Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

No mówiłem że problemy są z tą grą to mi ODIN farmazony wypisywał że burdel mam na kompie :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lamparcicho wiesz może gdzie to w configu gry wył :hmm: ?

 

Nie bardzo ale jak Ci sie chce to możesz mi w wolnej chwili podesłać spakowany katalog "players2" bo tam będą chyba pliki .cfg ;)

 

Tak czy inaczej co za dzbany, że nie dali możliwości przestawienia opcji "wstępne wczytywanie shaderów" :kwasny:

 

No mówiłem że problemy są z tą grą to mi ODIN farmazony wypisywał że burdel mam na kompie :lol2:

 

Taaa :P Najlepiej od razu rób formata :E

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo ale jak Ci sie chce to możesz mi w wolnej chwili podesłać spakowany katalog "players2" bo tam będą chyba pliki .cfg ;)

 

O.K podeślę jak ściągnę wszystko od nowa (cały dzień pobierania od 0, żeby pograć przez 4h godzinki w singla) :mad:

 

Tak czy inaczej co za barany, że nie dali możliwości przestawienia opcji "wstępne wczytywanie shaderów" :kwasny:

 

No nie ma, nie ma - wycieli z ustawień bufor dla shaderów który był w poprzednich CoD i dało się go wył. z poziomu gry teraz jest tylko cache dla cieni i oświetlenia (to też było w poprzednim CoD) :(

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby z ktorymi gram rowniez maja problemy z tymi przerywnikami filmowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialem problemy z BF to tez wszyscy ze to pewnie wina kompa, ze 8600k jest za slaby itd. Teraz z codem nie mam zadnych problemow wiec nie wiem co wy macie z kompami :lol2:

 

Mi tylko zacina jak jest ten zolniez co sobie idzie po tych zgliszczach jak jest ladowanie meczu. W samej grze, powtorkach akcji itp wszystko jest ok. Nic mi nie wywala do pulpitu bo to tez podobno sie pojawia.

 

Macie stery nowe 440.97/ 19.10.2 pod cod?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa :P Najlepiej od razu rób formata :E

 

Mam czysty system świeżo stawiany z wszystkimi najnowszymi aktualizacjami są na nim tylko sterowniki i Launchery do gier. W innych grach ba nawet w Call of Duty: WWII problemów nie ma jaja są tylko z nowym Modern Warfare ostatnio ogrywałem też Remaster pierwszego MW i też było O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Byłem sklepie, nie oglądałem dalej, ale jak widziałem początek, ten sam co wkleił @dawidoxx, to opisywał, że w menu miał lepszą płynność, bo mu chyba cięło, a sam filmik, miał może 2-3 lekkie ściny, wyglądało to o wiele lepiej niż na filmiku dawidoxx'a. On też ma RTX 2080Ti, no ale to wina raczej buforowania, czy coś w ten deseń, a nie słabego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby z ktorymi gram rowniez maja problemy z tymi przerywnikami filmowymi

 

To nie jest wina systemu czy też sprzętu tylko ewidentnie coś nie trybi z nowym CoD

 

to wina raczej buforowania, czy coś w ten deseń, a nie słabego kompa.

 

Tylko że nie dali możliwości wyłączenia bufora dla shaderów nie ma go w ustawieniach nowego Call of Duty: Modern Warfare. W poprzednich odsłonach dało się to zrobić.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan jeszcze mógłbyś spróbować wyłączyć ShaderCache w NVCP lub nvinspector dla tego CoD'a ale obawiam się, że za każdym razem przy włączeniu gra będzie tworzyła przez dłuższy czas te shadery i kopiowała prawdopodobnie do ramu. Poza tym nie ma gwarancji, że to coś da. Więcej pomysłów nie mam ale na ile znam siebie to tak bym pokombinował bo też by mnie wkurzały te ściny. A biorąc pod uwagę, że na konsolach tego problemu nie ma to już jest w ogóle żal.pl.

 

ps: i dla pewności warto opróżnić folder NV_Cache ;)

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę na SSD NVme i tnie w Scenkach...

 

No to u mnie też będzie lipa bo nic szybszego nie mam :mad2:

 

Jak to jest możliwe że na konsolach z dyskiem 5400 obrotów nie ma z tym problemów a na PC zamula?

 

Więcej pomysłów nie mam ale na ile znam siebie to tak bym pokombinował bo też by mnie wkurzały te ściny.

 

No przeszkadza i to bardzo bo szarpie obraz i przycina dźwięk a na tych przerywnikach jest akcja, są dialogi wygląda to jak film. To nie są mało istotne duperele na które można przymknąć oko.

 

A biorąc pod uwagę, że na konsolach tego problemu nie ma to już jest w ogóle żal.pl.

 

Smutno mi z tego powodu bo liczyłem na 4h dobrej zabawy a dłużej będę pobierać grę drugi raz i walczyć z problemami niż doświadczać radości z ogrywania kampanii.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie najlepsze jest to ze jak filmik juz wyświetla londyn to zacina i jeszcze raz od nowa muszę oglądać a mimo to dzwięk z londynu i panią z cia lecą równocześnie jaja :E.

 

Pfff co oni odwalili z tym singlem? To jakaś paranoja. Zabawy na 4 godziny a nawet tego dobrze nie ogarnęli :thumbdown:

 

Kampania musi się doczekać patcha na pc, to oczywiste.

 

No czekam bo i tak grać nie mogę - ściągam od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czysty system świeżo stawiany z wszystkimi najnowszymi aktualizacjami są na nim tylko sterowniki i Launchery do gier. W innych grach ba nawet w Call of Duty: WWII problemów nie ma jaja są tylko z nowym Modern Warfare ostatnio ogrywałem też Remaster pierwszego MW i też było O.K.

To poczekaj chwile na patch, to tylko gra :)

 

U Alka 11/10, GOTY itd. :E

Dlaczego ktokolwiek powienien sie przejmowac jego zdaniem?

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie stery nowe 440.97/ 19.10.2 pod cod?

 

Tak mam dokładnie te https://pclab.pl/news82210.html

 

Nvidia GeForce Game Ready 440.97 WHQL to sterowniki dla kart GeForce, mające zapewnić jak najlepsze działanie gier Call of Duty: Modern Warfare

 

To poczekaj chwile na patch, to tylko gra :)

 

Problem w tym że mogę czekać i się nie doczekać bo Call of Duty: Advanced Warfare to chyba do dzisiaj nie załatali z tymi przycinkami

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem video o uzbrojeniu w grze.

Jeżeli ktoś chce pomóc w walce z nieuczciwą konkurencją to może zostawić włączone aby przeleciało całe by nabić wskaźnik watchtime i napisać komentarz, zostawić ocenę aby zrobić pozytywny ruch w oczach algorytmu YT.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oUnxBH9bKRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co od nowa ściągać?

 

Bo instaluje na innym szybszym dysku SSD w nadziei że może to coś poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cutscenkami dajcie spokój. Jesteśmy na etapie, kiedy wydano dopiero co stery optymalizowane pod MW. Zawsze może być wiele problemów.

Ja widzialem jak sprawa wygląda na PS4 i nie ma żadnych ścinek czy freezów. Wg mnie to kwestia sterowników / dopracowania poprawek w grze.

 

Nie wiem jak na PC, na pS4 przed uruchomieniem pobrała się poprawka v1.03 ok 12 GB.

Na większości "domowych" sprzętów gra pójdzie. Zróbcie sobie banalny test, redukując np. parametry grafiki i zobaczcie czy też macie ścinki. Jak są, to znaczy że to nie kwestia grafiki, a po prostu kodu / ew. sterowników. Poprawki wówczas poprawią sprawę, podobnie jak było kilka lat przy którymś tam battlefieldzie. Oczywiście BF nie umywa się do COD (granat) ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe na jakim PC grali, ale ktoś już tu pisał, że na RTX 2080ti ma ścinki w cut scenkach, a tutaj wszystko płynie.

Edytowane przez EdiSk8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo instaluje na innym szybszym dysku SSD w nadziei że może to coś poprawi

Wystarczy przenieść grę na inny dysk i nadusić przycisk "znajdź grę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chyba buga. W pewnej misji z Dronem gdzie oznaczamy cele występuje jakiś błąd grafiki przy uderzeniu Pocisku (taki jak by kwadrat), pytanie czy to tylko u mnie występuje? (Single Player)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lista osób z problemem przycinania puchnie w oczach nie wierze, że wydając grę na PC nie wiedzieli o tym. Od lat ten silnik ma z tym problemy i dalej tego nie ogarnęli :E

 

Ciekawe czy będzie jakiś odzew na Reddita czy dalej będą udawać że wszystko jest O.K i pytanie kiedy to załatają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...