Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

No skoro fabuła jest opowiadana na przerywnikach filmowych które są integralną częścią singla (jest akcja, są dialogi) to tak gram i mi to przeszkadza bo szarpie obraz i rwie dźwięk. Inne gry jakoś nie mają problemów z płynnością cutscenes przy wczytywaniu ukrytych ekranów.

 

 

 

U mnie są małe szarpniecia w tych przerywnikach, ale dziwek jest OK.. daj znać jak przeniesiesz gre na inny dysk czy sie poprawiło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Mimo, że wrzucił na SSD m2 od Corsaira, to ma lekkie chrupnięcia filmików. :kwasny: Konsolowy dysk ogarnia lepiej niż ssd m2. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@azgan

Mimo, że wrzucił na SSD m2 od Corsaira, to ma lekkie chrupnięcia filmików. :kwasny: Konsolowy dysk ogarnia lepiej niż ssd m2. :lol2:

 

Ja mam grę na HDD i nic nie tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci nic nie pisze o problemach z zacinajacymi sie przerywnikami filmowymi. Co za bubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci nic nie pisze o problemach z zacinajacymi sie przerywnikami filmowymi. Co za bubel.

 

Też mam z tym problem :mad2:

 

Problem był już znany w poprzednich CoD - Advanced Warfare https://forum.cdaction.pl/topic/261442-call-of-duty-advanced-warfare-filmy/

 

Ogrywałem ostatnio WWII i nie było takich jaj jak teraz

 

Tutaj u nas na forum też było to zgłaszane https://forum.pclab.pl/topic/959611-Call-of-Duty-Advanced-Warfare/page__st__420

 

pełno tego jest na GOL'u też o tym pisali wpiszcie sobie w google https://www.google.pl/search?ei=eMWyXZrjOcqO6QTzgbWwBQ&q=call+of+duty+advanced+warfare+przycinanie+przerywnik%C3%B3w&oq=call+of+duty+advanced+warfare+przycinanie+przerywnik%C3%B3w&gs_l=psy-ab.3...311.10167..10382...0.0..0.163.2404.11j13......0....1..gws-wiz.......0j0i19j0i22i30j33i160j33i21j33i22i29i30.unGWqyfqFRU&ved=0ahUKEwia_8KtkbflAhVKR5oKHfNADVYQ4dUDCAo&uact=5

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skorzystać z blueprintów z bety? Wchodzę w zbrojownie, mam tam te bronie, ale nie mogę ich użyć w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan, cały czas masz te sciny w grze nie tylko w przerywnikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan, cały czas masz te sciny w grze nie tylko w przerywnikach?

 

W grze jest O.K są tylko w przerywnikach, ale odechciewa się grać przez takie cyrki. Pewnie gdybym grał tylko w multi to miałbym to w nosie, ale niestety zależy mi na części fabularnej i opowiedzianej historii. Nie wiem jak jest w dalszej części gry bo widziałem tylko początek i poleciał reinstal na szybszy dysk SSD.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie oprócz przycinania przerywników filmowych dochodzą błędy 5759, dxa, ramu lub błędy bez nazwy. Z kampanią poczekam do pierwszego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę na HDD i nic nie tnie.

 

To ja już nic z tego nie kumam. ODIN mi napisał że ma na SSD tak przez pierwsze 10s a Ty na HDD nie masz ich w ogóle?

 

U mnie oprócz przycinania przerywników filmowych

 

O proszę i kolejna osoba to zgłasza i potwierdza od nas z forum - super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie najlepsze jest to ze jak filmik juz wyświetla londyn to zacina i jeszcze raz od nowa muszę oglądać a mimo to dzwięk z londynu i panią z cia lecą równocześnie jaja :E.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie filmiki jak i to pierwsze intro po uruchomieniu łapią ściny, gameplay ok. Coś skopane nadal jest, w becie miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są małe szarpniecia w tych przerywnikach, ale dziwek jest OK.. daj znać jak przeniesiesz gre na inny dysk czy sie poprawiło..

 

Na takim kombajnie nie powinno być ich wcale u innych jak widać są większe z tym problemy. Dam znać czy reinstalacja na szybki dysk SSD pomogła.

 

U mnie filmiki jak i to pierwsze intro po uruchomieniu łapią ściny

 

Dzięki za potwierdzenie problemu o to mi właśnie chodziło (o tym pisaliśmy)

 

@azgan

Mimo, że wrzucił na SSD m2 od Corsaira, to ma lekkie chrupnięcia filmików. :kwasny: Konsolowy dysk ogarnia lepiej niż ssd m2. :lol2:

 

No to super u mnie pewnie też będzie lipa tylko mniejsza :(. Ale ogólnie poprawiło się coś u niego? Nie kumam tego że konsolowy dysk 5400 obrotów daje sobie radę a na PC SSD to za mało :lol2:?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam gry ale miałem w jakimś CoDzie też takie problemy i pomagało przestawienie podświetlonej opcji na screenie ;)

 

7245e01323833412.jpg

 

Jak jest dostępna to spróbujcie ją zmienić, może pomoże :)

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gry ale miałem w jakiś Codzie też takie problemy i pomagało przestawienie zaznaczonej opcji na screenie ;)

 

7245e01323833412.jpg

 

Jak jest dostępna to spróbujcie ją zmienić, może pomoże :)

 

Tak to pomagało problem w tym że nowy CoD nie ma możliwości wył. tej opcji taki to "nowy" silnik

 

sideband dobrze napisał

 

Niezły kupsztal ciekawy ile czasu jeszcze będą tuningować tego balasa szczerbaty.gif

 

i ma rację

 

lamparcicho wiesz może gdzie to w configu gry wył :hmm: ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekac az wypuszcza patch bo odechciewa sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekac az wypuszcza patch bo odechciewa sie grac

 

Mam nadzieję że przeniesienie na szybszy SSD coś pomoże lub da się wył. gdzieś w configu to o czym wspomniał lamparcicho w innym razie ja też zrezygnuje z takiego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja już nic z tego nie kumam. ODIN mi napisał że ma na SSD tak przez pierwsze 10s a Ty na HDD nie masz ich w ogóle?

 

Nie mam w ogóle. Dysk to jakiś w miarę szybki HDD 1 TB, nawet nie pamiętam dokładnie jaki model ale Western Digital. W ogóle skąd pomysł, że miałby za to być odpowiedzialny dysk?

 

Proponuje pogrzebać w ustawieniach grafiki Nvidii/AMD, głównie zwrócić uwagę na ilośc prerenderowanych klatek/tryb niskiego opóźnienia i inne specyficzne ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem filmik specjalnie z przycięciami z przerywników - macie tak samo czy gorzej?

 

U Ciebie jest dobrze u mnie było gorzej od momentu jak kończy się to przemówienie na ekranie monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania musi się doczekać patcha na pc, to oczywiste.

 

W multi raczej problemów nie stwierdzam, jest jak w becie, może trochę przejrzyściej?

 

Btw w sklepie można już nabyć zegarek i skin do pistoletu za 10€. Mikropłatności? Zaczynajmy! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pogrzebać w ustawieniach grafiki Nvidii/AMD, głównie zwrócić uwagę na ilośc prerenderowanych klatek/tryb niskiego opóźnienia i inne specyficzne ustawienia.

 

Nic tam nie ruszałem z wyjątkiem zwiększenia limitu mocy dla GPU. Problem jest raczej tam, gdzie zasugerował lamparcicho ale jest to dziwne bo mam aż 11GB VRAM wolnego miejsca nie brakuje na cache danych.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...