Skocz do zawartości
ice888

GAMING X z390 do i7 8700?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

 

Niestety nie dawno przez przejścia z pewnym sklepem internetowym musiałem zwrócić zamówiony komputer i teraz chciałbym dołożyć trochę więcej do zestawu który posłuży mi na lata i będzie jak najlepiej dobrany. W sumie mam już wszystkie pozostałe komponenty dobrane, ale zastanawia mnie jeszcze płyta główna. Mówiąc szczerzę nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat, ale widzę że dużo osób ją kupuję i zastanawiam się czy będzie ona odpowiednia jeśli na razie nie planuję podkręcać procesora (może za jakieś 3 lata dokupię nowszą wersję i9 z k :D ).Na tą chwilę nie chcę kręcić procesora.

 

Zestaw:

https://www.x-kom.pl/lista/vdwc877r7

 

Czy Gigabyte Z390 GAMING X, będzie dobrym wyborem, czy może wybrać coś tańszego? albo dopłacić do Tomahawka (MSI MAG Z390 TOMAHAWK)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Przy Windows 10 OEM jak płyta główna padnie to trzeba kupować nowego Windowsa. Więc dla mnie jest to zły pomysł. Lepiej dopłacić 50 zł i kupić BOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy MSI nie ma obecnie jakieś promocji. Ja za MSI MAG Z390 Tomahawk dałem 559, a w promce od MSI dostałem mysz Clutch GM60 + podkładka z logiem MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte Z390 GAMING X z kodem dziecko 529 zł

MSI Z370 SLI PLUS 489 zł z tym kodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...