Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem mianowicie chodzi o to że na wszystkich grach zakupionych w PS Store pojawiła się kłódka i nie można jej uruchomić.Wie ktoś może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie pisz tutaj, tylko do supportu Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach konta na konsoli masz takie coś jak "odzyskaj licencje" zrób to i powinno działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli mam tylkojedno konto,próbowałem też odzyskać licencje i również nie pomogło, Czekam na odpowiedz od supportu od wczoraj i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli mam tylkojedno konto,próbowałem też odzyskać licencje i również nie pomogło, Czekam na odpowiedz od supportu od wczoraj i nic.

 

A masz aktualnie wykupiony abonament PS Plus? Bo jeśli dodawałeś do biblioteki gry darmowe, udostępniane co miesiąc dla abonentów Playstation Plus, to po wygaśnięciu abonamentu te gry będą niedostępne. Chyba że chodzi o inne gry, które kupowałeś w PS Store za gotówkę to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam plusa nawet gry za które zapłaciłem są zablokowane,wszystkie cyfrowe,wygląda to tak jak bym miał konto zablokowane bo nawet aplikacja od słuchawek i odtwarzacz również są zablokowane

Edytowane przez grzesiek251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zalogować na konto się możesz? Na razie zmień hasło i czekaj na kontakt z Sony - nie wiem, czy oni w weekend pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem normalnie zalogowany wczoraj zakupiłem grę z PS Store i też jest blokada na niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw swoje PS4 jako główne. w Ustawieniach konta na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem od dzisiaj również! Tak samo jak autor nigdy nie kupiłem żadnej gry na Allegro lub gdziekolwiek prócz ps store i ps+ jeśli chodzi o cyfrowe gry. A na wszystkie mam kłódkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w necie to problem jest dość powszechny, u niektórych nie działa również PSN (problem pojawił się ponoć wczoraj i trwa również dzisiaj). Dla tych co mają z tym problem pozostaje czekanie na poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje kwestia czy koledzy zainstalowali najnowsze oprogramowanie. A jeśli nie to i tak widać skośni coś sknocili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło co pisali ludzie na zagranicznych forach czyli dezaktywacja ps4 i ponowna aktywacja konsoli jako podstawowej. Wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...