Skocz do zawartości
jarux

TV 55" do 2,5K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zacząłem się rozglądać za TV w rozmiarze 55" (zarządzenie drugiej połówki) do ceny około 2.5k. Nie jestem jakoś bardzo wybredny ale mam parę wymagań:

- Mam amplituner który ma jedynie wejścia 2xcinch. Więc to jest jedyny sposób podpięcia go do TV, ostatecznie przejściówka cinch-minijack i wyjście słuchawkowe.

- Równomierność podświetlenia. Nie oczekuje w 100% idealnie równego podświetlenia ale żeby było znośne, bez plam po środku oraz w miarę równo podświetlone rogi

- Nie piszczeć przetwornice :E

 

Wstępnie upatrzyłem sobie SONY KD-55XF7096 . Wstępnie jakość obrazu ok choć chce go jeszcze zobaczyć z wyłączonym trybem sklepowym.

Co do aplitunera to nie wymienię go na nowszy ;) Co najwyzej z czasem kupię DAC optyczne - cinch lub mjack.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic FX700 55" na nocnej promce jest za 2449zł. Co do podłączenia amplitunera, to tylko wyjście słuchawkowe Ci zostaje. Od dawna nie ma wyjścia chinch audio w TV.

Jak pójdziesz do sklepu i jeden TV będzie Ci się wydawał, że świeci "lepiej" a inny "gorzej" to się tym nie sugeruj. Nie ma to totalnie nic wspólnego z tym jaki odbiór będzie w warunkach domowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klima :) Jak przejdzie akceptacje wyższej instancji lol2.gif to biorę. Choć już cena wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...