Forum PCLab.pl: Call of Duty: Modern Warfare - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (73 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Call of Duty: Modern Warfare PC temat główny

#81 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 00:19

Tak bo akurat ty znasz mnie najlepiej na tym forum :lol2: Rozumiem, że komuś może się coś podobać co mnie nie grzeje, że tak powiem, to tobie ciężko zrozumieć, że ktoś widzi w tej serii jedynie odcinanie kuponów od x lat i o zgrozo, głośno o tym mówi. Spytałem zupełnie poważnie skąd ta ekscytacja u niektórych osób skoro jedyne co zobaczyliśmy na trailerze to cpt. Price to nie odpowiedział kompletnie nikt. Ty zaś najwyraźniej z braku argumentów wolisz uczepić się tego, że ktoś nie ma różowych okularów na nosie i widzi wady niż w konstruktywnej rozmowie obronić swoje poglądy. Nawet Activision wiedząc, że będzie mierzyć się z legendą jeśli chodzi o tą serię (Modern warfare z 2007 roku) wolało uciec się do rebootu (jakie to wygodne) aniżeli stworzyć godną kontynuację. Do tego sam trailer jak na pierwszy trailer, który ma zawsze za zadanie wywołać emocje jest moim zdaniem totalnie bezpłciowy i gdyby nie cpt. Price to moglibyśmy wstawić na końcu tytuł dowolnej gry o takiej tematyce. Więcej o grze dowiedziałem się z króciutkich informacji z zamkniętych pokazów aniżeli z tego trailera.

Trailer oryginalnego Modern warfare to przy tym arcydzieło. Dla przypomnienia

Znalazłem też piękne określenie tego nieszczęsnego silnika w jednym z komentarzy na ppe.

Engine CoDa to wieżowiec, co jakiś czas dobudowują kilka pięter, odświeżając czy odkurzając przy okazji te pokryte pajęczynami. Technologia w miejscu nie stoi, więcej znajdziesz choćby na eurogamer.net - zbroją się u schyłku generacji.

edit

A tu coś na dokładkę

W grze zawarte będą mikrotransakcje, ale za to - co jest dosyć istotne - nie będzie żadnego Season Passa.

Powaliło ich ładnie, mikrotransakcje w CoD :lol2:

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 01:03

#82 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 01:20

Wiedziałem, że z tym season passem musi być jakiś haczyk :E
BTW -trailer wyżej to niezłe sprawdzenie tezy, że "ostatnie 20 CoD wygląda tak samo" :D No mimo wszystko nie, chociaż BF czy Wildlands to to nie jest.

Ten post był edytowany przez Zas dnia: 01 Czerwiec 2019 - 01:23

#83 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 01:31

Piszecie tak, jakbyście byli ignorantami i nie wiedzieli, że mikrotransakcje w CoD są od dawna. Nie żebym Was posądzał o bycie ignorantami oczywiście :E

#84 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 04:42

Jak grali zawsze w demo singla to co się dziwić zaskoczenia że będą :E

Ten post był edytowany przez ODIN85 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 04:42

#85 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 07:04

Zobacz postKris194, o 01 Czerwiec 2019 - 00:19, napisał(a):

Tak bo akurat ty znasz mnie najlepiej na tym forum :lol2: Rozumiem, że komuś może się coś podobać co mnie nie grzeje, że tak powiem, to tobie ciężko zrozumieć, że ktoś widzi w tej serii jedynie odcinanie kuponów od x lat i o zgrozo, głośno o tym mówi. Spytałem zupełnie poważnie skąd ta ekscytacja u niektórych osób skoro jedyne co zobaczyliśmy na trailerze to cpt. Price to nie odpowiedział kompletnie nikt. Ty zaś najwyraźniej z braku argumentów wolisz uczepić się tego, że ktoś nie ma różowych okularów na nosie i widzi wady niż w konstruktywnej rozmowie obronić swoje poglądy. Nawet Activision wiedząc, że będzie mierzyć się z legendą jeśli chodzi o tą serię (Modern warfare z 2007 roku) wolało uciec się do rebootu (jakie to wygodne) aniżeli stworzyć godną kontynuację. Do tego sam trailer jak na pierwszy trailer, który ma zawsze za zadanie wywołać emocje jest moim zdaniem totalnie bezpłciowy i gdyby nie cpt. Price to moglibyśmy wstawić na końcu tytuł dowolnej gry o takiej tematyce. Więcej o grze dowiedziałem się z króciutkich informacji z zamkniętych pokazów aniżeli z tego trailera.

Trailer oryginalnego Modern warfare to przy tym arcydzieło. Dla przypomnienia

Znalazłem też piękne określenie tego nieszczęsnego silnika w jednym z komentarzy na ppe.

edit

A tu coś na dokładkę

Powaliło ich ładnie, mikrotransakcje w CoD :lol2:

To ja ci odpowiem, pierwotne MF bylo dla mnie i dla wielu super gierka, ogrywalem pozniej Remastra na konsoli. Od temtego momentu nie pojawila sie zadna gra w tego typu klimacie wiec chociazby to mnie kreci bo lubie wspolczesne klimaty jesli chodzi o wojne a dobrze wspominajac MF licze ze zrobia gre rownie dobra a nawet lepsza, obym sie nie rozczarowal ;) COD jest jaki jest ale nie ma nic ciekawego z wspolczesna woja na rynku.

Teraz doczytalem ze ponoc ma pojawic sie niedlugo Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.

Ten post był edytowany przez Phoenixsuple dnia: 01 Czerwiec 2019 - 07:06

#86 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 07:08

Ale z samym singlem.

#87 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 08:17

Phoenix, nie można było tak od razu? Czyli jednak nie oceniłeś tego co zobaczyłeś w trailerze bo tam nic nie ma, kompletnie losowy zlepek scen a to co widziałeś w oryginalnym Modern warfare i na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię o tym co zobaczyłeś w trailerze kilka dni temu i jak dobra będzie ta gra. To jest spory błąd wielu ludzi bo jak wiadomo na nostalgii nie jeden hype train się już wykoleił ;)

Zobacz postZas, o 01 Czerwiec 2019 - 02:20, napisał(a):

Wiedziałem, że z tym season passem musi być jakiś haczyk :E
BTW -trailer wyżej to niezłe sprawdzenie tezy, że "ostatnie 20 CoD wygląda tak samo" :D No mimo wszystko nie, chociaż BF czy Wildlands to to nie jest.

Oryginalne Modern warfare jest można powiedzieć sprzed ery bullshotów i w 4K nie wygląda tak źle jak na tym trailerze ;) Tu masz przegląd całej serii w 4K. A i tego, że CoD graficznie wygląda tak samo to ja nie powiedziałem, mówiłem o mechanice a nie grafice a to spora różnica. Graficznie oczywiście się zmienia ale grafika nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 08:35

#88 Użytkownik jest niedostępny   jarecki94 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 09:07

Mikrotransakcje będą typu kosmetycznego jak w bo4. Skrzynki na pewno też wrócą.

#89 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 11:07

Zobacz postKris194, o 01 Czerwiec 2019 - 09:17, napisał(a):

Oryginalne Modern warfare jest można powiedzieć sprzed ery bullshotów i w 4K nie wygląda tak źle jak na tym trailerze ;) Tu masz przegląd całej serii w 4K. A i tego, że CoD graficznie wygląda tak samo to ja nie powiedziałem, mówiłem o mechanice a nie grafice a to spora różnica. Graficznie oczywiście się zmienia ale grafika nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.

MW 2007 to jedna z najlepszych części serii dla mnie poza CoD 2 i CoD 1 UO oczywiście.

#90 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 11:47

Oczywiście, że tak jest, w pełni się z tym zgadzam tylko, że to był rok 2007, nie było tego raka w postaci płatnego DLC typu 2 bronie i mapka, nie było mikropłatności w grach za o zgrozo, 60$, płatnych skrzynek, nie było pierdyliona patchy, długo można by wymieniać.

Zobacz postBlindObserver, o 01 Czerwiec 2019 - 02:31, napisał(a):

Piszecie tak, jakbyście byli ignorantami i nie wiedzieli, że mikrotransakcje w CoD są od dawna. Nie żebym Was posądzał o bycie ignorantami oczywiście :E

Jak ostatni raz grałem w CoD to nikomu nawet nie przyszło do głowy żeby wciskać mikropłatności do płatnych gier.

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 11:52

#91 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 11:54

A w czym Wam przeszkadzają mikropłatności?
Nikt Wam nie każe kupować tych głupich ciuszków ani skórek.
W singlu też ich nie ma.

#92 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:03

Właśnie takie podejście doprowadziło do obecnej sytuacji na rynku gier. Nie ma to jak coraz bardziej wypinać tyłek im bardziej wydawca próbuje nas wydymać...

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 12:04

#93 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:05

Ale jak wydymać?
To jest opcjonalne i nie musisz tego mieć.

#94 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:07

Mam Ci na serio przytoczyć ile rzeczy było opcjonalnych w przeciągu ostatnich 20 lat w grach, które teraz już opcjonalne nie są?

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 12:07

#95 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:08

Zobacz postBlindObserver, o 01 Czerwiec 2019 - 02:31, napisał(a):

Mi to dynda, bo ja w CoD gram tylko dla singla a tam nie ma tego badziewia. Ostatniego CoD bez singla z tym trybem Battle Royale na oczy nie widziałem i nie chcę zobaczyć (nawet za darmo).

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 01 Czerwiec 2019 - 12:08

#96 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:11

Ja za darmo dostałem tak to bym nie kupił bo singla nie było.

Zobacz postKris194, o 01 Czerwiec 2019 - 13:07, napisał(a):

Mam Ci na serio przytoczyć ile rzeczy było opcjonalnych w przeciągu ostatnich 20 lat w grach, które teraz już opcjonalne nie są?

Nie grasz od lat w Coda to co Ci ten przeszkadza?
Nie kupuj i tyle a my sobie popykamy te 8h singla i opiszemy wrażenia dla niezdecydowanych.

#97 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:22

8h? Ostatniego CoD w jakiego grałem to ja skończyłem w 4 :E

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 12:23

#98 Użytkownik jest dostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:23

Zobacz postKris194, o 01 Czerwiec 2019 - 11:47, napisał(a):

Oczywiście, że tak jest, w pełni się z tym zgadzam tylko, że to był rok 2007, nie było tego raka w postaci płatnego DLC typu 2 bronie i mapka, nie było mikropłatności w grach za o zgrozo, 60$, płatnych skrzynek, nie było pierdyliona patchy, długo można by wymieniać.

Jak ostatni raz grałem w CoD to nikomu nawet nie przyszło do głowy żeby wciskać mikropłatności do płatnych gier.

czyli grales dawno temu, z czego bierzesz to ze cod sie nie zmienia od lat? z filmow na yt?

#99 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:35

A zmieniło się coś w singlu? Gracz ma możliwość wykonania zadania na swój sposób czy dalej musi iść korytarzykiem sztywno wyznaczonym przez developera jakbyśmy żyli cały czas w epoce 32MB RAM? Zwykły chociażby Crysis też z 2007 roku też był grą liniową ale jakąś dowolność nam dawał. To na tym polega wojna, że żołnierze idą drogą, którą spodziewa się wróg, że pójdą? Zero elementu zaskoczenia? Zero możliwości wyznaczenia sobie trasy? Wiem,że CoD to nie symulator wojenny ale bez jaj, mamy 2019 rok.

Ten post był edytowany przez Kris194 dnia: 01 Czerwiec 2019 - 12:41

#100 Użytkownik jest dostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Czerwiec 2019 - 12:42

Bo cod stawia na filmowosc i wychodzi im to bardzo dobrze. Cod to tez nie tylko SP ale i MP
Wole przejsc kampanie w CoD niz w BF, multi obecnie ogrywam w BF bo futurystyczny cod sprzedawany od kilku lat do mnie nie podchodzi, jedyny wyjatek od 2k8/9 roku to CoD WW2 bo to znowu powrot do starych czasow, nowy cod zapowiada sie na wspolczesny ale nie futurystyczny konflikt wiec tez czekam na niego, ale najpierw trzeba zagrac i zobaczyc na wlasne oczy.
Na tym polega wojna, ale to jest gra komputerowa, do tego arcade a nie symulacja. Chcialbys z tego chyba arme zrobic, ale to wystarczy zagrac w arme a nie zmieniac coda.

• (73 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ostania »