Skocz do zawartości
Kornelix

Odtwarzacz MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje niedrogiego i w miarę porządnego odtwarzacza mp3 + słuchawki. Nie szukam niczego wyrafinowanego, generalnie wole słuchać na kolumnach, a ten sprzęt raczej umilałby mi czas przy pracach ogrodowych i okazjonalnym bieganiu, gdyż smartfon to zbyt ciężki kloc do do tego typu aktywności (mowa o bieganiu :)) Chciałbym się zmieścić w budżecie 300, może kapke więcej, ale nie mówie tu o kilku stówach.

 

Z tego co się zdołałem rozejrzeć, to chyba najbardziej rozsądnym wyborem w stosunku cena/jakość to produkt od firmy SanDisk. Problem w tym, że jest ich kilka modeli Jam, Sport, Sport GO, Sport Plus, Sansa Clip+, Sansa Fuze. Rozbieżność w cenie niewielka, bo to gdzieś ok. 60zł więc to nie problem, ale czy któryś wybija się na tle reszty jakością odtwarzanej muzyki czy może czymś innym, że aż tyle modeli w podobnej cenie jest od jednej firmy??

 

Myślałem dokupić do nich słuchawki Superlux HD387 i łącznie zamknąłbym się w kwocie +/- 300zł.

 

Jakieś za lub przeciw? Jakieś inne propozycje może macie? Tak jak napisałem, 300 - no takie max 400zł mógłbym dać za komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...