Skocz do zawartości
pansuchar

1500zł nowy/używka jak najlepszy aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mój leciwy Huawei P9 Lite powoli będzie odchodził na zasłużoną emeryturę. Nie znam za dobrze obecnego rynku smartfonów więc proszę o poradę odnośnie kupna.

Dysponuję wolnym budżetem 1500zł, smartfon powinien mieć jak najlepszy aparat i dobrze radzić sobie ze zdjęciami w nocy. Telefon może być nowy albo używany. Ze względów zamieszania odnośnie licencją Google do smartfonów Huawei ta firma odpada z kręgu poszukiwanych przeze mnie smartfonów :P

Prosiłbym o porady z konkretnymi modelami.

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia nocne to już cięższy temat. Nieźle radzi sobie w tej kwestii Motorola one Vision dzięki jasne matrycy i OIS. W tej cenie kupisz Mi mix 2s albo Mi 8 , powinny być najlepsze w tej kwestii gdyż mają całkiem dobre aparaty z trybem nocnym i optyczną stabilizacją. W dzień lepsze fotki zrobi Mi 9 SE a w nocy z racji braku OIS będzie gorszy , ale i tak można nim machnąć przyzwoite foto , to ten sam aparat główny co w Mi 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze S8 można rozważyć, chociaż nie wiem czy wspomniane wyżej Mi8/Mi Mix 2s całościowo nie będą lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za odzew, skupię się na tych modelach. A co powiecie na temat galaxy S9 albo mi 9? Widzę spadają z ceny i niedługo będzie można wyhaczyć używki w moim budżecie

Edytowane przez pansuchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S9 ma nieznacznie lepszy od S8, chociaż z ww będzie pewnie oferował najlepszą jakość zdjęć. Jedynie w serii S bez plusa bateria jest bardzo mierna. Miej to na uwadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi 9 i mi 9 se mają ten sam aparat główny więc jak nie potrzebujesz top wydajności to SE da radę .S9 również wart uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...