Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

A mogła być fajna gra SP i MP... Jak zwykle debilizm chciwości wygrał.

Jestes tak podatny na te newsy?? Co to zmienia z punktu gracza?? Przeciez wiadomo ze gra jest juz ukonczona i czy beda mikroplatnosci czy nie nic to nie zmieni bo przeciez nikt nie zmusza zeby kupowac cokolwiek. W zyciu nigdy nic nie kupilem w jakiejkolwiek grze i nie kupie bo jest to opcjonalne wiec tak naprawde gracze sami sie negatywnie nakrecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być bronie w lootboxach. To psuje balans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi ak/m4 czy deagla zabiora to nie kupie, a jak bedzie jak byl w becie to mi zwisa, bedzie lepsza satysfakcja z tych co kupili jechac ich podstawowa pukawka ;) druga sprawa, nic nie jest jeszcze potwierdzone, wiec moze bedzie moze nie, skonczy sie jak z SW:BF2 i zaraz to naprawia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być bronie w lootboxach. To psuje balans.

Mysle ze spolecznosc graczy szybko to zweryfikuje i ukroci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ukróciła w BO4? Czasem rozwala mnie to, jak ludzie, którzy o CoDzie nie wiedzą nic, bo w niego nie grają, próbują bronić jakichś debilnych zagrywek. Wasza naiwność jest urocza, prawie tak samo jak te argumenty o "jechaniu kogoś zwykłą bronią" :E

W BO4 są pukawki z lootboksów, które dają przewagę. Są niezbalansowani operatorzy. Twórcy mieli zupełnie w dupie wszystkie zgłoszenia na ten temat, ale według Was, w przypadku MW będzie inaczej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Survival jako czasowa wyłączność dla Sony na rok? Świetnie, gra która ma roczny cykl wydawniczy pozbawia graczy dostępu do trybu na cały, okrągły rok, a oni się dziwią, że im zamówienia przedpremierowe znikają? :E Korporacje :E

 

Do tego ciąg dalszy pay to win :D

Edytowane przez Deniryer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze spolecznosc graczy szybko to zweryfikuje i ukroci ;)

 

xD :D

 

Tak jak ukróciła w BO4? Czasem rozwala mnie to, jak ludzie, którzy o CoDzie nie wiedzą nic, bo w niego nie grają, próbują bronić jakichś debilnych zagrywek. Wasza naiwność jest urocza, prawie tak samo jak te argumenty o "jechaniu kogoś zwykłą bronią" :E W BO4 są pukawki z lootboksów, które dają przewagę. Są niezbalansowani operatorzy. Twórcy mieli zupełnie w dupie wszystkie zgłoszenia na ten temat, ale według Was, w przypadku MW będzie inaczej. :E

 

No pewnie że będzie inaczej, nowy silnik, nowy COD, nowe życie! Wszyscy pieją z zachwytu :D

Co tam że tak naprawdę mamy, stary silnik z doklejonym DX12 i DXR, to jeszcze mamy starego COD'a i stare "dobre" zasady, które obowiązują już od ponad dekady.

Latka mijają, a Ci sami dalej wierzą w jakąś swoją cudowną ideologię która po dzień dzisiejszy nie ziściła się w rzeczywistości. :E

 

Będą lootboxy, będzie skopany balans i tyle, bo tak jest od zawsze, póki gracze nie zaczną głosować portfelem to Activision może w spokoju trzymać się planu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze spolecznosc graczy szybko to zweryfikuje i ukroci ;)

 

 

Tak jak ukróciła w BO4? Twórcy mieli zupełnie w dupie wszystkie zgłoszenia na ten temat, ale według Was, w przypadku MW będzie inaczej. :E

 

 

 

 

 

Ja to się zastanawiam czy to młode pokolenie "graczy" właśnie nie woli bardziej, żeby ta chore skrzynki były w grach. Wirtualne waluty, skrzyneczki pełne ubranek i skórek, kolorowe wyraczaste skiny na broń i czapeczki ze śmigiełkiem na łeb bo przecież każdy musi mieć swój własny styl. Młodzaki są już wychowani na tych passach za drugie tyle co gra kosztuje, losowaniu skrzynek i totalnej customizacji wyglądu. I potem grasz zamiast żołnierzami to kolorowymi pajacami.

 

Stara szkoła walczy z twórcami, a młodziaki przebierają w skinach i skórkach i losują kolejne skrzynki po więcej. Twórcy od tego nie odejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio widziałem i słyszałem zdziwienie jak można było grać w takiego CoD1 bez odblokowywania broni, bez killstreak'ów i klas. :E

Musi być unikatowo i musi być ciągła nagroda. Granie dla samego grania jest passe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy to młode pokolenie "graczy" właśnie nie woli bardziej, żeby ta chore skrzynki były w grach. Wirtualne waluty, skrzyneczki pełne ubranek i skórek, kolorowe wyraczaste skiny na broń i czapeczki ze śmigiełkiem na łeb bo przecież każdy musi mieć swój własny styl. Młodzaki są już wychowani na tych passach za drugie tyle co gra kosztuje, losowaniu skrzynek i totalnej customizacji wyglądu. I potem grasz zamiast żołnierzami to kolorowymi pajacami.

 

Stara szkoła walczy z twórcami, a młodziaki przebierają w skinach i skórkach i losują kolejne skrzynki po więcej. Twórcy od tego nie odejdą.

Ja swojego czasu gralem duzo w pubg i powiem Ci, ze pomimo iz wiele gralismy w trybie TPP to nie dosc, ze nigdy nie kupilem nic do swojej postaci i jedynie zmienialem ciuchy na "darmowe" ktore mi wypadlo to zazwyczaj 90% sprzedawalem i wiem tyle, ze gra mi sie w 150% zwrocila :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, smuci upadek tej serii. Przecież CoD 2 to była gra wybitna (mówię o singlu, ale w multi też się świetnie bawiłem), a misję z Prypeci czy ucieczkę helką i wybuch jądrowy w Modern Warfare pamiętam do dziś. Z późniejszych odsłon jedyne co zapadło mi w pamięć to misja "No russian" i to głównie dlatego, że narobiło się przy niej sporo szumu, a tak to seria stała się nijaka. Dodatkowo od pewnego czasu co wychodzi kolejna część tym więcej kontrowersji i nawet nie chce się samemu wypróbować gry.

Edytowane przez AUTO6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio widziałem i słyszałem zdziwienie jak można było grać w takiego CoD1 bez odblokowywania broni, bez killstreak'ów i klas. :E

Musi być unikatowo i musi być ciągła nagroda. Granie dla samego grania jest passe.

O f**** ale nam się pokolenie graczy wychowało, CoD 1 i 2 to istota multiplayera. im więcej fragów tym lepiej, taki Quake w WW II, mnie te nowe FPS drażnią, masa niepotrzebnych rzeczy w nich jest, po co mi lootboxy, klasy i killstreaki ja nie potrzebuje tego by się dobrze bawić w multi i na LAN party. :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ukróciła w BO4? Czasem rozwala mnie to, jak ludzie, którzy o CoDzie nie wiedzą nic, bo w niego nie grają, próbują bronić jakichś debilnych zagrywek. Wasza naiwność jest urocza, prawie tak samo jak te argumenty o "jechaniu kogoś zwykłą bronią" :E

W BO4 są pukawki z lootboksów, które dają przewagę. Są niezbalansowani operatorzy. Twórcy mieli zupełnie w dupie wszystkie zgłoszenia na ten temat, ale według Was, w przypadku MW będzie inaczej. :E

 

Nie naiwność tylko klapki na oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sedno, te wszystkie lootboxy i P2W nie bierze się z dupy. Gracze sami wybierają ten los płacąc im za ten syf. Czy to dzieciaki które nie znają wartości pieniądza bo dostają od rodziców wiec wywala na byle gówno, czy dorośli. Tak czy siak dopóki oni to kupują nigdy to z gier nie zniknie i będzie tylko gorzej.

Trzeba głosować portfelem. Ja nowego COD'a na premiera na pewno nie kupie bo zbyt mocno śmierdzi corpo zagrywkami. Niech się gra ustabilizuje wtedy się pomyśli. Co z tego ze w BECIE człowiekowi grała się spoko jak przy pełnej wersji wszystko mogą spierdolić. Oni tylko właśnie na to liczą, nabić preorderow a potem i tak wprowadzić swoje gówno. Dziś najlepiej gry nie tykać co najmniej parę miesięcy po premierze żeby nie szkoda było wywalić przecież niemałe pieniądze na grę która nagle okazuje się P2W. Ale dopóki będziecie kupować na premiery, tak nigdy się nic nie zmieni. Ile w przeciągu roku czasu było takich tytułów dużych które okazały się wtopami, i większość z was zapłaciła za nie pełne ceny a teraz nie dość ze gry są za grosze to jeszcze ich stan w niektórych przypadkach jest opłakany. Warto było ? Nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przez zagrywki Activi$ion dużo graczy anulowało pre-ordery, jestem za by wogółe pre-orderów nie robić, bo to jeden z wielu raków branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że i tak Acti zarobi KROCIE na tym :D

Wyjdą z założenia, że społeczności się to podoba więc będą klepać wesoło dalej gierki w tym stylu.

Ja od razu odinstalowałem betę jak typ ze strachu podskoczył kilka metrów od mojej postaci, a i tak mu to nie przeszkodziło żeby wpakować we mnie całą serie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sedno, te wszystkie lootboxy i P2W nie bierze się z dupy. Gracze sami wybierają ten los płacąc im za ten syf. Czy to dzieciaki które nie znają wartości pieniądza bo dostają od rodziców wiec wywala na byle gówno, czy dorośli. Tak czy siak dopóki oni to kupują nigdy to z gier nie zniknie i będzie tylko gorzej.

Trzeba głosować portfelem. Ja nowego COD'a na premiera na pewno nie kupie bo zbyt mocno śmierdzi corpo zagrywkami. Niech się gra ustabilizuje wtedy się pomyśli. Co z tego ze w BECIE człowiekowi grała się spoko jak przy pełnej wersji wszystko mogą spierdolić. Oni tylko właśnie na to liczą, nabić preorderow a potem i tak wprowadzić swoje gówno. Dziś najlepiej gry nie tykać co najmniej parę miesięcy po premierze żeby nie szkoda było wywalić przecież niemałe pieniądze na grę która nagle okazuje się P2W. Ale dopóki będziecie kupować na premiery, tak nigdy się nic nie zmieni. Ile w przeciągu roku czasu było takich tytułów dużych które okazały się wtopami, i większość z was zapłaciła za nie pełne ceny a teraz nie dość ze gry są za grosze to jeszcze ich stan w niektórych przypadkach jest opłakany. Warto było ? Nie wydaje mi się.

Ale nie bądź pan hipokrytą bo aż śmierdzi, tak jakby Ubisoft nie robił tego samego co Activision... :E:lol2:

 

Gra zdecydowanie lepsza od Wildlands, grafika wyraźnie lepsza. Gra wydaje się trudniejsza i bardziej taktyczna, bardziej realistyczna. Na pochwale zasługuje przyłożenie się do drobnych detali. Świetny klimat, muzyka i dźwięk. Jestem pod wrażeniem, gra już zamówiona.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoDWW2 miał najlepszy system lootboxów nic nie stoi za paywallem, skrzynki wpadają jedna po drugiej. Jednak to był tytuł od SH, gdy MichealCondrey się dowiedział, że w BO4 treyarch dodało nóż za prawdziwe pieniądze to głośno powiedział, że oni nigdy by takiego czegoś nie zrobili. Pewnie to była jedna z przyczyn przez które SH zostało odsunięte z tworzenia nowych części CoD (Teraz tylko pomagają).

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lootboxy w grach mobile są już dawno Odin, ale te gry są darmowe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bądź pan hipokrytą bo aż śmierdzi, tak jakby Ubisoft nie robił tego samego co Activision... :E:lol2:

 

 

 

Nie przypominam sobie jakiekolwiek mechaniki w Wildlands która byłaby P2W. Zresztą Ghost Recon to innego typu gry prawda ?

Nowy COD zresztą tez mi się podoba ale jak widać to co pokazali może się różnic od tego co kupujemy. A nie zapłacę "premierowej" ceny za tak krotki SP który zapewne będzie jedynym mocnym punktem tej gry jeśli wprowadzą te mechaniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj w przeliczeniu jakieś 121zł, a klucz z kinguin sprzedam :E

 

AcN7f1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie normalnie na swoim koncie - tylko przez ruski adres ip :E :E :E

 

klucz z kinguin nie jest ruski - global, ale jeszcze go nie mam dopiero w dniu premiery

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...