Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie po zmianie na nizszy AA gra nie jest tak mydlana wiec to jak wyglada i optymalizacja sa calkiem ok.

 

Co do tego czy da sie grac z lduzmi na padach, tak da sie, kilka stron wczesniej ktos mowil, ze pc to tylko vs konsole z k+m ale prawda jest taka, ze widac w lobby normalnie graczy z padami.

 

Swoja droga tryb gunfight calkiem fajny, ogolnie gameplay mi sie podoba, musze sie de tempa przyzwyczaic i nauczyc map ale z gry na gre coraz lepiej. Czekam co prawda na te nieco bardziej otwarte mapki.

 

Najbardziej smieszy mnie to, ze zabicie typa oddalonego o wiecej chyba niz 5m daje nam bonus jako "Longshot" - ah te konsole i ich dokladne pady :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem cod-a,ale jakoś nie mogę się przekonać do tej bety. Grafika mi się nie podoba ? gameplay też jakoś mi nie podchodzi. Może muszę sobie zrobić przerwę od cod-a na jakiś czas. Pobawię się jeszcze dzisiaj kilka godzinek, ale to raczej nie dla mnie, ale to tylko moje zdanie a szkoda bo miałem ochotę ostro pograć na weekend a tu klops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy da sie grac z lduzmi na padach, tak da sie, kilka stron wczesniej ktos mowil, ze pc to tylko vs konsole z k+m ale prawda jest taka, ze widac w lobby normalnie graczy z padami.

 

może to dlatego, że tą bete nazwali crossplay beta :D później ma być ponoć możliwość wyboru np. na konsoli, czy mamy łączyć się ze wszystkimi lobby, łącznie z ludźmi z K+M, czy ma losować tylko gry z graczami na padach :)

 

odnośnie rozmycia jeszcze:

 

Graphics > Display > Render Resolution: 100%

Graphics > Post Processing Effects > Anti-Aliasing: Filmic SMAA 2x (choć co do tego nie mam pewności. to jest ta pierwsza opcja?)

Filmic Strength: 1.00

Film Grain: 0.00

General > Content Filters > World Motion Blur: Disabled

Weapon Motion Blur: Disabled

 

takie podsumowanie ;)

 

 

i żadnego mydła nie ma.

Edytowane przez Raafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to dlatego, że tą bete nazwali crossplay beta :D później ma być ponoć możliwość wyboru np. na konsoli, czy mamy łączyć się ze wszystkimi lobby, łącznie z ludźmi z K+M, czy ma losować tylko gry z graczami na padach :)

 

odnośnie rozmycia jeszcze:

 

Graphics > Display > Render Resolution: 100%

Graphics > Post Processing Effects > Anti-Aliasing: Filmic SMAA 2x (choć co do tego nie mam pewności. to jest ta pierwsza opcja?)

Filmic Strength: 1.00

Film Grain: 0.00

General > Content Filters > World Motion Blur: Disabled

Weapon Motion Blur: Disabled

 

takie podsumowanie ;)

 

 

i żadnego mydła nie ma.

Juz jest mozliwosc wylaczenia crossplay przeciez w opcjach i wedlug tego co na reddit pisza to normlanie bedzie mozna grac z padami wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy macie z tym mydłem - normalnie to wygląda jak w każdej grze z domyślnie włączonym SMAAT2X, w końcu to postprocesowe wygładzanie.

Co do samej gry - działa dobrze, szybko i gra się odpowiednio dynamicznie - nie mam zastrzeżeń, jedyne co mnie irytuje to fakt, że tylko do wyboru Blizzard Launcher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy macie z tym mydłem - normalnie to wygląda jak w każdej grze z domyślnie włączonym SMAAT2X, w końcu to postprocesowe wygładzanie.

Co do samej gry - działa dobrze, szybko i gra się odpowiednio dynamicznie - nie mam zastrzeżeń, jedyne co mnie irytuje to fakt, że tylko do wyboru Blizzard Launcher.

Ja chyba nie jestem przyzwyczajony do takiego wygladzania krawedzi, sprawdze to co proponuja na reddit, oglnie film grain daje w kosc rowiez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy macie z tym mydłem - normalnie to wygląda jak w każdej grze z domyślnie włączonym SMAAT2X, w końcu to postprocesowe wygładzanie.

Co do samej gry - działa dobrze, szybko i gra się odpowiednio dynamicznie - nie mam zastrzeżeń, jedyne co mnie irytuje to fakt, że tylko do wyboru Blizzard Launcher.

 

no dokładnie tak. dlatego mówię, że płyta się co poniektórym zacięła :D a wystarczy przestawić tylko kilka opcji i jest żyleta.

 

a jak u Was z opcją 'aim down sight behavior'? przestawiam z on hold na toggle i nic się nie dzieje. wciąż muszę trzymać przycisk myszy, żeby przycelować..

Edytowane przez Raafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem cod-a,ale jakoś nie mogę się przekonać do tej bety. Grafika mi się nie podoba ?

 

Za chwile się dowiesz, że wyłączając kilka opcji graficznych stanie się cudowna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niestabilna ta beta.. kilka razy wywaliło mnie zaraz po wczytaniu się gry złapałem tez pare disconectów juz prawie na koncu mapy.. dla mnie lipa jak na razie :)

 

Poczekam do jutra na nowe tryby, bo te male mapki juz mi sie przejadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie wiem co wy macie z tym mydlem. wyglada dobrze, krawedzie gladkie, obraz "sztywny" tzn jak sie zatrzyamsz to np krawedzie nie drgaja, nie migocza

 

Tak samo jak np w ww2 top smaatx2 filmic wygladza bardzo skutecznie. Lepsze to niz MSAA x4 z BF 4 gdzie i tak widac bylo aftefakty na krawedziach, zabki itp

 

Dobry przyklad to nfs z 2015 roku i deszcz. bez aa lub z fxaa ten deszcz powowduje ze mamy snieg na ekranie jak w tv a z taa wszystko jest ladnie wygladzone i nic nioe mruga, nie migocze

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cale szczescie mnie kaganiec ultra only nie dotyczy, co zbedne wylaczone, tekstury zostawione aa wylaczone 144fps trzyma i mozna kosic :) musza jeszcze poprawic widocznosc w ciemnych miejsach, tutaj miejscami wyglada to gorzej niz w bf v.

Jest jeszcze jedna rzecz ktora mnie drazni, przy celowaniu przez optyke (red dot) czuc spadek plynnosci albo animacja jest w mniejszym fps zrobiona i przy zoomowaniu wydaje sie ze gra traci na plynnosci mimo ze fps sie trzyma na 144.

teraz znalezc ciut tanszy kluczyk i czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie wiem co wy macie z tym mydlem. wyglada dobrze, krawedzie gladkie, obraz "sztywny" tzn jak sie zatrzyamsz to np krawedzie nie drgaja, nie migocza

 

Tak samo jak np w ww2 top smaatx2 filmic wygladza bardzo skutecznie. Lepsze to niz MSAA x4 z BF 4 gdzie i tak widac bylo aftefakty na krawedziach, zabki itp

 

Dobry przyklad to nfs z 2015 roku i deszcz. bez aa lub z fxaa ten deszcz powowduje ze mamy snieg na ekranie jak w tv a z taa wszystko jest ladnie wygladzone i nic nioe mruga, nie migocze

To ustaw sobie pierwsze wygladzanie na liscie to zobaczysz jak wyglada ostry obraz a nie bedziesz takie pierdoly pisal ze jest dobrze, pierwsze co rzuca sie w oczy to mydlo i mowie to nie jedna osoba po odpaleniu gry, tutaj i na innych grupach w tym redit. W kazdym innym wygladzaniu jest mydlana opera a przy pierwszym wygladzaniu obraz w 4k nie pomoga bo wszystko migocze.

 

Pozniej sie pobawie tymi ustawieniami wyzej czy cos sie poprawi.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, kto posiada info gdzie kupie najtaniej pelna wersje gry ? Dołoża "promoda" i bedzie malinowo, kupuje w ciemno

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest hdr?

 

 

Na bank będzie w pełnej wersji o to możesz być spokojny, bo już w WWII był na PC tylko trzeba wł. najpierw w Win10 a później w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczony blur i ziarno i o niebo lepiej, mozna grac :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczony blur i ziarno i o niebo lepiej, mozna grac :cool:

Jakiego aa używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się grafika podoba, ważne że gra jest ładniejsza i technologicznie lepsza niż cod 4 i to się liczy. I tak będę grał w 720p (lub niższej rozdziałce) i na najniższych. :P Byleby tylko gra była dobrze zoptymalizowana i miała niskie wymagania sprzętowe.

Edytowane przez Commander4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem gdzie widzicie to mydlo. Przeciez obraz jest normalny, ostry, krawedzie wygladzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego aa używasz?

SMAA 2x bo tego nizej mimo ze bardziej ostry obraz to migajace krawedzie dramatyczne. Skalowanie mam tez na 125%.

 

Im dluzej gram tym gra sie lepiej, nigdy w COD nie gralem dluzej a tu naprawde wciaga, jutro tryb 64 wiec pewnie bedzie miazga. 5vs5 tez super, jak w cs go :D

 

No wlasnie nie wiem gdzie widzicie to mydlo. Przeciez obraz jest normalny, ostry, krawedzie wygladzone

Wolalbym wygladzanie z bfa, tam jest ostry obraz jak brzytwa niezaleznie gdzie patrzysz jednak ten silnik COD tak po prostu ma (czyt: wygladzanie), BO4 ma to samo. Ostry obraz to sie robi jak wlaczysz pierwsze wygladzanie, to chyba nie trzeba powtarzac bo kazdy to sobie moze porownac ;)

 

nadal nie widzisz roznicy, to wyglada jak DLSS :lol2:

 

jxF9ZB4.jpg

tNlXIvR.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie jest ten sam silnik i jest jeden prosty patent, żeby to potwierdzić. Począwszy od CoD1 do BO4 każda część ma tego samego glitcha, szybsze chodzenie przy ścianie gdy trzymasz W,A lub W,D w zależności od której strony jest ściana - gdy dodasz do tego sprint zmiana jest już znacznie wyczuwalna. Tutaj tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze o tym.

Ba nie mogłeś o tym słyszeć, bo o tym mówiło się otwarcie lata temu, teraz się o tym wspomina bo nie ma o czym. Mapy były tak zaprojektowane, że nie było gdzie korzystać z tego boosta.

 

kwiatków w tym silniku było więcej.

333fps - mogłeś dalej skakać.

500+fps - zaczynałeś lewitować nie było słychać twoich kroków, a grawitacja była tak mocna, że lekki skok cię mógł zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w ogóle pudełkowa wersja na PC? Gdzie nie patrzę to tylko na konsole.

(Tak, wiem że teraz kupujecie tylko cyfrowe edycję, ale ja lubię mieć pudło, ot tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie pudelkowa w ktorej bedzie tylko karteczka z kodem lub papierowa plyta z nadrukiem kodu (cod ww2 np)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...