Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Cokolwiek bys nie napisal to nie zmienia faktu ze gra ma nowy silnik i twoje lamenty tego nie zmienia.

 

Zabawny jesteś poczytaj sobie lamenty innych które zaczajają się od pierwszej strony tego tematu jak tylko napisałeś o nowym silniku dziwnym trafem inni mają podobne wątpliwości i nawet to werbalizują. Zamykanie ust innym nie zmieni tego i ślepa wiara w kolejne obiecanki cacanki, które w przeszłości były negowane przez członków tej samej ekipy, która odpowiada za nowego Modern Warfare. Przejrzyj sobie lepiej ten temat, bo widać, że jesteś mocno nie zorientowany albo udajesz, że tego nie widzisz.

 

IDtech 6 jest spoko, IDtech 3 to stary dziad dzisiaj. :E

 

 

The new engine is yet to be officially named, but that information is likely to be revealed ahead of the game’s release later this year.

 

Mówiłem, zwykłe wciskanie kitu, kolejny już raz :E

 

Mówiłem? Mówiłem :D

 

And obviously, it's the technology that's the focus for Digital Foundry. If you've watched the trailer, you may have noticed a very different aesthetic for this latest entry in the COD series, the result of a massive engine overhaul that reflects a drive to bring a new level of realism and fidelity to the new Modern Warfare. The engine has been radically retooled with an eye for real-life accuracy, kicking off with a move to a state-of-the-art physically-based rendering system built on exploiting photogrammetry - the science of scanning objects directly, replicating not just their shape but material properties such as their roughness and reflectivity, essential for integration into a brand new lighting solution.

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2019-cod-modern-warfare-delivers-series-most-advanced-visuals-yet

 

Oni nigdy w pełni nie zaorają tego ID Tech 3 a niektórzy już łyknęli, że to będzie nowy silnik. Przy Ghosts też twierdzili, że to nowy silnik :E

 

Oni ten silnik przeładowują od lat a wymagania idą w kosmos w stosunku do tego co CoD sobą reprezentuje. Porządna fizyka w końcu będzie? Model zniszczeń? Odgłosy broni? Zrobi to porządny użytek z 8 wątków? Nie będzie żarło RAMu jak smok? Długo mógłbym wymieniać. Jak przeczytałem o nowym silniku to myślałem o UE4 ale przecież to Activision a oni będą doić tą serię ile się tylko da.

 

Jesli w nowym silniku beda zastosowane najnowsze technologie jakie sa w tym RT to naprawde nie ma co bic piany ;)

 

graficznie wygląda w moim odczuciu troche słabiej niz seria BF

 

I pytanie, czy nowy-stary silnik, który tylko zapożycza niektóre elementy ze starego to nadal stary czy już nowy silnik? ;) Nie wiem, czy to, że Call of Duty wywodzi się z id Tech 3, ma jakieś znaczenie, bo z niego to nic praktycznie nie zostało, ale wbrew temu, co piszą, to nadal rozwój starego, a przynajmniej na to wygląda. I nie liczyłbym na więcej przy tasiemcowej produkcji. Nawet Rockstar klepie na tym samym silniku od 2006 roku.

 

co do silnika są mistrzami żyłowania :E.

 

Ci co płaczą że silnik Coda nie przechodzi gruntownych zmian, muszą zrozumieć że CoD to przede wszystkim gra KONSOLOWA

 

Problemem nie jest filmowość. Przecież można dać 3 drogi do celu z 3 skryptami zamiast 1 z 1. Tylko trzeba chcieć.

A im się nie chce i chcieć nie będzie bo ta gra się świetnie sprzedaje dzięki MP, a nie SP.

 

Tu nie ma mowy o nowym silniku.

 

Właśnie dlatego, że silnik nie jest nowy.

 

Ja i tak CoDa kupuję tylko do multi, dokładnie tak samo jak BF-a. BFV pomimo lepszego silnika jest cienki jak dupa węża i pierwszy raz od niepamiętanych czasów mogę powiedzieć, że jakiś CoD (BO4) jest duuuużo lepszy od BF-a.

 

Nikomu nie przeszkadza silnik z Q3 jak się fajnie gra i jest fun.

 

Jak lubisz graficzne wydmuszki to graj w Bfa.

 

Śmieję się bo połowa tematu tutaj to wydawanie wyroku bo stary silnik

 

Jak ja to uwielbiam. Polski oddział pomaga w modyfikacji silnika i od razu POLSKI SILNIK. :rotfl::E

 

Dokładnie. Niech pokażą gameplay, bo na razie same ochy i achy, a okaże się, że gra wygląda tak samo jak ostatnie cody.

 

i tak dalej i tak dalej przez X stron to o czym jest ta dyskusja? Odnieś się do tego i bredni jakie wypisujesz o lamentowaniu. Przez kilka pierwszych stron sam brniesz w temat grafiki i silnika tocząc spór z innym użytkownikiem, bo też ośmielił się mieć odmienne zadani zresztą nie tylko on.

 

Nie, grafika nie jest ważna tylko spora część tego tematu to właśnie gadanie o niej i to zanim ja włączyłem się do dyskusji związanej z tym zagadnieniem :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz strasznie smutne zycie, znajdz sobie prace/dziewczyne bo ze tez chcialo ci sie siedziec i przegladac temat by pozniej wszystko cytowac to po prostu

tenor.gif

 

temat grafiki jest dlatego ze jakies trolle pisze ze nowy cod to poziom bf-a 3, jak dalem film z bf4 na ultra i spytalem gdzie to jest lepsze od nowego coda to cisza, a potem lawina bo cod to dalej stary silnik a bf to nowy i lepszy bla bla bla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal engine to już też dziadkowy silnik.

UE 4.5 dziadkowy lol2.gif Odin powinien dostać złote usta działu gier. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.playstationlifestyle.net/2019/08/26/call-of-duty-modern-warfare-engine-next-gen-consoles/

 

Z CoDem trochę jak z polityką, im bliżej wyborów tym więcej bajek. Zaraz usłyszymy, że ten "nowy silnik", który chyba nie ma nazwy jest gotowy jeszcze na 2 generacje w przód po PS5 :lol2:

 

Tymczasem nawet na ppe ludzie piszą, że gra wygląda mocno przeciętnie i praktycznie każdy wspomina o gigantycznej ilości blura.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.playstationlifestyle.net/2019/08/26/call-of-duty-modern-warfare-engine-next-gen-consoles/

 

Z CoDem trochę jak z polityką, im bliżej wyborów tym więcej bajek. Zaraz usłyszymy, że ten "nowy silnik", który chyba nie ma nazwy jest gotowy jeszcze na 2 generacje w przód po PS5 :lol2:

 

Tymczasem nawet na ppe ludzie piszą, że gra wygląda mocno przeciętnie i praktycznie każdy wspomina o gigantycznej ilości blura.

Odpalilem na ps 4 pro, wyglada ok i tyle, ale nie ma sie czego spodziewac po konsoli. Zobaczymy jak to bedzie wygladac na PC, choc dla mnie wyglada to tylko i wylacznie ok, zadnej rewelacji jezeli o grafike chodzi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc będzie Rt.

 

Tylko cienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cienie

Bez RT nie będzie cieni. :E gra będzie wyglądała jak COD 1 z 2003 roku. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez RT nie będzie cieni. :E gra będzie wyglądała jak COD 1 z 2003 roku. :E

Na odwrót z RT znikają cienie a bez są jak z F.E.A.R tam wcześniej dawali screeny od NVIDII i pisali o tym

 

 

Te cienie to paranoja, przy wylaczonym RT wygladaja identycznie jak w Doom 3, z tego co pamietam to dx 9C oferowal miekkie cienie...

 

F.E.A.R (2005 :E ) - zwykle vs miekkie cienie

 

FEAR_10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa wygląda spoko bardzo, ale nie oszukujmy się. Te cienie i w ogóle taką grafę mieliśmy już 3-4 lata temu, nawet przed DX12.

 

Ale ja jestem shajpowany. Ciekawe po ile będą różne wersje. Że jakaś podstawka PC pewnie 159,99 na dzień dobry albo 189,99.

 

Nowa płyta Tool w empiku ponad 3 STÓWY : ) co za czasy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa wygląda spoko bardzo, ale nie oszukujmy się. Te cienie i w ogóle taką grafę mieliśmy już 3-4 lata temu, nawet przed DX12.

 

Ale ja jestem shajpowany. Ciekawe po ile będą różne wersje. Że jakaś podstawka PC pewnie 159,99 na dzień dobry albo 189,99.

 

Nowa płyta Tool w empiku ponad 3 STÓWY : ) co za czasy hehe

 

Zamiast zgadywac wystarczy zajrzec na strone sklepu i bedziesz mial ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59.99 euro standardowa cena jak za grę AAA czyli ~260pln.

Na kluczykowniach trochę taniej od ~45euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś na temat Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko na konsole, a PC ? olewają nas, zero info na temat wersji PC, kiedy beta, dla kogo itd... nawet brak ceny w sklepie na PC :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko na konsole, a PC ? olewają nas, zero info na temat wersji PC, kiedy beta, dla kogo itd... nawet brak ceny w sklepie na PC :mad2:

 

to i kiedy na pc juz dawno bylo podawane w tym temacie.

brak ceny? przeciez jest na bnecie od 60 ojro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dajcie spokój z tymi narzekaniami na silnik, to tylko CoD. W kompetycyjne FPS-y gra się na low wyciskając jak najwięcej klatek. Jestem ciekaw czy są szanse na modding taki jak w pierwotnym Modern Warfare. Przydałby się promod / PAM dla rozruszania sceny esportowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepi jesteście jak nie widzicie nowego silnika, no tak większość nie miała jeszcze okazji zagrać. Silnik to nie tylko oprawa jak tu większości się wydaje. Zmiany są widoczne na każdym kroku, to już nie jest reskin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepi jesteście jak nie widzicie nowego silnika, no tak większość nie miała jeszcze okazji zagrać. Silnik to nie tylko oprawa jak tu większości się wydaje. Zmiany są widoczne na każdym kroku, to już nie jest reskin.

Nawet tak nie pisz bo zaraz dzieci się zlecą i wymieszają Cię z błotem. Czekam bardzo na betę a jeszcze bardziej na premierę.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta beta na PC chyba nie do końca taka otwarta? I tak pozatym kupię gdzieś pre-order oprócz battle.net-u i poniżej 250zł :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta beta na PC chyba nie do końca taka otwarta? I tak pozatym kupię gdzieś pre-order oprócz battle.net-u i poniżej 250zł :E ?

 

też się nad tym zastanawiałem, ale chyba tylko battle.net i nie będzie wersji pudełkowych na PC i tym samym tańszych kluczy? ;) można ewentualnie przełączyć walutę na dolary i wyjdzie wtedy ~237 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie można ściągać wersje beta na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rt

 

 

Jeśli to jest filmik promujący rt w tej grze to nie mam pytań :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...