Skocz do zawartości
Bladzioch

Gdzie się podziały legalne oferty kluczy na Allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak w temacie.

 

Od wielu wielu lat, jak chciałem kupić grę na Steam, to zamiast na Steam, kupowałem na allegro.

 

Zawsze to ok 40-50zł taniej wychodziło. Zaznaczę, to nie były żadne klucze z Rosji, aktywowane przez VPN czy gry w postaci Gifta.

Normalne zarejestrowane firmy, z oryginalnymi kluczami na Steam.

 

Przeglądam od paru dni Allegro, chciałem sprawdzić czy np. można kupić Sekiro czy Rimworlda, a moim oczom tylko takie oferty się pojawiły: --> https://allegro.pl/kategoria/komputerowe-pc-45713?string=sekiro&bmatch=baseline-var-n-cul-1-5-0313

 

Albo pirackie oferty z dostępem do konta offline, kilka w postaci VPN, albo oferty z grą nawet droższe niż na Steamie. Posprawdzałem jeszcze parę innych gier na które poluje od jakiegoś czasu i identyczna sytuacja.

Czy coś się zmieniło ostatnio gdzieś na świecie, że nie można już kupić klucza o paręnaście złoty taniej przez internet?

Edytowane przez Bladzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem podobne wrażenie co kolega, ta różnica w cenach się już kompletnie "zatarła"na przestrzeni ostatnich lat- allegro to nie jest już najtańsze źródło legalnego klucza, no chyba, że źle szukam?

 

Zdecydowana większość ofert to aktywacje przez VPN, konta itp. Kupując z takiej oferty nie mam poczucia, że klucz to jest MÓJ klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lollegro nigdy nie było do końca "legalne".

Teraz są "kluczykownie" - cdkeys itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych prowizjach i chorej "konkurencji" w postaci nielegalnego dostępu do kont, które zalewają całe allegro. Sam nie chciałbym tam sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Nie zrozumiałeś, albo nie przeczytałeś do końca mojego posta. :)

 

Kiedyś każdą grę ze steama na allegro można było kupić o 20-40zł taniej, niż cena na Steamie. A teraz nie ma W OGOLE takich ofert, są tylko z cenami identycznymi co na steamie, lub wyższymi od steama.

Edytowane przez Bladzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

taniej mozna kupic pudelko w sieciowce typu media expert czy rtv euro agd. Po prostu kupujesz pudelko wpiosujesz klucz i gre pobierasz potem pudelko wyrzucasz do smieci jesli np nie masz napedu i nie potrzebujesz plyt. Teraz sa w modzie pudelka tylko z kluczem w srodku bez plyt np PES 2019, COD WW2,Anthem i wiele wiele innych

 

Metro Exodus w rtv kosztuje 189 zl pudelko w ktorym jest tylko klucz. Po ile sa na allegro.....? Poza tym na pudelka zdarzaja sie ostre promo w takich sieciowkach

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj na Allegro. Zamiast tego odpal sobie Allkeyshop - takie Ceneo tyle, że dotyczące kluczy do gier i będziesz widział w jakim sklepie z kluczami kupisz najtaniej daną gierkę. Przykładowo Sekiro najtaniej za 41 EUR czyli jednak te 19 EUR taniej niż na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...