Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś miałby wolny klucz to będę wdzięczny, dzięki na zapas!

Na poprzedniej stronie podałem, jakoś na dole. Jak czytam reddit to masakra same problemy,błędy etc. A ja nadal nie mogę grać pomimo zamówionego preorderu miesiąc temu. I nie tylko ja mam ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma klucz, to chętnie bym przygarnął. Podobno wymagania są niskie, więc może uda się grać i na moim sprzęcie (najwyżej na najniższych i w niskiej rozdzielczości). :o Grę już pobrałem, teraz tylko kod jakoś zdobyć albo czekać na otwartą betę wkrótce. :D Kiedy się zaczyna? W sobotę wieczorem?

Edytowane przez Commander4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy chcą zdobyć klucz bez wydawania keszu: Przypiszcie bneta w twitchu i oglądajcie streamerów, którzy mają włączone dropsy np: Shroud. Ja zasysałem gierę i sobie oglądałem śruta i mi keya dropnęło. Podoba mi się gunplay, optymalizacja całkiem całkiem.

Edytowane przez G3MB0Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy chcą zdobyć klucz bez wydawania keszu: Przypiszcie bneta w twitchu i oglądajcie streamerów, którzy mają włączone dropsy np: Shroud. Ja zasysałem gierę i sobie oglądałem śruta i mi keya dropnęło. Podoba mi się gunplay, optymalizacja całkiem całkiem.

 

Dzięki za info bigsmile.gif.... oglądałem go dzisiaj, to mowie, sprawdzę i faktycznie dostałem klucz xD nawet o tym nie wiedząc lol2.gif

 

no to ściągam jak do open bety nie muszę czekać

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu powiem wam ze świetnie w to gra i przypomina świetne czasy z cod4MW więc odrazu kupiłem a u mnie chodzi świetnie full hd z mieszanymi ustawieniami i wygładzanie 2x nie spada poniżej 120 fps.

 

 

I jeszcze byłem zaskoczony ze jednak ludzie na padach ładnie zamiatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu powiem wam ze świetnie w to gra i przypomina świetne czasy z cod4MW więc odrazu kupiłem a u mnie chodzi świetnie full hd z mieszanymi ustawieniami i wygładzanie 2x nie spada poniżej 120 fps.

 

 

I jeszcze byłem zaskoczony ze jednak ludzie na padach ładnie zamiatają.

"Zaniatają" bo mają auto aim :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra. Grafika ładna gdyby nie to mydlane rozmycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy w pelnej wersji co sie stanie z wydajnoscia po aktywacji RT :E Moze nas wszystkich zaskocza i fps nie poleci ze 120 na 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra. Grafika ładna gdyby nie to mydlane rozmycie

Zmien AA na Filmic 1, sprawdzilem to i o niebo lepiej sie gra, duzo lepiej wszystko widac.

 

 

zobaczymy w pelnej wersji co sie stanie z wydajnoscia po aktywacji RT :E Moze nas wszystkich zaskocza i fps nie poleci ze 120 na 50

Na co komu RT w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sa tacy co graja z RT tak jak w BF. Ja nie mam zamiaru uaktywniac RT bo po 1 mam pascala a po 2 szkoda plynnosci poswiecac. Mi stylistycznie i ogolnie ten cod bardziej odpowiada wizualnie niz BF V. BF jest taki sztucznym, wszytsko tam sie blyszczy

 

 

120 fps mam przy maks ustawieniach w fhd. Spoko. Spadkow nie ma wiec jak na bete jest naprawde dobrze. Strzela sie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się w to gra, przypomina mi MW2. TTK bardzo mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wroga widzieć w szybie.

Do multi to ma akurat sens.

 

Jakie odbicia jak tutaj mają być tylko cienie?

 

Grafika ładna gdyby nie to mydlane rozmycie

 

Rozmycie rozmyciem ale w wielu momentach grafika mocno przeciętna ale może to wina Bety

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wyżej, zjedźcie z AA z trzeciej opcji na pierwsza, albo całkowicie wyłączcie i wyłączcie rozmywanie obrazu w trakcie ruchu i celowania i nie będzie żadnego mydła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy w to gra na low.

 

Po co w to grać na low jak z ilością FPS nie ma i tak co robić? Max detale a i tak wygląda to przeciętnie chyba że wersja Beta ma okrojoną grafikę (oby). Oceniać będziemy jak wyjdzie już full.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wrogów widać jak nie ma dużej ilości szczegółów.

 

Gdzie Ty widzisz tą duża ilość szczegółów? No błagam Cię. Wysyłałem Ci przecież screeny na PM

 

yIAFKCL.jpg

 

Wygląda podobnie do poprzednich Call of Duty w dodatku z masakrycznym rozmyciem i to w wersji na PC (a nie tylko na konsolach).

 

Tłumaczyć można to na razie wersją Beta ale mam wątpliwości czy Full będzie sporo lepszy skoro premiera już za rogiem.

 

Rozgrywka oczywiście to inna bajka bo ta jest super miodna :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 rano a ja nadal mam problem z "“You’re Too Early Message". To jest ***** kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie graficznie podoba. Nie ma opadu szczeki i efektu wow ale nie przesadzajcie. Battlefield V tez cudowny od strony wizualnie nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz jak w Bfa grają

 

No i ile osób tak normalnie gra? Takich detali nie da się nawet osiągnąć ustawieniami w grze tylko modyfikowanie plików za co zresztą były nawet bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i z tym rozmyciem to...jak macie mocniejsze karty nie zalezy wam az tak na tryliardzie fps to mozna ustawic najwyzszy tryb ten filmic smaat2x i podbic skalowanie rozdzielczosci np na 120% wtey krawedzie gladkie a obraz ostry. Przy tym smaat1x jak radzicie obraz ma widoczne mogotanie a to jest dopiero wkurzajace jak ci obraz drzy przez brak lub slabe aa

 

Przy fhd i maks detalach msi afterburner pokzauje zuzycie vram na ponad 7gb wiec karty z 8gb jak najbardziej moga sie przydac

 

Zapewne wystarczy jakosc tekstur dac oczko w dol i karty 4Gb beda wystarczajace (wyprzedzam komentarze)

 

Wymagania sa takie jak sie spodziewalem czyli...kazdy bedzie mogl zagrac no chyba ze ma jakis archaiczny sprzet. Do ultra w fhd i 60 fps wystarczy jakis i5 4/4 i gtx 970

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę grać a Twój kod mi przeszedł.

Nie tylko my mamy problemy, dużo osób na reddice ma podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda podobnie do poprzednich Call of Duty w dodatku z masakrycznym rozmyciem i to w wersji na PC (a nie tylko na konsolach).

 

 

płyta Ci się zacięła, a rozwiązanie problemu miałeś podane wyżej :lol2:

Edytowane przez Raafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta Ci się zacięła, a rozwiązanie problemu miałeś podane wyżej :lol2:

Bo azganowi nic nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta Ci się zacięła, a rozwiązanie problemu miałeś podane wyżej :lol2:

 

Gram w 4K to co mam sobie ustawiać skalowanie rozdzielczości jeszcze na 120% żeby nie było rozmycia jak na konsolach? Litości. Nic mi się nie zacięło z dwa razy o tym wspomniałem a na poprzedniej stronie masz posty różnych osób, które wywlekły ten temat.

 

Bo azganowi nic nie pasuje.

 

Po prostu skomentowałem to co stwierdzili inni czyli brak ochów i achów nad wizualną stroną gry ale możemy udawać że jest zjawiskowo. Rozgrywkę przecież pochwaliłem więc nie pleć bzdur.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wroga widzieć w szybie.

Do multi to ma akurat sens.

Jak tutaj nie ma szyb + RT ma byc tylko do cieni :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...