Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

 

Preorder zamowiony  :hmm::o

 

sam dostep do wczesniejszej bety, od 21 do 23 nie bede mial tyle czasu na granie, od 19 troche wiecej ;)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówiony preeorder.. w sumie mogłbym odpalić sobie na ps4 bete, bo mam podlinkowane konto z battlenet, ale wole poczekać na wersje PC..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. I dlatego CoD jest od lat najpopularniejszy na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma nic wspolnego z moja wypowiedzia, popularnosc gier na konsoli a grac w fps na padzie w konsolowych fps z rozmazanym obrazem to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedią to są te twoje wypociny, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedią to są te twoje wypociny, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Zastanawialem sie skad taka agresywna wypowiedz u ciebie ale sygnaturka wszystko wyjasnia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka agresja, po prostu bzdury opowiadasz więc trzeba naprostować bo jeszcze ktoś na poważnie to weźmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na konsoli padem to bzdura?? 60fps to bzdura?? Slaba ostrosc obiektow z daleka i blur to bzdury?? Jak juz cos zarzucasz to prosze podac konkrety ;) Widzialem, gralem, jedno wielkie dno. Jak ktos lubi konsolki to nikomu nie bronie ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat CoDy to chyba w 60 smigały do tej pory? A pad to kwestia preferencji. Jakoś te grube miliony nie mają z tym problemu. A na PC'cie - domenie FPSów, CoDy nie sprzedają się tak dobrze jak na konsolach.

 

Ty preferencje próbujesz pchać jak prawdy objawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenixsuple Nie wiem w co grałeś i kiedy ale to chyba było na zeszłej generacji :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat CoDy to chyba w 60 smigały do tej pory? A pad to kwestia preferencji. Jakoś te grube miliony nie mają z tym problemu. A na PC'cie - domenie FPSów, CoDy nie sprzedają się tak dobrze jak na konsolach.

 

Ty preferencje próbujesz pchać jak prawdy objawione.

Lubisz na konsolakch grac w fpsy, graj sobie ale nie odbiegaj od tematu i nie wciagaj mnie w twoj glupie rozmowy nie na temat bo nic o popularnosci nie napsialem a ty wyjezdzasz na czym COD jest popularny. Tak samo nie interesuje mnie co lubia miliony, wypowiadam sie za siebie i tak granie w fpsy na konsolo to zlooo :D

 

@Phoenixsuple Nie wiem w co grałeś i kiedy ale to chyba było na zeszłej generacji :E

Wczoraj gralem w CODA na PS4, do niedawna mialem xbox one x i ps4 pro, po miesiacu poszly na sell takze daruj sobie twoje denne rozmowki bo szkoda twojego i mojego czasu ;) Konsolowe doznania nie dla mnie :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci napiszę inaczej - w dupie ludzie tu mają, że Tobie się nie podoba granie na konsoli. Gówno to wnosi do tematu poza dziecinadą w postaci "ja PCMR szydzę z konsolowych wieśniaków".

 

Ty nawet nie napisałaś, że poczekasz na wersję PC tylko musiałeś wyrzygać mondrość o plugawieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci napiszę inaczej - w dupie ludzie tu mają, że Tobie się nie podoba granie na konsoli. Gówno to wnosi do tematu poza dziecinadą w postaci "ja PCMR szydzę z konsolowych wieśniaków".

 

Ty nawet nie napisałaś, że poczekasz na wersję PC tylko musiałeś wyrzygać mondrość o plugawieniu.

Oczywiście ze czekam, preorder już zamówiony. Widać ze masz problem z odbiorem jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty także żeby nie zaśmiecać tematu twoja wielka frustracja życzę udanego wieczoru, GAME ON?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem w CODA na PS4, do niedawna mialem xbox one x i ps4 pro, po miesiacu poszly na sell takze daruj sobie twoje denne rozmowki bo szkoda twojego i mojego czasu ;) Konsolowe doznania nie dla mnie :lol2:

Taa grałeś i twierdzisz, że cod jest rozmazany :E

Chłopie pooglądaj sobie chociaż digitalfoundry o tym jak wyglądają i działają cody na konsoli.

Przestań opowiadać bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze czekam, preorder już zamówiony. Widać ze masz problem z odbiorem jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty także żeby nie zaśmiecać tematu twoja wielka frustracja życzę udanego wieczoru, GAME ON?

Ale ja mam podobne zdanie bo ja na konsolach praktycznie nie grywam z wyłączeniem kilku ex'ów. Chodzi o formę i sens przekazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka.

 

CoD stał się hardcorowy. (względem tego co mieliśmy przez dekadę)

Ta gra jest "trudniejsza" i wolniejsza nawet niż klasyczny Battlefield. Bieganina ADHD się skończyła, brak minimapy oraz błyskawiczne TTK wymagają żebyś używał osłon i nie biegał tam gdzie wzrok cię niesie. Ukazuje to doskonale tryb dominacji w wariancie 10vs10 na mapie Grazna Raid, gdzie przebiegnięcie przez ulice może zakończyć się zgonem. Kocham to!. Sam feeling strzelania z broni jest doskonały, recoil jest wyważony imo idealnie a na dalsze dystanse lepiej tap-tapować. Jako całość Call of Duty stał się "sim-arcade".

 

Aktualny Content-Bety

TDM: Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner

DOM: Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner

HQ: Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner

HQ: 10v10 Grazna Raid

DOM: 10v10 Grazna Raid

Cyber Attack – Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner, Grazna Raid

 

Dziś dojdzie aktualizacja a w niej warianty nocne wymienionych wyżej map oraz zwiększony levelcap na 20.

 

Jednak najlepsze przed nami tryb 32vs32 ma być udostępniony w becie.

Foto-Teaser en1iw1rlufm31.jpg

 

Nie zapominajmy, że CoD będzie miał tryb także na ponad 100graczy jednocześnie.

 

Oj Batku batku pakuj się bo zmarnowałeś swoje 5minut po BF1.. :E

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem, że minimapa jednak będzie bo ludzie w becie płaczą, że nie ma. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimapa jest jak włączysz uav. Dzisiaj mają przywrócić minimape ale nie będzie widać na niej wrogów. Taki kompromis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak najlepsze przed nami tryb 32vs32 ma być udostępniony w becie.

 

Nie zapominajmy, że CoD będzie miał tryb także na ponad 100graczy jednocześnie.

 

 

No i jak ma być dobrze jak robią gry pod ADHD NO LIFE PRO GAY SPRAY SMG RUNNER :E

 

32 vs 32 nie ma nic wspólnego z jakością. Siekanina pod gimbusów, którzy uwielbiają latające rakiety z każdej strony i granaty jak deszcz. Do tego dodać, że wróg będzie sie respił za plecami i zamiast ułożonej rozgrywki będzie chaos, który uwielbiają casuale KD 0.5 "gram for fun"

 

Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty już na samym początku istnienia miał potencjał na bycie drugim Battlefield'em. Rozszerzenie United Offensive do Call of Duty 1 panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...