Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gra mogła wyglądać znacznie lepiej nawet bez RT. Na wcześniejszych stronach ktoś nawet wkleił screena że lepsze cienie od nowego CoD miał F.E.A.R :E

 

Te cienie to paranoja, przy wylaczonym RT wygladaja identycznie jak w Doom 3, z tego co pamietam to dx 9C oferowal miekkie cienie...

 

F.E.A.R (2005 :E ) - zwykle vs miekkie cienie

 

FEAR_10.jpg

 

nowy silnik i mamy cienie rodem z Doom 3 super progres :E

 

albo z RT ich brak

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam już kurnerwica parę razy strzeliła jak na tych chorych małych mapkach trafiam na takich adhd no life pro.

Wpadło dwóch takich młotów z bezczelnymi nickami i zrobili 70:20 bo są nie do ruszenia. Boże jak jak nienawidzę takich graczy co się wyzywają na randomach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prystek@ to poczytaj sobie narzekania na rozgrywkę, bo tutaj sporo też padło mieszanych opinii nie ma samych ochów i achów a gier multi jest masa to nie są już czasy kiedy na rynku był tylko Quake i Unreal Tournament.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam już kurnerwica parę razy strzeliła jak na tych chorych małych mapkach trafiam na takich adhd no life pro.

Wpadło dwóch takich młotów z bezczelnymi nickami i zrobili 70:20 bo są nie do ruszenia. Boże jak jak nienawidzę takich graczy co się wyzywają na randomach.

 

lol2.gif No u mnie też było takich sytuacji już parę lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko. Gram w betę na PC i gdy jestem na respie , gra w pewnym momencie zamraża się , zdarza się to tylko w momencie respa gdy , już jest gotowość do gry i pokazuję się broń. Czy ktoś spotkał się z takim błędem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):)

 

Wg. mnie brakuje tutaj dobrego starego mssa i problem rozmycia byłby zażegnany. W WW2 ustawiając 1440p i 144 czujemy płynność ,a tutaj mi jej brakuje. Jeszcze jedna ciekawa sytuację zauważyłem, nawet bez aa i rozdzielczości załóżmy 1440p i 1080p mam wrażenie blura na krawędziach :E . Nie podoba mi się również to że pakuje w typa 5 naboi , za to on mnie zabija 3-ma :)

Grałem całkowicie bez AA i w 4k i nadal mydło. Textury są słabe, wszystko jest słabe. Trochę pomoże zarzucenie jakiegoś filtra wyostrzającego.

 

Pewnie z rt gra nagle wypięknieje.

Sama poprawa tych tragicznych i wręcz z innej ery cieni prawie nic nie zmieni bo reszta też leży.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko. Gram w betę na PC i gdy jestem na respie , gra w pewnym momencie zamraża się , zdarza się to tylko w momencie respa gdy , już jest gotowość do gry i pokazuję się broń. Czy ktoś spotkał się z takim błędem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

Mam to samo, zrobiło się dzisiaj, występuje całkiem często. Wcześniej tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zrobiło się dzisiaj, występuje całkiem często. Wcześniej tego nie było.

 

 

 

Dziękuję za odpowiedź , czy jeszcze u kogoś to występuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko. Gram w betę na PC i gdy jestem na respie , gra w pewnym momencie zamraża się , zdarza się to tylko w momencie respa gdy , już jest gotowość do gry i pokazuję się broń. Czy ktoś spotkał się z takim błędem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

mam to samo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni grania i wszystko ok, a od 30 min co chwilę wyskakuje mi taki błąd na PC "server disconnected" i jedyna co można, to wyjść do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie, u was też napisy są jakby w niskiej rozdzielczości, takie niewyraźnie, wybrakowane? Naprzykład ten w prawym dolnym rogu o trybie strzelania semi / auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale to z sekundę trwa.

 

 

Zgadza się sekundę , ale jest to denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podał wyżej komendy na usunięcie głębi ostrości w grze, gdzie trzeba było je dodać do pliku konfiguracyjnego... poniżej to samo, tylko z edycją już używanej przez gry komendy i nie trzeba ustawiać pliku: tylko do odczytu.

 

Dokumenty\Call of Duty Modern Warfare\players2 otworzyć plik config.cfg notatnikiem (najlepiej notepad++, bo są czasami problemy z uprawnieniami przy zapisie pliku) znaleźć tekst: setcl 1092995319 i zmienić z "1" na "0" > zapisać.

 

Rozszerzając trochę w/w działanie, to usuwa ono DoF - czyli jak napisałem wyżej głębie ostrości, która w samej grze jest dość 'agresywna' i niedokładna. Skutkuje tą rozmazanym ekranem: w oddali, po przybliżeniu broni (na samym modelu) a także na samych modelach żołnierzy (ziarno/otoczka). Zmiany widać od razu w menu i jest znacznie lepiej. Nie zmienia to faktu, że ogólnie gra to mydło - jak też ktoś wcześniej zauważył. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko. Gram w betę na PC i gdy jestem na respie , gra w pewnym momencie zamraża się , zdarza się to tylko w momencie respa gdy , już jest gotowość do gry i pokazuję się broń. Czy ktoś spotkał się z takim błędem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

U mnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak gra chaotyczna totalnie w tym trybie grand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb grand operations to mega pomyłka jest tak niedo$&-#ny i panuje tam taki chaos, że ciężko to opisać, te tryby gdzie jest mniej graczy miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam.

 

Jakby ktoś chciał w TEAM'ie pograć t można mnie dodać do znajomych

 

Kadajo#2484

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szajs : )

 

Nic w tej grze nie widać. Nie dziwię się, że mówią, że dużo ludzi z BF przechodzi i się podoba.

Idziesz, biegniesz - bach, koniec. Że nie wiadomo skąd nagle.

Strzały typu ty pierwszy strzelasz, wróg drugi, to nieważne - i tak padniesz pierwszy ty.

 

Jaja jak berety. Jak tego nie dopracują i zbalansują to nie ma sensu w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szajs : )

 

Nic w tej grze nie widać. Nie dziwię się, że mówią, że dużo ludzi z BF przechodzi i się podoba.

Idziesz, biegniesz - bach, koniec. Że nie wiadomo skąd nagle.

Strzały typu ty pierwszy strzelasz, wróg drugi, to nieważne - i tak padniesz pierwszy ty.

 

Jaja jak berety. Jak tego nie dopracują i zbalansują to nie ma sensu w to grać.

 

Przypadłość wielu gier, w BF jest tak samo, nie skill lecz kto 1 kogo podejdzie, nie wspominam o wszystkich grach BR, tam po prostu camperiada.

 

Jedynie CS GO z tych co ogrywałem pod tym względem jest przed konkurencją. Tutaj jak uspokoisz movemnet i zwolnisz tempo też ludki wbiegają pod celownik, a że wszystko siądze to nie ma płaczu jak w CS GO - że to niemożliwe tickrate z d***.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szajs : )

 

Nic w tej grze nie widać. Nie dziwię się, że mówią, że dużo ludzi z BF przechodzi i się podoba.

Idziesz, biegniesz - bach, koniec. Że nie wiadomo skąd nagle.

Strzały typu ty pierwszy strzelasz, wróg drugi, to nieważne - i tak padniesz pierwszy ty.

 

Jaja jak berety. Jak tego nie dopracują i zbalansują to nie ma sensu w to grać.

Bo grac to trzeba umiec a nie marudzic :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Bartosz (i reszta chłopaków) napisał że poprzednie CoD wyglądały lepiej to został wyśmiany że się nie zna :E

Daj spokój, trzeba mieć wydłubane oczy żeby stwierdzić że grafika w MW jest lepsza bądź nawet dobra, miejscami otoczenie wygląda jak by zostało poklejone z przypadkowych koncepcji, kompletnie to nie trzyma poziomu. :E

Liczba FPS wcale też nie urywa tyłka, WW2 nie wiem czy nie miałem wyższych klatek przy lepszej oprawie graficznej. :)

 

:):)Wg. mnie brakuje tutaj dobrego starego mssa i problem rozmycia byłby zażegnany. W WW2 ustawiając 1440p i 144 czujemy płynność ,a tutaj mi jej brakuje. Jeszcze jedna ciekawa sytuację zauważyłem, nawet bez aa i rozdzielczości załóżmy 1440p i 1080p mam wrażenie blura na krawędziach :E . Nie podoba mi się również to że pakuje w typa 5 naboi , za to on mnie zabija 3-ma :)

MSAA nic nie da, ten typ AA od dawna był kulą u nogi, zresztą w dalszym ciągu możesz uzyskać to samo, podbijasz skalowanie rozdzielczości na 150/200% i masz efekt zbliżony. ;)

Filmic SMAA TX2 w poprzednich COD'ach sprawował się bez zarzutu, dlatego obecne mydło jest takie zaskakujące.

 

 

Pewnie z rt gra nagle wypięknieje.

Nie ma szans, wręcz może to jeszcze gorzej wyglądać,

 

A ja mam jeszcze jedno pytanie, u was też napisy są jakby w niskiej rozdzielczości, takie niewyraźnie, wybrakowane? Naprzykład ten w prawym dolnym rogu o trybie strzelania semi / auto?

Tak to norma, wszystko jest rozmazane niewyraźne i nierówne pod względem ilości szczegółów i ostrości, co lepsze ten twór wpierdziela kosmiczne ilości pamięci VRAM na GPU u mnie dobija do 10 GB. :heu:

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...