Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Passy są od dawna, a ten xboxa od bardzo dawna, tylko teraz wchodzi mocniej na pc i dobrze bo za grosze można ograć sobie świetne gry.

W zasadzie to dopiero teraz wchodzi oficjalnie, z ofertą stricte dla PC. Na dzisiaj działają tylko gry z programu Play Anywhere.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w Gears of War 4 i Forze za 4 zł w promocji, bo reszta niestety nie działała. Przeszedłem i wypisałem się, a później jeszcze mi wyskoczyło okienko czy chcę, aby mi zwrócili te piniążki to wcinałem "tak". :lol2: Cebula level 9000. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem staroświecki kupuję gry za grosze i je ogrywam kiedy chcę i jak chcę, za 250zł żadnej w życiu nie kupiłem, mnie abonamenty nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaję się. Dla mnie to jest w sumie nawet nudne, kupuję gry na steam, ale jak mam możliwość i alternatywę to preferuję inne platformy, GOG, Uplay, Epic itd. Steam jest przereklamowany i zniszczył pudełka na PC :cry: . A gracze dzisiaj jak pieski za steam'em się ślinią mimo, że sami się im i wydawcom sprzedali :E Jestem graczem starej daty i nie zapominam :E

 

A w tym roku w końcu PC Games Show ma szanse na jakiś show, a nie popierdółki jak w ostatnich latach :E

Dokładnie. Steam ubił pudełka, a Epic wprowadza kolejnego raka w postaci sklepowej ekskluzywności podkupowanych gier.

 

Nie ma Sony niestety. :(

Szczerze? Cieszy mnie, że nie będę tutaj siedział do 5-6. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne że Google nie będzie by pokazać Stadie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Szczerze? Cieszy mnie, że nie będę tutaj siedział do 5-6.

 

Jak by to było w sobotę to czemu nie. :P

 

Capture.png

 

https://www.gaminginstincts.com/microsoft-will-host-2-hours-long-show-at-e3-2019/

 

2h sesja MS. :E

 

Aż dziwne że Google nie będzie by pokazać Stadie.

Słuszna uwaga! Może już po ciuchu zakopują projekt, że to nie ma sensu jednak - jeszcze nie teraz. :E;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Cieszy mnie, że nie będę tutaj siedział do 5-6. :E

Też już mnie to męczyło + po raz 4 zapowiedzi tych samych gier. :E Liczę po cichu, że Microsoft wróci do gry w kolejnej generacji, ale mam równocześnie obawy, że brakuje im ikry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczę na nową grę od Arkane Studios, coś nowego o Wasteland 3 i oficjalną zapowiedź Watch_Dogs 3.

Dopisuję Baldur's Gate III od Larian Studios. Jak wszystko wypali, to będzie najpiękniejsze E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja, jeśli faktycznie za BG3 ma stać Larian. Pierwsze Divinity ograne z przyjemnością, a dwójka jest ponoć jeszcze lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem staroświecki kupuję gry za grosze i je ogrywam kiedy chcę i jak chcę, za 250zł żadnej w życiu nie kupiłem, mnie abonamenty nie interesują.

O to to...

A tak będzie bulic abo co miesiąc by grać w gry.

I nie, nowości nie będą za 25 zł/m-c.

I większość będzie skazana na skakanie pomiędzy jednym Games on Demand a drugim.

 

Baldur z tą jego aktywną pauzą to świetna informacja? Nope...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja, jeśli faktycznie za BG3 ma stać Larian.

To już potwierdzone prawie-że-oficjalnie.

 

Wygląda na to, że Larian Studios w istocie może przygotowywać się do zapowiedzi gry Baldur’s Gate III. Jeśli bowiem pobierzemy ze strony internetowej tego zespołu plik z animacją „trójki” (zatytułowany „three.mp4”) i otworzymy go w notatniku, znajdziemy w nim odwołanie do pliku „BaldursGate_logo_III_retouched.png”. Pojawiają się w nim również odniesienia do firmy Wizards of the Coast, a także potwierdzenie, że owa enigmatyczna produkcja w istocie jest wspominanym poniżej Projektem Gustav.

Źródło: gry-online.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również liczę na Wasteland 3, bo już od dawna nic nowego nie było.

Dawno nic nie było, bo gra prędko nie wyjdzie. :E

Co najmniej jeszcze rok do wydania albo i więcej - osobiście stawiam najwcześniej na drugą połowę (sierpień-wrzesień) 2020 roku, zwłaszcza jeśli nic powiedzą na E3 o okienku, w jakie celują.

Microsoft już ich wspiera od jakiegoś czasu, więc Fargo wspominał, że projekt trochę im się rozrósł, niektóre elementy zostaną/zostały rozbudowane/ulepszone i od strony technicznej powinien stać na wyraźnie wyższym poziomie.

Ale tak, potwierdził również, że będą nowe materiały z Wasteland 3. Zobaczymy na konferencji Microsoftu najprawdopodobniej zwiastun z fragmentami rozgrywki. Może potem coś więcej.

Ogólnie konferencja Microsoftu zapowiada się najciekawiej.

Chociaż Square Enix też będzie miało co pokazywać: Dying Light 2 (będzie wydawcą na rynek amerykański, wiec raczej u nich będzie gra prezentowana), remake FF VII czy Avengersów.

W sumie to całe E3 w tym roku zapowiada się dobrze, bo 2020 rok zapowiada się na najlepszy od lat, a jeszcze wszystkich kart nie odkryto (np. nowa gra Rocksteady). ;)

A propos tego ostatniego, pojawił się opis gry:

 

Embrace your powers and join key members of the development team at Crystal Dynamics and the creative team at Marvel Games as they talk exclusively about the upcoming Marvel’s Avengers. This is the defining Avengers gaming experience: an epic action-adventure that combines cinematic storytelling with continuous single-player and co-operative gameplay. Moderated by Andrea Rene, assemble in teams up to four players, master extraordinary abilities, customize your heroes to fit your playstyle, and combine powers to defend an ever-expanding world under constant threat.

 

Co do BG III: to tylko czysta formalność. Wypowiedź Jasona Schreiera z Kotaku, chociaż po dzisiejszej wrzutce Larian to nic odkrywczego nie przekazał :E

In case there was any doubt, a lot of people are privately confirming to me secondhand/obliquely that this is for real. Holy fuck*** sh**.

Ja po cichu liczyłem, że Microsoft zgarnął licencję na BG III, poza nim i Larian to nikogo więcej nie widziałem w tej roli.

Ciekawe, czy zostaną przy aktywnej pauzie, czy pójdą w turówkę. Może zaoferują oba modele, jak ostatnio Pillars of Eternity II. Kamera pewnie jak w Divinity: Original Sin.

Ja jestem dość sceptyczny i nie wiem, czy ta trzecia część w ogóle potrzebna. No i fabuły w ich grach były do tej pory mizerne, chociaż Larian zatrudniał w ostatnich dwóch latach nowych scenarzystów, m.in. Gavina Jurgensa-Fyhrie'a (Torment: Tides of Numenera, Horizon) czy Colina McComba (Planescape: Torment i Torment: Tides of Numenera). Nie zdziwiłbym się, gdyby i Avellone, który już współpracował z Larian przy Original Sin 2, nie wykonał jakiejś małej pracy przy Baldur's Gate III, bo jego pełno wszędzie (duży wkład ma w Dying Light 2, nieco większy niż zwykle przy Bloodlines 2, a reszta to niestety drobinki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już potwierdzone prawie-że-oficjalnie.

No to bomba. Na chwilę obecną nikt od nich lepiej się chyba do tego nie nadaje.

Ja jestem dość sceptyczny i nie wiem, czy ta trzecia część w ogóle potrzebna.

Zaszkodzić nie zaszkodzi. ;) Chyba, że ktoś nie będzie w stanie ścierpieć "gwałtu" na legendzie, choć w to ciężko mi uwierzyć. Nawet jeśli nie dorastać będzie do pięt poprzednikom, nadal może się okazać solidną produkcją, z gatunku który - ku mojej uciesze - przeżywa renesans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie grałem w żadnego Baldura, więc powinno mi to zwisać, ale dobrą turówkę w poważniejszym klimacie to bym ograł.

Pytanie - czy ta dodana po fakcie turowa walka w Pillars of Eternity II daje radę i czy jest sens grać nie znając jedynki?

 

W tury w BGIII mało wierzę, shitstorm byłby pewnie taki, że... ooo, taki by był :P

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Także nie grałem, a więc nie rozumiem reakcji niektórych tutaj. :P

 

Embrace your powers and join key members of the development team at Crystal Dynamics and the creative team at Marvel Games as they talk exclusively about the upcoming Marvel’s Avengers. This is the defining Avengers gaming experience: an epic action-adventure that combines cinematic storytelling with continuous single-player and co-operative gameplay. Moderated by Andrea Rene, assemble in teams up to four players, master extraordinary abilities, customize your heroes to fit your playstyle, and combine powers to defend an ever-expanding world under constant threat.

 

Gra o Avengersach od Squer Enix? Brzmi ciekawie!

 

dd5aae920394a2688379bea571427399-full.jpg

 

"It has been confirmed that this is an action adventure in the style of Spider Man and Uncharted"

:thumbup: Oby było na PC.

 

Tune into Square Enix Live E3 2019 for the worldwide reveal of "Marvel’s Avengers"! ️ The event begins June 10th at 6pm PT

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:thumbup: Oby było na PC.

A dlaczego miałoby nie być? Kto jeszcze, oprócz Sony i Rockstara, bawi się w konsolowe ekskluzywy? Bo na pewno nie Square.

 

Także nie grałem, a więc nie rozumiem reakcji niektórych tutaj. :P

Samo to, że to RPG od Lariana, w zupełności wystarczy, by na serduszku zrobiło się ciepło.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałoby nie być? Kto jeszcze, oprócz Sony i Rockstara, bawi się w konsolowe ekskluzywy? Bo na pewno nie Square.

Ale czasowy ex może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spider-Man jest tylko na PS4. :(

 

Samo to, że to RPG od Lariana, w zupełności wystarczy, by na serduszku zrobiło się ciepło.

Mi to kompletnie nic nie mówi. ;) Mam serce z kamienia. :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Spajermana robiło Insomniac które w życiu nic nie wydało na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo mam na Steamie 100% w ich niewydanej pecetowej grze Sunset Overdrive xD Do tego mam też na PC ich grę Song of the Deep i Edge of Nowher na Oculusa, chociaż nie mam Oculusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję Baldur's Gate III od Larian Studios. Jak wszystko wypali, to będzie najpiękniejsze E3.

Miałem pisać właśnie, że niby oprócz Microsoftu szału nie będzie, a tu taki tytuł, nie ważne czy to będzie BG 3, czy DOS 3 ;)

 

Dawno nic nie było, bo gra prędko nie wyjdzie. :E

Co najmniej jeszcze rok do wydania albo i więcej - osobiście stawiam najwcześniej na drugą połowę (sierpień-wrzesień) 2020 roku, zwłaszcza jeśli nic powiedzą na E3 o okienku, w jakie celują.

Microsoft już ich wspiera od jakiegoś czasu, więc Fargo wspominał, że projekt trochę im się rozrósł, niektóre elementy zostaną/zostały rozbudowane/ulepszone i od strony technicznej powinien stać na wyraźnie wyższym poziomie.

Ale tak, potwierdził również, że będą nowe materiały z Wasteland 3. Zobaczymy na konferencji Microsoftu najprawdopodobniej zwiastun z fragmentami rozgrywki. Może potem coś więcej.

Ogólnie konferencja Microsoftu zapowiada się najciekawiej.

Chociaż Square Enix też będzie miało co pokazywać: Dying Light 2 (będzie wydawcą na rynek amerykański, wiec raczej u nich będzie gra prezentowana), remake FF VII czy Avengersów.

W sumie to całe E3 w tym roku zapowiada się dobrze, bo 2020 rok zapowiada się na najlepszy od lat, a jeszcze wszystkich kart nie odkryto (np. nowa gra Rocksteady). ;)

Dzięki za wyjaśnienia, ja liczyłem na koniec tego roku :E

 

Także nie grałem, a więc nie rozumiem reakcji niektórych tutaj. :P

Wystarczy, że robi to Larian, jak w ostatnie Divinity nie grałeś, to wstyd mi za Ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie przejedźcie się na tym BG3 ;) Nostalgia uwielbia wybijać sobie zęby na teraźniejszości ;)

 

Doom, Dying Light - na to popatrze

 

Starfield, Fallen Order - zerknę okiem jak będę miał czas.

 

Ostatnio mi wyszło że i tak gram właściwie tylko w gry indie lub mniejszych devów.

(btw polecam Between the Stars, jak ktoś lubił space rangers 2 i space empires: starfury :cool: )

 

EDIT: Na serio niesamowitą grę zapowiada się Starbase... ale na E3 ciężko to widzę ;)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ciekawe, bo mam na Steamie 100% w ich niewydanej pecetowej grze Sunset Overdrive xD Do tego mam też na PC ich grę Song of the Deep i Edge of Nowher na Oculusa, chociaż nie mam Oculusa.

O Sunset zapomniałem, a reszta to mniejsze tytuły. :E

Ale okej, mea culpa - WIĘKSZOŚĆ gier to gry konsolowe. ;)

 

Nie przejedźcie się na tym BG3 ;) Nostalgia uwielbia wybijać sobie zęby na teraźniejszości ;)

Pod jakim kątem? Bo ja sobie BG ogrywam praktycznie co roku i dalej świetnie się bawię.

A Larian w sumie już pokazał, że potrafi działać w tej formule w świeższym wydaniu.

 

Dystans, wiadomo jak przy każdej grze ale generalnie jestem nastawiony pozytywnie. ;)

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pod jakim kątem? Bo ja sobie BG ogrywam praktycznie co roku i dalej świetnie się bawię.

 

 

Nie do końca wiem jak na to odpowiedzieć, bo też nie do końca wiem o co pytasz.

Pod kątem klapek na oczach i wmawiania sobie i innym że coś nowego na starej formule jest super.

Dla mnie cała masa dzisiejszych tytułów bazujących na starych grach, to podła monetyzacja nostalgii i pseudo-hardcore.

 

Ale to w sumie temat na inną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...