Skocz do zawartości
Joscelin

Myszka Gamingowa do 250 zł - CLAW GRIP

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

 

Poszukuję myszki do gier, cena max 250 zł dla Claw Grip. W danej chwili używam A4 bloody v8m, wcześniej używałem Gigabyte M8000X , Razer Mamba 2012 i moja ulubiona myszka Razer Lachesis 5600.

Gry: Głównie RPG, MMORPG , strategie, niekiedy FPS ale solo.

Długość dłoni: 17 cm

Szerokość dłoni: 9 cm

Preferowany chwyt: Claw Grip

Budżet: do 250 pln

Podkładka: SteelSeries QcK

 

Ogólnie preferuje myszki ciężkie i duże, najbardziej mi w dłoni leżała Lachesis. Zastanawiałem się nad Razer Deathadder Elite ale nie wiem czy ja tylko tak mam że Razer pada mi bardzo szybko :/ rok , max 2 lata użytkownika i koniec. Patrzyłem też na Logitech G502 ale nie wiem co lepiej Proteus czy Hero? I czy w ogóle ta msyzka nadaje się do Claw Grip?

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Pozdrawiam

Edytowane przez Joscelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 502 w miarę ciężka jest, do claw się nadaje całkiem dobrze, bo jest dosyć krótka, ale generalnie nie jest duża - w sensie szeroka no i objętościowo to nie Lachesis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakieś inne modele możecie polecić? Szkoda że Lachesis wypadł z produkcji ;/ A jeszcze mam pytanko czy może ktoś mi doradzić gdzie bym mógł kupić kabel i akumulator albo sam kabel do Razer Mamba Elite ?

Edytowane przez Joscelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ali kabel i akumulator znajdziesz, tylko czy to nie będzie drogie. Z claw grip jest są jeszcze fajne myszki Zowie

Zowie FK2 https://www.x-kom.pl/p/314295-myszka-przewodowa-zowie-fk2-czarna.html sensor podczerwony Pixart PMW3310

Zowie ZA12 https://www.x-kom.pl/p/314297-myszka-przewodowa-zowie-za12-czarna.html sensor podczerwony Pixart PMW3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spotkał się ktoś z taką myszką Redragon TITANOBOA 2 CHROMA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redgaron ma taki dość budżetowy sprzęt. Logitech jest jednak lepszy. Na x-kom dzisiaj masz jeszcze dodatkowe 20% rabatu na produkty Logitech, więc którakolwiek [to]=500"]G502 wychodzi za 200 zł (cena obniża się, jak dodasz produkt do koszyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zaraz sprawdzę. Jeszcze chcę podjechać i pomacać myszkę na miejscu. Może ktoś jest z Wawy i kojarzy który sklep ma wystawione na miejscu myszki do macania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Redgaron ma taki dość budżetowy sprzęt. Logitech jest jednak lepszy. Na x-kom dzisiaj masz jeszcze dodatkowe 20% rabatu na produkty Logitech, więc którakolwiek [to]=500"]G502 wychodzi za 200 zł (cena obniża się, jak dodasz produkt do koszyka).

Nie wiem czy sam nie kupie, bo po czterech latach już mi się G402 błyszczy :E

Macać to najlepiej w MediaMarkt/EuroRTV

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że macanie w sklepie niewiele daje. Dopiero jak zagrasz dłużej to czujesz czy jest lepiej czy gorzej. No chyba że kompletnie mysz nie pasuje to wtedy wymacasz w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o niuanse to zgoda, ale do takich drobnych różnic można też zwykle po kilku dniach przywyknąć.

Za to wyraźnie niedopasowanie - tu nic nie zdziałasz, a to zwykle czuć.

Chociaż swego czasu się na Sidewinderze i RAT przejechałem. Ale teraz już wiem na co dokładnie zwracać uwagę i czego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest problem , kupiłem G502 ale zaczęła mię boleć ręka jak ją używam. Wróciłem do starego A4 Blooda i sprawdzam czy to winna myszki czy coś nadwyrężyłem ;| Wydaje mi się że problemem jest brak "dup.." w G502 ,A4 i Mamba tył mają wyższy tył i wygodniej mi ręka leży. Po wypłacie zamówię kabel do Mamby i spróbuje ją przywrócić do życia. Po za alliexpres nie znacie żadnego źródła gdzie mógłbym kupić kabel do Mamby ? Macie pomysły która myszka mogła być podobna do tych 2 co pisałem wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe myszy z garbem wyraźnie przesuniętym do tyłu to Zowie S1 i Zowie ZA11. Trochę ponad budżet i na dodatek u Zowie te wysokie ceny ciężko jakkolwiek uzasadnić, ale może trafisz okazję na Allegro czy na OLX. Ewentualnie, mimo niepowodzenia z G502, sugeruję przetestować G603. Bardziej uwypuklony garb a 2 baterie AA powinny ją wystarczająco dociążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joscelin wcale mnie nie zdziwiłeś. Przy CLAW GRIP podniesiony środek i lekko cofnięty ku tyłowi jest wręcz pożądane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz sobie na promo moreli z kodem : KONTROLA masz sporo zniżek m.in na DM1 PRO S za 155 zł , niezła myszka z sensorem pixart3360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sobie jeszcze Asus strix claw dark edition - bardzo wygodna myszka do clawa, idzie ją kupić za śmieszne pieniądze

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję myszki do gier, cena max 250 zł dla Claw Grip. W danej chwili używam A4 bloody v8m, wcześniej używałem Gigabyte M8000X , Razer Mamba 2012 i moja ulubiona myszka Razer Lachesis 5600.

Gry: Głównie RPG, MMORPG , strategie, niekiedy FPS ale solo.

Długość dłoni: 17 cm

Szerokość dłoni: 9 cm

Preferowany chwyt: Claw Grip

Budżet: do 250 pln

Podkładka: SteelSeries QcK

 

Ogólnie preferuje myszki ciężkie i duże, najbardziej mi w dłoni leżała Lachesis. Zastanawiałem się nad Razer Deathadder Elite ale nie wiem czy ja tylko tak mam że Razer pada mi bardzo szybko :/ rok , max 2 lata użytkownika i koniec. Patrzyłem też na Logitech G502 ale nie wiem co lepiej Proteus czy Hero? I czy w ogóle ta msyzka nadaje się do Claw Grip?

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Pozdrawiam

 

Ja bym tobie polecił DM2 Comfy S. Do strategi wypas, bo jest duża, cięższa, ma dobry sensor 3360, kosztuje śmiesznie mało (149 ziko, a jak promo złapiesz to jeszcze taniej można czasami znaleźć), a jak Ci nie zależy na sensorze, to możesz nawet poprzednią wersję kupić bo tam jest PixArt3310, a kosztuje 99 ziko, więc nie przepłacisz. Jak A4 tech Ci siedzi to DM2 Comfy S też Ci przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...