja z niecierpliwością, każda Yakuza ograna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki na poziomie 79% Kupie jak troche stanieje. Yakuza 6 mi sie podobala a to podobne klimaty.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna swietna gra ,ogralem demko jak jeszcze mialem Pro ,zapowiada sie swietnie.Zostaje mi czekac az wyjdzie na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham z zakupem, dlatego że już gdzieś czytałem że gra ma trafić na PC... i pewnie będzie połowę tańsza i ładniejsza... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by trafiła. Te same spekulacje były z RDR, a ile już minęło? ;)

Gra wygląda pięknie na PRO ;)

 

Jak ogram, to sprzedam, a kupie do kolekcji jak mocno stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pudełku nie jest napisane ONLY ON PLAYSTATION dlatego jest więcej niż pewne że będzie na PC. Poza tym niby gra ładna ale tylko 1080p... trochę cieńko... dlatego ja się jeszcze pozastanawiam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lato robie sobie przerwe od grania ale na jesieni to jest pozycja nr1 do kupienia dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogram, to sprzedam, a kupie do kolekcji jak mocno stanieje.

Mi to się marzy taka wypasiona edycja Yakuzy od 0 do 6, jakieś soundtracki, może steelbooki itp. wszystko w jednym pudle.

Oddałbym nerkę za to :E

0 i Kiwami sprzedałem z ciężkim sercem, bo takie giery, choć wiedziałem że nie prędko zagram ponownie, a takie kiwami w steelbooku widzę różnie z dostępnością. Nówkę się kupowało tyle co używana tera.

Jeszcze czekać na odnowione 3-5 i może pokuszą się na taki komplecik.

 

W lato robie sobie przerwe od grania ale na jesieni to jest pozycja nr1 do kupienia dla mnie.

Mam tak samo. Nawet myślę od jakiegoś czasu żeby schować pleja do szafy i tak chyba zrobię.

Trochę żałuję że nie wykorzystałem ostatnio kuponu żeby kupić yakuze taniej, ale nie kupiłem właśnie z tego samego powodu. :E

Z jednej strony jestem ciekaw gry, ale jak bym kupił to i tak by mi się nie chciało grać w taką pogodę.

Sklepy chyba celowo robią promocje w lato :hmm:. Nakupować w lato, żeby ograć w zimę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram nocami, bo w dzień nie ma na to czasu. Grę polecam z czystym sumieniem. Fabuła wciągająca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero w 4 rozdziale, ale zdecydowanie polecam.

Stara dobra yakuza z historią przedstawioną z perspektywy detektywa, więc dodali kilka nowych mechanik, np. śledzenie, zbieranie i przedstawianie dowodów.

W yakuzie 6 był pełny dubbing, tutaj niestety zadania poboczne już go nie mają.

Dodali natomiast angielski dubbing, więc jeśli ktoś nie zagrał przez to, że było tylko po japońsku może zmieni zdanie.

Zadania poboczne są chyba najlepsze z całej serii. Minigierek jest mniej, ale są dużo lepiej wykonane. Wyścigi dronów są świetnie :)

Jak ktoś grał w yakuze to wie czego się spodziewać, jeśli nie to polecam, bo zdecydowanie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick popraw temat bo masz błąd w tytule ma być Judgment.

 

Mi tam pora roku obojętna jak mam ochotę to gram.

 

Obecnie jestem na urlopie i ogrywam na lapku Batman Origins, jak go skończę to się biorę za coś innego chyba to będzie castelvilla czy jak to się tam pisze.

 

Dzisiaj bym nawet i kupił judgmenta ale tym leniom w sklepie dla szympansow nie chciało się jej na półkę wyłożyć to ich olałem ciepłym moczem. Kupię ją jak wrócę do domu... albo poszukam używki na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero w 4 rozdziale, ale zdecydowanie polecam.

Stara dobra yakuza z historią przedstawioną z perspektywy detektywa, więc dodali kilka nowych mechanik, np. śledzenie, zbieranie i przedstawianie dowodów.

W yakuzie 6 był pełny dubbing, tutaj niestety zadania poboczne już go nie mają.

Dodali natomiast angielski dubbing, więc jeśli ktoś nie zagrał przez to, że było tylko po japońsku może zmieni zdanie.

Zadania poboczne są chyba najlepsze z całej serii. Minigierek jest mniej, ale są dużo lepiej wykonane. Wyścigi dronów są świetnie :)

Jak ktoś grał w yakuze to wie czego się spodziewać, jeśli nie to polecam, bo zdecydowanie warto.

Jak gram tylko i wyłącznie z japońskim voice actingiem. Bez - zabiłoby genialny klimat.

 

Patrick popraw temat bo masz błąd w tytule ma być Judgment.

 

Mi tam pora roku obojętna jak mam ochotę to gram.

 

Obecnie jestem na urlopie i ogrywam na lapku Batman Origins, jak go skończę to się biorę za coś innego chyba to będzie castelvilla czy jak to się tam pisze.

 

Dzisiaj bym nawet i kupił judgmenta ale tym leniom w sklepie dla szympansow nie chciało się jej na półkę wyłożyć to ich olałem ciepłym moczem. Kupię ją jak wrócę do domu... albo poszukam używki na alledrogo

Jakbym mógł poprawić, to byłoby to zrobione już miesiąc temu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem angielski dubbing to stwierdziłem że nie kupię gry na 100% ale skoro można wybrać to już zmienia postać rzeczy...

 

Prawda z tą okładką że można ją zamienić tak jak np w uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam gierka? Jakieś postępy zrobione?

 

Ja na swój egzemplarz czekam będzie po niedzieli. W czasie premiery na urlopie byłem, dzisiaj wróciłem a przedwczoraj gierkę w muve zamówiłem. Dzisiaj napisali że wysłali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nocek przy niej zeszło, a grałem od premiery.

Fabuła miażdży suty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz już czeka na mnie w kiosku, jak odbiorę będę grał.

 

Jak grałeś z engliszowym dubbingiem czy dżapanis z napisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze mimo dobrych not za popularny to nie jest tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic dziwnego. Yakuzy też są kapitalne, a sprzedaż to taka tyle o ile z tego co sprawdzałem.

Żal po prostu, ale gry są specyficzne i nie dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...