Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Beta-testy Call of Duty®: Modern Warfare® w wersji PC rozpoczną się w czwartek, 19 września, o godz. 19:00 czasu polskiego dla osób, które zakupiły grę w przedsprzedaży detalicznej lub za pośrednictwem Battle.net® i w sobotę, 21 września, o godz. 3:00 czasu polskiego dla wszystkich innych graczy PC. Potrwają do poniedziałku, 23 września, do godz. 19:00 czasu polskiego. Dowiedzcie się więcej na temat beta-testów i przygotujcie się, by ruszyć do boju.

 

 

O prosze kazdy pogra tylko ze od soboty wychodzi :)

 

 

Gra sie uruchamia, jak przycisk nie dziala zrobcie reset battle.neta

Edytowane przez DonCorleone666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc restart kompa pomaga jakis streamer mowil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie błąd direct coś tam a teraz weszło i optymalizuje shadery i tak w kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomimo aktywacji przycisku graj nie ruszało. Szybka aktualizacja sterów i reset kompa pomógł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby gra nie działała na win8.1 ?!

Edytowane przez wd5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kod to pm u mnie chodzi

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomimo aktywacji przycisku graj nie ruszało. Szybka aktualizacja sterów i reset kompa pomógł:)

Daj znać jak to działa na 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zrobili w bambuko, grę można odpalić bez wpisywania kodu. I już myślałem, że może jakiś bug czy coś, a tam notka, że mam czekać do soboty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie schodzi poniżej ~120fps w 1440p@ultra, coś pięknego :D tylko trzeba zjechać z AA bo to najwyższe robi konkretne mydło. pierwszy stopień najlepszy.

 

wiecie jak ustawić, aby przy celowaniu nie trzymać ciągle przycisku myszy tylko, żeby było na klik? jest niby 'aim down sight behavior' i zmieniam z hold na toggle i żadnej zmiany..

Edytowane przez Raafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiga elegancko na GTX 1060... Oj będzie grane po premierze :E BF idzie w odstawkę póki co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak to działa na 1070.

Działa elegancko. Full hd,suwaczki na full bez paru pierdół i 80-110 fps na luzie.

 

Przed chwilą trafiłem do lobby same ps4 z padami a ja sam myszka pc :E oni większość 18-20 lvl ja 2. I powiem wam że pomimo zwycięstwa była męczarnia i jeden padowiec miał więcej fragów niż ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceńcie chłopaki, że możecie grać w tę grę i wspomnijcie tych, dla których pozostaje to tylko w sferze marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktoś może niepotrzebny kod do wcześniejszego dostępu? W weekend nie będę miał czasu zagrać a chętnie bym sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktoś może niepotrzebny kod do wcześniejszego dostępu? W weekend nie będę miał czasu zagrać a chętnie bym sprawdził.

allegro 10zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa elegancko. Full hd,suwaczki na full bez paru pierdół i 80-110 fps na luzie.

Hmm, to ok, ale mnie ciekawi 1440p.

 

Jak sie gra z konsolowcami?

Nie ma level cap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gośc z konsoli mial 21/3 xd na fladze

strzelanie b.dobre imo lepsze niż w bf dzięki niskiemu TTK :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ok, ale mnie ciekawi 1440p.

 

Jak sie gra z konsolowcami?

Nie ma level cap?

 

Dałem protezę i zrobiłem renderowanie 2560x1440 w menu gry. 60-80 klateczek wyciąga 1070.

 

Nie ma lvl capa-wrzuca cie do 20 lvl-owcow pomieszanymi z low lvl.

 

A z konsolowcami grałem 2 razy i gra się dość zabawnie.Na początku człowiek nie ogarnia a na ps4 mają ludzie już 20 lvl wbity, ale niektorzy cisną całkiem niezłe i w ciasnych pomieszczeniach nie widać różnicy czy pad czy myszka. Pc gracze się naucza to pad dostanie baty ale na starcie doświadczeni już konsolowy(grają już od paru dni) i świezaki pc-poziom jest powiedzmy wyrównany.

Fajnie można wykorzystywać przewagę nad padem. Goście stoją plecami do ciebie to nawet nie musisz się starać walić hs bo wiesz ze zanim się obrócą to już są trupami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mam dostęp do dzisiejszej bety a mam napisane że dopiero mogę grac 21 jak darmowy weekend. Plus na dodatek jakieś problemy z battlenet.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z konsolowcami grałem 2 razy i gra się dość zabawnie.Na początku człowiek nie ogarnia a na ps4 mają ludzie już 20 lvl wbity, ale niektorzy cisną całkiem niezłe i w ciasnych pomieszczeniach nie widać różnicy czy pad czy myszka. Pc gracze się naucza to pad dostanie baty ale na starcie doświadczeni już konsolowy(grają już od paru dni) i świezaki pc-poziom jest powiedzmy wyrównany.

Fajnie można wykorzystywać przewagę nad padem. Goście stoją plecami do ciebie to nawet nie musisz się starać walić hs bo wiesz ze zanim się obrócą to już są trupami :E

Zawsze chciałem się przekonać jak to jest grać przeciwko graczom z padaem i limitem fps. Aby do soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...