Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny problem, zaobserwowałem u siebie coś takiego.

Jeżeli włącze filmik na low detalach to efekt przycinek nie występuje, a potem jak dam na ustawienia maxymalne to również filmik który załadował się wcześniej nie przycina :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to dla mnie nie jest zle tak jak niektorzy pisza (PC) rewelki nie ma ale kazdy tytul ktory jest na rynku ma elementy grafiki ktore wygladaja co najwyzej poprawnie wiec...poza tym tj fps a z tego co sie orientuje to dla was w takich grach grafika sie nie liczy...Oceniajmy rozgrywke a ta mi sie akurat podoba i gra potrafi wciagnac czego nie zrobic np black ops 4 ktory mi nie podpasowal

 

Kto mi wyjasni w jakim API to dziala bo nigdzie nie ma opcji wybory DX 11/12?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to dla mnie nie jest zle tak jak niektorzy pisza (PC) rewelki nie ma ale kazdy tytul ktory jest na rynku ma elementy grafiki ktore wygladaja co najwyzej poprawnie wiec...poza tym tj fps a z tego co sie orientuje to dla was w takich grach grafika sie nie liczy...Oceniajmy rozgrywke a ta mi sie akurat podoba i gra potrafi wciagnac czego nie zrobic np black ops 4 ktory mi nie podpasowal

 

Kto mi wyjasni w jakim API to dziala bo nigdzie nie ma opcji wybory DX 11/12?

 

skoro domyslnie idzie właczyć i wyłaczyć rt bez konieczności restartu gry to musi być to dx12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jakiś problem, uruchomiłem grę, jest instalowanie shaderów i gra się przywiesza jakby i wywala do pulpitu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś robić skanowanie i naprawianie gry?

 

Nie, dopiero co sie sciagla i bylo to pierwsze uruchomienie, gdzie to sie robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro domyslnie idzie właczyć i wyłaczyć rt bez konieczności restartu gry to musi być to dx12

 

 

No dobrze a co jak ktos ma win 7? To moze domyslnie ze wzgledu na system sie uruchamia no bo dziwnie ogolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56GB aktualizacja na ps4.

NICE :lol2:

Zarąbisty ten nowy silnik, patch waży tyle co połowa gry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widzi różnicę między RT on i RT off?

 

Multi to straszne mydło. Singla jeszcze nie odpalałem. Fajnie się strzela, ale grafika taka sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie poprawili od bety? W becie nawet w 4k było tragiczne mydło i niskiej jakości textury, a gra zajmuję ~150GB 8:E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie ma aktualki poki co. Moja wersja gry aktualnie to 1.02.0.7204640. Gra zajmuje 115 GB

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie tak nawet przy wyłączonym AA w 4k, bo tak zwykle gram. Z AA to już lepiej nie przypominać sobie jak to wyglądało. Mydło do potęgi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no moj folder z gra wazy 115 gb. ja gram z filmic smaa2tx i jest ok. Bez aa to przeciez jeden wielki snieg na ekranie wszystkie krawedzie migocza

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie poprawili od bety? W becie nawet w 4k było tragiczne mydło i niskiej jakości textury, a gra zajmuję ~150GB 8:E

U mnie niebo a ziemia względem bety, nie ma śladu po mydełku. Ale to filmowe AA dalej kiszka, dużo lepsze smaa2tx.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagam gre jeszcze raz, u mnie wywala do pulpitu jak sciąga te shadery przy próbie włączenia kampanii. Dam znać czy coś się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...