Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle lat omijałem serię, że w tym roku mnie nawet zaciekawiła, ba - przemyślan zakup thumbup.gif nawet nowy NFS napawa lekkim optymizmem, może jednak jeszcze ciekawa połowa 2 roku przed nami.szczerbaty.gifZ RT będzie  to samo  co  z BF5  -  jest ale nikt nie używa bo  zjada połowe fps lol2.gif

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit, Ach, teraz już wszystko wyjaśnione. :)

No właśnie, takich cieni jak po lewej to ja nawet z FEAR nie pamiętam :D

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam to robisz raptem parę postów wyżej wklejałeś screena z F.E.A.R :E

Nie porownywalem ich, pokazalem jakie oni robia porownania... W sensie w starym F.E.A.R mozna bylo osiagnac znacznie lepsze cienie niz oni pokazuja teraz jako "gorsze" w porownaniu do RT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w starym F.E.A.R mozna bylo osiagnac znacznie lepsze cienie niz oni pokazuja teraz jako "gorsze" w porownaniu do RT...

 

No właśnie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu multi :E

 

Czyżby singiel miał być tak krótki, że nawet nie ma czego pokazywać na Trailerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cały czas pokazują to samo... nic nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc radzę opuścić temat, poczekać do premiery i wrócić, będzie więcej. Albo nie, poczekać z rok jak dodadzą dlc to będzie jeszcze więcej ;)

Lepiej jednak spierać się o cienie nie znając nawet jakie opcje będą w pełnej wersji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da bo ja nie jestem zainteresowany multikiem tylko singlem i pisałem już o tym :)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, skoro pod filmem z multi marudzisz to jednak cos cie tam interesuje, bo gdyby cie multi nie interesowalo to bys po prostu czekal jak normalny czlowiek na jakies informacje z SP cool.gif

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc osob marudzi na co tylko sie da, a pozniej i tak graja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MP? Ni huhu. Ale popieram tezę, że singla nie pokazują bo po pierwsze gra głównie multi, a po drugie jeden trailer to jest w przypadku tych gier jakieś 40% fabuły. :lol2::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, skoro pod filmem z multi marudzisz to jednak cos cie tam interesuje, bo gdyby cie multi nie interesowalo to bys po prostu czekal jak normalny czlowiek na jakies informacje z SP cool.gif

 

Marudzę że pokazują cały czas to samo zamiast pokazać singla a konkretnie GAMEPLAY (zawsze to robili).

 

Wł. żeby zobaczyć jak wygląda feeling broni i tyle.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzę że pokazują cały czas to samo zamiast pokazać singla a konkretnie GAMEPLAY (zawsze to robili).

 

Wł. żeby zobaczyć jak wygląda feeling broni i tyle.

Cos taki niecierpliwy, zawsze pokazywali i pokaza, lepiej poczekac na dopracowana koncepcje niz wypuszczac byle cos jak w przypadku trailera bfa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopracowaną koncepcję singla? Czepiasz się BFa, a patrząc na liczbę gier w serii to CoD wcale nie jest lepszy.

 

 

Zabijania dzieci się nie pokazuje.

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie widać jak broń się zachowuje, czy realistycznie "kopie" czy jest odpowiedni ciężar i odrzut przy wymianie ognia? Jak wyglądają modele broni i jej animacje? Głupie pytania zadajesz. To pierwsza rzecz na jaką zwraca się uwagę w prezentacjach gier FPS.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz gdzieś gameplay z pc?

A co na PC zmieni się mechanika gry? Inaczej będą wyglądać elementy o których wspomniałem? Zastanów się. Rozumiem że grafika ale nie animacje i model strzelania :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko feelingu nie czujesz bez trzymania myszki czy pada = strzelanie z glocka na youtubie, a strzelanie na żywo...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz gdzieś gameplay z pc?

 

glupio pisac ale ten ostatni tutaj wrzucony -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli myszką i padem strzela się tak samo?

 

Myszką i padem steruje się inaczej ale dokładnie tak samo wygląda reakcja broni, jej cieniarz, animacje, odgłosy wystrzałów modele broni poza tym ostatni filmik pod którym to napisałem jest od NVIDII z wersji PC więc o co to bicie piany?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie umiem tego określić po yt.

 

Ty jesteś w tym ekspertem całe gry tak przechodziłeś i jeszcze brałeś udział w dyskusji tak jak sam byś w nie geał więc litości :lol2:. Tak nic a nic nie da się ocenić jak wygląda strzelanie na filmiku z rozgrywki, pewnie jak Ty byś grał to najczęściej oglądane byłby powtórki zgonów :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a niby czemu nie gram w multi?

 

Ale w multi jest ten sam model strzelania co w singlu i broń w obu trybach zachowuje się podobnie. Grasz czy nie to widać jak broń się zachowuję. W nowym CoD broń podobnie kopie co w BF'ach i to jest dla mnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...