Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej gram tym bardziej żałuje wydanej kasy, mam nadzieje, że chociaż single zwróci się w tych 150zł...

 

- TTK - giniesz w ułamku sekundy, praktycznie brak czasu na reakcje

- ludzie skaczą jak po$%ani

- Ground war - Najwieksza porazka

 

Z plusow to jedynie tryb Gunfight i samo zachowanie broni...

Jako niedzielny gracz w CODA nie zgodze sie z brakiem czasu na reakcje, nie mam z tym najmniejszego problemu. Jesli ktos strzela do ciebie od tylu to fakt czasu brak.

 

CoD ma male mapy i mniej ludzi na niej, wychodzi na to samo.

Idąc tym tokiem rozumowania i jeszcze jednej osoby tutaj to w MW nie da się nic zabić bo:

Jak strzelasz pierwszy to przeciwnik i tak cię zabije

Trzeba cały magazynek na kolesia wystrzelić

Bo gra tak ma że giniesz z każdej strony

W bfie na 32 osoby czy tutaj na 12/20 osób jestem w stanie zrobić te 30-40 zabić na rundę. Gdyby było jak piszecie, nic bym nie zabił.

Gra jest słaba czy gracz ciamajda?

Gracz ciamajda ;) Skoro ja grajac pierwszy raz w COD nie mam problemu z zabijaniem to nie powinien miec nikt i generalnie gra jest dla mnie latwiejsza niz bf, bardziej odnajduje sie tutaj ze strzelaniem :P

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram tym bardziej żałuje wydanej kasy, mam nadzieje, że chociaż single zwróci się w tych 150zł...

 

- TTK - giniesz w ułamku sekundy, praktycznie brak czasu na reakcje

- ludzie skaczą jak po$%ani

- Ground war - Najwieksza porazka

 

Z plusow to jedynie tryb Gunfight i samo zachowanie broni...

 

Zgadza się, już masa nolife'ów biega z ADHD i zabijają wszystkich w ułamku sekundy, no chyba ze już cheaty zawitały co jest możliwe.

Na początku walki były dosyć fajne i wyrównane ale teraz robi się już znowu standardowa sieka CoD nawet bez grania w GW.

 

SP pewnie będzie fajny ale MP raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta już piszą na necie coraz więcej cheaterów i to w becie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da się Crossplay wyłączyć w pełnej wersji bo jak nie to cheaterstwo z PC da nieźle popalić całej konsolowej braci.

Z drugiej strony idealnie by było ustawić sobie ze gramy tylko z konsolami, już wole ich aim assist niż te cioty z aimbotami, wallhakami i radarami.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da się Crossplay wyłączyć w pełnej wersji bo jak nie to cheaterstwo z PC da nieźle popalić całej konsolowej braci.

Z drugiej strony idealnie by było ustawić sobie ze gramy tylko z konsolami, już wole ich aim assist niż te cioty z aimbotami, wallhakami i radarami.

Mozna wylacz to teraz wiec dlaczego mialoby nie byc dostepne w pelnej wersji :hmm: 1 rzecz jaka zrobilem po odpaleniu.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem.

Czy polityka Blizzarda nie jest jakaś bardziej radykalna na te cziterskie cioty ? W sensie czy oni faktycznie coś robią z tym czy tak samo jak EA czy Steam tylko udają.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie XIM4 i jakieś jitter mody i będzie narzekanie na konsolowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to teraz tak sobie uświadomiłem jakie te wszystkie gry MP byłby fajniejsze gdyby masa tych debili grała normalnie, albo najlepiej nie grała by wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te mapy są idiotyczne, cały czas przeciwnicy są z 360 stopni, to chyba największa wada, skanuje lewa prawa przód i jeb w plecy, za chwilę z lewej potem prawa Góra dół znowu debil skacze jak strzela, ginie się co sekundę. Kurde niby fajnie a konstrukcja map i ich klaustrofobia psuje grę strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w bfV są większe lagi to się nie zgodzę, tutaj jest zależnie od serwera, ale cześniej właśnie cod nie wyrabia. Ping nie ma nic z rzeczywistością, raz 2 potem 20, nagle 300, albo i 1000, za chwile znowu 2 itd... desynki to norma. Gra ogólnie fajna, ale jak już kolega wcześniej wspomniał respy z dupy, na radarze widzę gracza z prawej dostaję z lewej.. jest mecz gdzie mam 30-5, a jest mecz gdzie mam 10-30... większość to właśnie głupie ginięcie. Bo przeciwnicy respią się na twoich plecach. Tryb na 64 osoby ssie... totalny niewypał podróba bf'a i to tandetna, to mogli sobie odpuścić, mam nadzieję, że single będzie wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma źle zaprojektowane mapy, które niesamowicie nagradzają camperów. Ten niby odrzut broni jest bardzo fajny, ale już zgony przy wymianie ognia z kimś innym potrafią zirytować. O spawnach gdzie popadnie nie wspomnę. Może do premiery trochę się poprawi, ale tym razem kupować gry w przedsprzedaży nie ma sensu.

Swoją drogą co mecz to trafiam przynajmniej na jednego gościa, który ma pingi z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerowy poziom destrukcji dla czolgow to troche przesada, zeby blokowac sie na byle czym a odglos silnika to jakies badziewie z kosiarki, niekotre rzecz tak raza... Dziwie sie bo studio z ogromnym budzetem serwuje tak archaiczne rozwiazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma źle zaprojektowane mapy, które niesamowicie nagradzają camperów.

 

Ale te mapy są idiotyczne, cały czas przeciwnicy są z 360 stopni, to chyba największa wada, skanuje lewa prawa przód i jeb w plecy, za chwilę z lewej potem prawa Góra dół znowu debil skacze jak strzela, ginie się co sekundę. Kurde niby fajnie a konstrukcja map i ich klaustrofobia psuje grę strasznie

 

 

Nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby zrobić takie walki w kiblu gdzie nachodzą na ciebie z każdej strony. Gdyby gra miała mapy jakości i wielkości tych z MW2 to by się grało rewelacyjnie, a tak to jest kicha dla hardkorów z adhd i nieskończoną cierpliwością. Może w pełnej wersji będą jakieś normalne mapki gdzie się zagra na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem wszystko na low i graficznie gorzej to nie wygląda, a przynajmniej przeciwnicy lepiej widoczni. Tak samo FPS wcale więcej nie ma więc nie wiem gdzie tu taka super optymalizacja.

Druga sprawa ustawiając skalowanie na 200% tekstury jak i ogólnie cała grafika nabiera takiej jakości jak pierwotnie to wszystko powinno wyglądać... nie wiem niby nowy silnik, ale ja tu jakiegoś postępu nie widzę więc nie wiem gdzie tu się wszyscy zachwycają.

No i kolejna sprawa, niby liczy się refleks, ale tu dosłownie każda broń zabija na 3/4 strzały. Shotguny zaś są mega słabe, a z wszystkich broni automatycznych to AK47 jest również słabe. Ogólnie fajnie się gra, ale z tych szumnych zapowiedzi ja po prostu widzę starego coda z nowymi mechanikami które powinni dodać lata temu, a silnik? To samo z ciut lepszą grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w bfV są większe lagi to się nie zgodzę, tutaj jest zależnie od serwera, ale cześniej właśnie cod nie wyrabia. Ping nie ma nic z rzeczywistością, raz 2 potem 20, nagle 300, albo i 1000, za chwile znowu 2 itd... desynki to norma. Gra ogólnie fajna, ale jak już kolega wcześniej wspomniał respy z dupy, na radarze widzę gracza z prawej dostaję z lewej.. jest mecz gdzie mam 30-5, a jest mecz gdzie mam 10-30... większość to właśnie głupie ginięcie. Bo przeciwnicy respią się na twoich plecach. Tryb na 64 osoby ssie... totalny niewypał podróba bf'a i to tandetna, to mogli sobie odpuścić, mam nadzieję, że single będzie wart.

W tym trybie 64 osobowym to najlepszy jest spiker, mam taka ochote w ryja go strzelic bo sie nie zamyka, tak wiem mozna go wylaczyc. Do tego te riffy na gitarze sa irytujace, nie wspominajac o tym, ze 2 punkty na mapie sa oddalone od siebie o jakies 10 metrow? Spawny to jes jaks paranoja. Mam podobne dczucie, jeden mecz gra sie calkiem spoko, nastepny banda debili wciskajacych spacje caly czas i ludzie kampiacy z ads plus probujesz zajac na mapie pkt B to dostajesz z plecow gdzie przed chwila sie sam zrespiles...

 

Gra ma źle zaprojektowane mapy, które niesamowicie nagradzają camperów. Ten niby odrzut broni jest bardzo fajny, ale już zgony przy wymianie ognia z kimś innym potrafią zirytować. O spawnach gdzie popadnie nie wspomnę. Może do premiery trochę się poprawi, ale tym razem kupować gry w przedsprzedaży nie ma sensu.

Swoją drogą co mecz to trafiam przynajmniej na jednego gościa, który ma pingi z kosmosu.

Jestem pewien, ze sporo poprawia, spawny, bugi, widocznosc, rozmycie, tak przynamniej sami na reddicie napisal. Niestety mam dziwna obawe, ze nikt nie bedzie przerabiac map i mechaniki(np skakania) bo zwyczajnie nie ma na to czasu, chcialbym sie oczywiscie mylic.

 

Zerowy poziom destrukcji dla czolgow to troche przesada, zeby blokowac sie na byle czym a odglos silnika to jakies badziewie z kosiarki, niekotre rzecz tak raza... Dziwie sie bo studio z ogromnym budzetem serwuje tak archaiczne rozwiazania.

No te czolgi na tym silniku zachowuja sie duzo gorzej inz w starym Bad company 2, zreszta co ja porownuje :E

 

Nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby zrobić takie walki w kiblu gdzie nachodzą na ciebie z każdej strony. Gdyby gra miała mapy jakości i wielkości tych z MW2 to by się grało rewelacyjnie, a tak to jest kicha dla hardkorów z adhd i nieskończoną cierpliwością. Może w pełnej wersji będą jakieś normalne mapki gdzie się zagra na poziomie.

Do tego kazdy biega na pale bez sensu, nie wazne jaki tryb, swoja droga to troche sie nie dziwie bo cale killstreaki prowadza do tego, ze nikt nie chce przejmowac(swoja droga nie wiem kto wpadl na pomysl, ze trzeba stac metr od flagi zeby ja przejmowac...) i kazdy tryb wyglada jak deatchmatch, a liczba potencjalnych miejsc skad wrog moze wyjsc plus slaba widocznosci w budynkach itd jest strasznie odpychajaca.

 

Jezeli o mnie chodzi, to z meczu na mecz mam coraz gorsze odczucia, najlepszy jest tryb gunfight, przynamniej wiadomo z ktorej strony spodziewac sie ataku, samo strzelanie i modyfikacje broni tez bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerowy poziom destrukcji dla czolgow to troche przesada, zeby blokowac sie na byle czym a odglos silnika to jakies badziewie z kosiarki, niekotre rzecz tak raza... Dziwie sie bo studio z ogromnym budzetem serwuje tak archaiczne rozwiazania.

Ktoś tu oglądał mestre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerowy poziom destrukcji dla czolgow to troche przesada, zeby blokowac sie na byle czym a odglos silnika to jakies badziewie z kosiarki, niekotre rzecz tak raza... Dziwie sie bo studio z ogromnym budzetem serwuje tak archaiczne rozwiazania.

 

Na tym filmiku co podlinkowałęś to pod tym względem nawet World War 3 wypada lepiej z wręcz skromnym budżetem w porównaniu do kolosa Activision i Infinity Ward. Pancerne beczki, których nie rusza nawet czołg (0 poziom fizyki w prawie 2020 roku). Nikt nie wymaga fizyki czy destrukcji otoczenia jak w BF’ach ale żeby nawet podstawowych elementów nie było?

 

Latanie helikopterem to też komedio-dramat :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu oglądał mestre.

Przed filmem nie korzystalem z pojazdow wiec stestowalem sam i naprawde tragedia, ja nie wiem kto mogl podlozyc takie udzwiekowienie silnika pod czolg :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże mapy nie pasują do Coda i tyle.

Obecne mapy, nawet te małe również nie pasują...

 

Najlepiej to by było mieć fov 360 stopni :E

 

 

Co do pojazdów to najlepiej przemilczec temat, helikopter to był dodany tylko po to żeby był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zrobia cos z tym mydlem bo to pierwsze co sie rzuca w oczy po odpaleniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zrobia cos z tym mydlem bo to pierwsze co sie rzuca w oczy po odpaleniu gry.

Na reddicie widzialem info, ze dev team jest swiadomy rozmycia w menu i podczas gry, wiec pozostaje wierzyc, ze to ogarna. Dla mnie zmiana AA w grze + edycja pliku z konfiguracja + wyostrzenie obrazu przez geforce experience pomoglo niesamowicie. Mimo to, po odpaleniu BF V zaraz po CoD prawia w oslupienie jak te dwie gry sie roznia.

 

Ktos tam mowil, ze niby nowy silnik, ja tutaj dalej widze dziadka Q3 na sterydach, bardzo przebudowanego ale nadal ma sporo linijek napisanych przez Carmacka, o ile wydajnosc jest bardzo dobra to widac, ze silnik odstaje, mamy prawie 2020 a fizyki destrukcji brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to wiadomo ze nowy Frostbite w drodze a obecny zamiata COD pod dywan, licze ze nowy bf bedzie w czasach wspolczesnych. Generalnie male tryby nie wygladaja zle, sa o wiele bardziej dopracowane niz tryb 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już w sobote poleciała z dysku.. tryb ground war to dno, ale wszystkie inne są OK i da rade pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już w sobote poleciała z dysku.. tryb ground war to dno, ale wszystkie inne są OK i da rade pograć :)

Ta mapa jest zdecydowanie za mala i dlatego jest taki straszny mlyn na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...