Forum PCLab.pl: Call of Duty: Modern Warfare - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (73 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Call of Duty: Modern Warfare PC temat główny

#1081 Użytkownik jest niedostępny   pioraj 

• "Only God Can Judge Me"
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 22:14

Z tym, że w bfV są większe lagi to się nie zgodzę, tutaj jest zależnie od serwera, ale cześniej właśnie cod nie wyrabia. Ping nie ma nic z rzeczywistością, raz 2 potem 20, nagle 300, albo i 1000, za chwile znowu 2 itd... desynki to norma. Gra ogólnie fajna, ale jak już kolega wcześniej wspomniał respy z dupy, na radarze widzę gracza z prawej dostaję z lewej.. jest mecz gdzie mam 30-5, a jest mecz gdzie mam 10-30... większość to właśnie głupie ginięcie. Bo przeciwnicy respią się na twoich plecach. Tryb na 64 osoby ssie... totalny niewypał podróba bf'a i to tandetna, to mogli sobie odpuścić, mam nadzieję, że single będzie wart.

#1082 Użytkownik jest dostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 23:14

Gra ma źle zaprojektowane mapy, które niesamowicie nagradzają camperów. Ten niby odrzut broni jest bardzo fajny, ale już zgony przy wymianie ognia z kimś innym potrafią zirytować. O spawnach gdzie popadnie nie wspomnę. Może do premiery trochę się poprawi, ale tym razem kupować gry w przedsprzedaży nie ma sensu.
Swoją drogą co mecz to trafiam przynajmniej na jednego gościa, który ma pingi z kosmosu.

#1083 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Wrzesień 2019 - 23:54

Zerowy poziom destrukcji dla czolgow to troche przesada, zeby blokowac sie na byle czym a odglos silnika to jakies badziewie z kosiarki, niekotre rzecz tak raza... Dziwie sie bo studio z ogromnym budzetem serwuje tak archaiczne rozwiazania.

#1084 Użytkownik jest niedostępny   MAR89TUM 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 01:28

Zobacz postBlindObserver, o 23 Wrzesień 2019 - 00:14, napisał(a):

Gra ma źle zaprojektowane mapy, które niesamowicie nagradzają camperów.

Zobacz postjoloxx9, o 22 Wrzesień 2019 - 22:22, napisał(a):

Ale te mapy są idiotyczne, cały czas przeciwnicy są z 360 stopni, to chyba największa wada, skanuje lewa prawa przód i jeb w plecy, za chwilę z lewej potem prawa Góra dół znowu debil skacze jak strzela, ginie się co sekundę. Kurde niby fajnie a konstrukcja map i ich klaustrofobia psuje grę strasznie

Nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby zrobić takie walki w kiblu gdzie nachodzą na ciebie z każdej strony. Gdyby gra miała mapy jakości i wielkości tych z MW2 to by się grało rewelacyjnie, a tak to jest kicha dla hardkorów z adhd i nieskończoną cierpliwością. Może w pełnej wersji będą jakieś normalne mapki gdzie się zagra na poziomie.

#1085 Użytkownik jest niedostępny   Medejz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 03:10

Ustawiłem wszystko na low i graficznie gorzej to nie wygląda, a przynajmniej przeciwnicy lepiej widoczni. Tak samo FPS wcale więcej nie ma więc nie wiem gdzie tu taka super optymalizacja.
Druga sprawa ustawiając skalowanie na 200% tekstury jak i ogólnie cała grafika nabiera takiej jakości jak pierwotnie to wszystko powinno wyglądać... nie wiem niby nowy silnik, ale ja tu jakiegoś postępu nie widzę więc nie wiem gdzie tu się wszyscy zachwycają.
No i kolejna sprawa, niby liczy się refleks, ale tu dosłownie każda broń zabija na 3/4 strzały. Shotguny zaś są mega słabe, a z wszystkich broni automatycznych to AK47 jest również słabe. Ogólnie fajnie się gra, ale z tych szumnych zapowiedzi ja po prostu widzę starego coda z nowymi mechanikami które powinni dodać lata temu, a silnik? To samo z ciut lepszą grafiką.

#1086 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 04:34

Analitycy i tak przewidują rekordową sprzedaż.

#1087 Użytkownik jest niedostępny   joloxx9 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 06:11

Zobacz postpioraj, o 22 Wrzesień 2019 - 23:14, napisał(a):

Z tym, że w bfV są większe lagi to się nie zgodzę, tutaj jest zależnie od serwera, ale cześniej właśnie cod nie wyrabia. Ping nie ma nic z rzeczywistością, raz 2 potem 20, nagle 300, albo i 1000, za chwile znowu 2 itd... desynki to norma. Gra ogólnie fajna, ale jak już kolega wcześniej wspomniał respy z dupy, na radarze widzę gracza z prawej dostaję z lewej.. jest mecz gdzie mam 30-5, a jest mecz gdzie mam 10-30... większość to właśnie głupie ginięcie. Bo przeciwnicy respią się na twoich plecach. Tryb na 64 osoby ssie... totalny niewypał podróba bf'a i to tandetna, to mogli sobie odpuścić, mam nadzieję, że single będzie wart.

W tym trybie 64 osobowym to najlepszy jest spiker, mam taka ochote w ryja go strzelic bo sie nie zamyka, tak wiem mozna go wylaczyc. Do tego te riffy na gitarze sa irytujace, nie wspominajac o tym, ze 2 punkty na mapie sa oddalone od siebie o jakies 10 metrow? Spawny to jes jaks paranoja. Mam podobne dczucie, jeden mecz gra sie calkiem spoko, nastepny banda debili wciskajacych spacje caly czas i ludzie kampiacy z ads plus probujesz zajac na mapie pkt B to dostajesz z plecow gdzie przed chwila sie sam zrespiles...

Zobacz postBlindObserver, o 23 Wrzesień 2019 - 00:14, napisał(a):

Gra ma źle zaprojektowane mapy, które niesamowicie nagradzają camperów. Ten niby odrzut broni jest bardzo fajny, ale już zgony przy wymianie ognia z kimś innym potrafią zirytować. O spawnach gdzie popadnie nie wspomnę. Może do premiery trochę się poprawi, ale tym razem kupować gry w przedsprzedaży nie ma sensu.
Swoją drogą co mecz to trafiam przynajmniej na jednego gościa, który ma pingi z kosmosu.

Jestem pewien, ze sporo poprawia, spawny, bugi, widocznosc, rozmycie, tak przynamniej sami na reddicie napisal. Niestety mam dziwna obawe, ze nikt nie bedzie przerabiac map i mechaniki(np skakania) bo zwyczajnie nie ma na to czasu, chcialbym sie oczywiscie mylic.

Zobacz postPhoenixsuple, o 23 Wrzesień 2019 - 00:54, napisał(a):

Zerowy poziom destrukcji dla czolgow to troche przesada, zeby blokowac sie na byle czym a odglos silnika to jakies badziewie z kosiarki, niekotre rzecz tak raza... Dziwie sie bo studio z ogromnym budzetem serwuje tak archaiczne rozwiazania.

No te czolgi na tym silniku zachowuja sie duzo gorzej inz w starym Bad company 2, zreszta co ja porownuje :E

Zobacz postMAR89TUM, o 23 Wrzesień 2019 - 02:28, napisał(a):

Nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby zrobić takie walki w kiblu gdzie nachodzą na ciebie z każdej strony. Gdyby gra miała mapy jakości i wielkości tych z MW2 to by się grało rewelacyjnie, a tak to jest kicha dla hardkorów z adhd i nieskończoną cierpliwością. Może w pełnej wersji będą jakieś normalne mapki gdzie się zagra na poziomie.

Do tego kazdy biega na pale bez sensu, nie wazne jaki tryb, swoja droga to troche sie nie dziwie bo cale killstreaki prowadza do tego, ze nikt nie chce przejmowac(swoja droga nie wiem kto wpadl na pomysl, ze trzeba stac metr od flagi zeby ja przejmowac...) i kazdy tryb wyglada jak deatchmatch, a liczba potencjalnych miejsc skad wrog moze wyjsc plus slaba widocznosci w budynkach itd jest strasznie odpychajaca.

Jezeli o mnie chodzi, to z meczu na mecz mam coraz gorsze odczucia, najlepszy jest tryb gunfight, przynamniej wiadomo z ktorej strony spodziewac sie ataku, samo strzelanie i modyfikacje broni tez bardzo fajne.

#1088 Użytkownik jest niedostępny   jarecki94 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 06:32

Ktoś tu oglądał mestre.

#1089 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 07:26

Na tym filmiku co podlinkowałęś to pod tym względem nawet World War 3 wypada lepiej z wręcz skromnym budżetem w porównaniu do kolosa Activision i Infinity Ward. Pancerne beczki, których nie rusza nawet czołg (0 poziom fizyki w prawie 2020 roku). Nikt nie wymaga fizyki czy destrukcji otoczenia jak w BF’ach ale żeby nawet podstawowych elementów nie było?

Latanie helikopterem to też komedio-dramat :E.

#1090 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 07:46

Duże mapy nie pasują do Coda i tyle.

#1091 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 08:17

Zobacz postjarecki94, o 23 Wrzesień 2019 - 06:32, napisał(a):

Ktoś tu oglądał mestre.

Przed filmem nie korzystalem z pojazdow wiec stestowalem sam i naprawde tragedia, ja nie wiem kto mogl podlozyc takie udzwiekowienie silnika pod czolg :E

Ten post był edytowany przez Phoenixsuple dnia: 23 Wrzesień 2019 - 08:17

#1092 Użytkownik jest niedostępny   joloxx9 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 08:20

Zobacz postODIN85, o 23 Wrzesień 2019 - 08:46, napisał(a):

Obecne mapy, nawet te małe również nie pasują...

Najlepiej to by było mieć fov 360 stopni :E

Co do pojazdów to najlepiej przemilczec temat, helikopter to był dodany tylko po to żeby był

#1093 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 08:22

Mam nadzieje ze zrobia cos z tym mydlem bo to pierwsze co sie rzuca w oczy po odpaleniu gry.

#1094 Użytkownik jest niedostępny   joloxx9 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 08:33

Zobacz postPhoenixsuple, o 23 Wrzesień 2019 - 09:22, napisał(a):

Mam nadzieje ze zrobia cos z tym mydlem bo to pierwsze co sie rzuca w oczy po odpaleniu gry.

Na reddicie widzialem info, ze dev team jest swiadomy rozmycia w menu i podczas gry, wiec pozostaje wierzyc, ze to ogarna. Dla mnie zmiana AA w grze + edycja pliku z konfiguracja + wyostrzenie obrazu przez geforce experience pomoglo niesamowicie. Mimo to, po odpaleniu BF V zaraz po CoD prawia w oslupienie jak te dwie gry sie roznia.

Ktos tam mowil, ze niby nowy silnik, ja tutaj dalej widze dziadka Q3 na sterydach, bardzo przebudowanego ale nadal ma sporo linijek napisanych przez Carmacka, o ile wydajnosc jest bardzo dobra to widac, ze silnik odstaje, mamy prawie 2020 a fizyki destrukcji brak.

#1095 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 08:44

Co do silnika to wiadomo ze nowy Frostbite w drodze a obecny zamiata COD pod dywan, licze ze nowy bf bedzie w czasach wspolczesnych. Generalnie male tryby nie wygladaja zle, sa o wiele bardziej dopracowane niz tryb 64.

#1096 Użytkownik jest niedostępny   dawidoxx 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 09:03

U mnie już w sobote poleciała z dysku.. tryb ground war to dno, ale wszystkie inne są OK i da rade pograć :)

#1097 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 09:10

Zobacz postdawidoxx, o 23 Wrzesień 2019 - 09:03, napisał(a):

U mnie już w sobote poleciała z dysku.. tryb ground war to dno, ale wszystkie inne są OK i da rade pograć :)

Ta mapa jest zdecydowanie za mala i dlatego jest taki straszny mlyn na niej.

#1098 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 09:22

Zobacz postODIN85, o 23 Wrzesień 2019 - 08:46, napisał(a):

To znaczy że na małych też może być 0 fizyki? Tam też beczki są pancerne ect. Tutaj nie ma nawet podstawowych elementów otoczenia wszystko jest sztywne jak patyk.

Zobacz postPhoenixsuple, o 23 Wrzesień 2019 - 09:44, napisał(a):

Co do silnika to wiadomo ze nowy Frostbite w drodze a obecny zamiata COD pod dywan, licze ze nowy bf bedzie w czasach wspolczesnych. Generalnie male tryby nie wygladaja zle, sa o wiele bardziej dopracowane niz tryb 64.

Widać to na przykładzie małych trybów zbliżonych czy raczej chcących udawać CoD i tam nawet tynk ze ścian się sypie czy też drewniane elementy a przewracanie beczek to standard. Nawet w Counter Strike Source jest lepsza fizyka od nowego CoD.

Też bym zagrał już w następcę BF4 a najchętniej Bad Company 3 :).

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 23 Wrzesień 2019 - 09:29

#1099 Użytkownik jest niedostępny   joloxx9 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 09:23

Zobacz postPhoenixsuple, o 23 Wrzesień 2019 - 09:44, napisał(a):

To by było coś, może bad company 3? Mam jednak cicha nadzieję, że coś zrobia coś więcej niż bug fixy

Ten post był edytowany przez joloxx9 dnia: 23 Wrzesień 2019 - 09:23

#1100 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Wrzesień 2019 - 09:39

Gra ma sporo bledow jednak ma spory tez potencjal, mam nadzieje ze devsi beda bardziej brac do serca slowa graczy i co najwazniejsze sprawnie wypusczac aktualizacje, ktore wiele rzeczy zmienia na plus. Zobaczymy an premiere ile obecnych bledow zniknie.

• (73 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • Ostania »