Skocz do zawartości
tybor

Monitor 4k ale tylko 1600x900 rozdzielczość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ponieważ wczoraj jak i od kilku miesięcy dobrze działał mi Monitor 4k od LG : LG 27” 27UD68-W

 

Dzisiaj uruchomiłem komputer i stała rozdzielczość której nie mogę zmienić to 1600x900, przywracałem już sterowniki, aktualizowałem, pobrałem najnowsze z 22 maja ze strony AMD i nic... Dodam że procesor to amd ryzen 5 2400g i korzystam ze zintegrowanej grafiki, płyta główna to MSI B450 Mortal, i monitor podłączony jest przez DisplayPort.. Przed momentem połączyłem monitor przed HDMI i wszystko działa? To czemu ten DisplayPort nie pokazuje pełnej rozdzielczości ? Sprawdzałem dwa kable i na dwóch jest sztywno 1600x900 przechodze na HDMI i jest normalnie 4k rozdzielczość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest możliwość to spróbowałbym podłączyć monitor do innego PC za pomocą tego samego kabla DisplayPort oraz inny monitor do twojego PC (oczywiście też przy użyciu tego samego kabla). Wygląda, że może to być problem ze złączem.

 

Dzięki takim próbom powinno uda się do tego dojść i ustalić ewentualnie które to złącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...