Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Płatnych dlc też ma być sporo :E

Jak to? Miało być wszystko za darmo lol. A jak wgl z trybami? Wszystkie co były czy coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenixsuple proszę cie.. kromkachleba to taki wannabe jackfrags, gościu nigdy nie robi dobrego researchu i jego materiały co najwyżej się nadają dla ludzi co odpalą komputer raz w sobote na 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc z ciuszkami.

 

DLC z ciuszkami to nie problem jak cała reszta za darmo i dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czegoś dobre wyniki dla akcjonariuszy robić trzeba. Osobiście polubiłem skiny w grach, natomiast czasami niszczą one klimat danej produkcji.

 

Dajmy na to skiny w BF1 czy BF5 są utrzymane w dobrym tonie, nawet te "najbogatsze", ale już np. w CoD Ghosts to był pokaz festyniarstwa i tandety prosto dla osiedlowych karyn

Edytowane przez KOKOSfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być opcja wyłącznia widoku tego badziewia indywidualnie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam glownie czekam na singla, Multi bedzie dodatkiem ale nie nastawiam sie az tak bardzo. Nigdy w coda nie gralem bo klimat mi nie pasowal tak jak nie gralem w bfa1 bo tamte czasy mi nie pasowaly jednak wspolczesne czasy w COD moga okazac sie strzalem w dziesiatke.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1WU8yq6Aghg

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dalej CoD na wyżyłowanym silniku Idech3 :E a te RT to czysta kosmetyka, nie fotorealistyczna grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dalej CoD na wyżyłowanym silniku Idech3 :E a te RT to czysta kosmetyka, nie fotorealistyczna grafika.

A Ty widze tylko latasz od tematu do tematu i 99% twoich komentarzy to tylo narzekanie, jak nie na grafike to na RT :E

 

Kazda obecna nowa gra to ewolucja starego silnika, czy to BF czy COD i wiele innych gier. Fotorealistyczna to moze bedzie za 10 lat ;jak 100% gry bedzie realizowane z uzyciem Raytracingu.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh znowu te biedne cienie ktore zajada wydajnosc jak w TR, no i smieszne porownanie cienie vs brak cieni :lol2:

 

RT ON vs RT OFF

 

RT ON vs RT OFF

 

RT ON vs RT OFF

 

 

Rozumiem, że teraz każda gra, żeby pokazać jakąkolwiek różnice to będzie polegać na tym, że usuwa się z niej cienie które normalnymi sposobami da się uzyskać bez RT, ale wówczas nie byłoby czego pokazywać więc drastycznie kastrują wersje standardową. Chyba nie na tym powinna polegać lepszość RT. Ludzie się śmieją że równic trzeba szukać z lupą to się wzięli na sposób i kastrują gry żeby sprzedać to samo pod łatką RT :thumbdown:. Całe szczęście cienie to i tak pierwsza rzecz którą się przycina dla większej ilości fps więc w tym konkretnym przypadku żadna strata ale sam fakt pozostawia niesmak jak wciskany jest kit o "rozwoju". NVIDIA musi mieć nieźle spocone ręce bo dobrze wie że na Quake 2 to długo z RTX nie pojadą :E

 

PS> Większy sens miałby odbicia albo GI na RT bo tam przynajmniej coś widać a tak to z czym do ludzi ;) ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazam tego za kit o rozwoju bo jak odpalisz sobie Tomb Raider to miedzy zwyklymi cieniami jest roznica, kitem mozna by bylo nazwac brak roznicy a te trailery niestety sa jakie sa, wazne ze w grach jest roznica. Ocenie roznice jak odpale gre bo wtedy bedzie mozna rzetelnie porownac, mimo wszystko napewno efekt bedzie na plus co widac po scenach w pierwszej polowie filmu.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wytłumaczysz cienie całkowicie off a pojawienie się ich w drugim przypadku? Co obiekty nie potrafią rzucać cieni normalnymi sposobami? Ile form cieniowania ma sam DirectX? No błagam Cię rozumiałbym, gdyby cienie w tym samym miejscu były lepsze, ładniejsze dzięki RT a nie walenie sciemy że bez RT w ogóle ich nie ma. Wehikuł czasu zaczynami się cofać w czasie do ery, kiedy gry były bez cieni po to żeby sprzedawać to ponownie jako nowość RT.

 

Najbardziej podobał mi się Twój argument z usprawiedliwieniem czemu wycieli odbicia SSR żeby pokazać je w lepszym świetle z RT w grze Control

 

Oczywiscie ze ma sens bo gdyby zrobili porownanie dobrze spreparowanych odbic a tych z RT to bylaby za mala roznica wiec z marketingowego punktu widzenia jest to normlane, a w grze odbicia bez RT beda normalne.

 

Czyli ogólnie nie ma sensu, bo sens marketingowy to nie sens.

 

gry z RT powinny ładnieć względem klasycznych rozwiązań a nie powodować podobny efekt z dramatycznym spadkiem wydajności :E.

 

Nowy CoD robi to samo co Control z odbiciami SSR czyli tu się wytnie, tu się przytnie i będzie :lol2: A powinno być tu się doda, tu polepszy i wszystkich zachwyci bez wciągania lupy ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ci nic nie bede tlumaczyl, wyrazilem sie jasno w poscie z filmem ze leca w kulki cienie off vs cienie z RT i jest to niepodwazalne wiec nie wiem po co to drazysz,nie zrozumiales co napisalem??

 

Mozesz sie z tym argumentem nie zgadzac i malo kto sie zgodzi ale taka jest prawda i tak dziala marketing nvidia, wyrazilem sie jasno ze z punktu marketingowego a nie z mojego punktu widzenia a to roznica.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze te teksty że kupowanie teraz karty bez rt to szaleństwo bo to sprzęt na lata :lol2:

 

Dokładnie to co teraz jest ledwo ogarnia takiego Quake 2 a w nowych grach to trzeba ciąć efekty żeby je ponownie pokazać :D

 

Mozesz sie z tym argumentem nie zgadzac i malo kto sie zgodzi ale taka jest prawda i tak dziala marketing nvidia.

 

Zgadzam się z Tobą że RT to przyszłość ale nie takimi nieuczciwymi sposobami że kastruje się gry żeby ładnie to marketingowo wyglądało i bronienie tego że ma to sens zwłaszcza dla nas czyli graczy.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jak napisalem ocenie to w realnej grze a nie trailerach, w ktorych chyba juz kazdy wie ze kastruja efekty bez RT :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jak napisalem ocenie to w realnej grze a nie trailerach, w ktorych chyba juz kazdy wie ze kastruja efekty bez RT :E

 

Ale w Shadow of the Tomb Raider różnica jest taka, że tam nikt nieuczciwie nie wykastrował gry i bez RT cienie wyglądają fenomenalnie tam RT faktycznie coś dodaje nawet jeśli jest to mało widoczne a nie tak jak tutaj, czyli na jednym kadrze wózek widłowy nie rzuca żadnych cieni a na drugim już są. No super efekty – to jest antyreklama, bo dla myślącego człowieka jest to z miejsca podejrzane, że ktoś stara się zrobić z niego barana czy inne sympatyczek zwierzątko z rogami. Rozumiem że ten "nowy" silnik CoD to jest taki Next-Genowy że nie radzi sobie już z wyświetlaniem normalnych cieni :P ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam juz twoje zdanie, ty znasz moje i jest ono negatywne w kwesti kastracji jednak nie widze sensu w kolko pisania tego samego ubierajac inne slowa :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gość pracuje dla NV i musi gadać marketingowy bełkot oraz gadać jak jego szef, tak to wygląda z mojej strony. scratchhead.gif:E

@up przyznaj się że pracujesz dla NV w marketingu i nie będzie gadki. ;)

 

 

 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki mój samochód jest piękny w porównaniu do tego w którym kazałem zdrapać lakier i wybić szyby. Loffciam NV. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki mój samochód jest piękny w porównaniu do tego w którym kazałem zdrapać lakier i wybić szyby. Loffciam NV. :E

Dobre thumbup.gif , a jakie prawdziwe. :D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dalej CoD na wyżyłowanym silniku Idech3 :E a te RT to czysta kosmetyka, nie fotorealistyczna grafika.

 

Od samego początku tak było, ale widocznie nie patrzymy na to w różowych okularach. Sama gra może być zacna w sumie sam mam ochotę w nią zagrać, ale kitu o nowym silniku nie kupuje.

 

Zobaczcie jaki mój samochód jest piękny w porównaniu do tego w którym kazałem zdrapać lakier i wybić szyby. Loffciam NV. :E

 

Trafiłeś idealnie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...