Skocz do zawartości
lukas455

Smartfon w cenie 1500 - 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam smartfona w cenie 1500 - 2000 zł. Najbardziej zależy mi na nie wielkim rozmiarze do 6 cali, dobrym aparacie i dual-simie. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnie P20. Z małych do wyboru wiele nie ma. Z wieksych to masz k20pro niedługo, u12plus, oppo rx17 pro, u11, mi9...

Sporo tego.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie obecnie w Niemczech i w niemieckim media markt jest Mi 9 za 364 euro. Jest również P20 za 379 euro, da samsunga s9 musiałbym dołożyć 100 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Mi9 nie jest za duży to bierz. Cena świetna.

Na razie nie wiadomo co dalej z Huawei. Ceny spadają, już P20 Pro jest poniżej 2000zł. Dopóki USA nie dogada się z Chinami to Huawei bym nie kupował. Xiaomi jest bezpieczne, bo nie robi swoich sieci 5G, a o ten biznes chodzi w tej wojence z Huawei.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Huawei teraz szybko lecą, ale sam też bym nie brał ich telefonów.

Mi9 czy Mi Mix3 na wieść o K20 Pro też spadły.

 

W Niemczech ceny spadają, a w PL dalej sielanka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ciekawości P20 Pro kosztuje w mm.de już 389 euro (1670zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas spadek cen trochę potrwa, huawei jest obok Samsunga najmocniej wklepana marka w mózgi konsumentów. A o wojence nie trabia w tvpis i TVN, także klient nieświadomy w znacznym stopniu. Wciąż przychodzi się po P, S lub japko. To są i będą topy u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech masz pixela 3a oraz 3a XL.

Maszynki do fotografii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już byłem zdecydowany na Xiaomi Mi9 a tu Media markt poszybował z cenami, mi9 z 370 euro wróciło do 430 euro. Teraz zastanawiam się czy nie wziąść Samsunga s9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już byłem zdecydowany na Xiaomi Mi9 a tu Media markt poszybował z cenami, mi9 z 370 euro wróciło do 430 euro. Teraz zastanawiam się czy nie wziąść Samsunga s9 ?

 

jeśli jesteś w stanie przeżyć brak minijacka to prywatnie od s9 wolałbym oppo rx17pro (jeśli jest dostępne). Zdecydowanie lepszy aparat (zwłaszcza w nocy z racji trybu nocnego - którego na razie samsung nie potrafi zaimplementować). Ta sama klasa wyświetlacza, więcej pamięci, aluminiowe plecy w kolorze radiant mist i brak zaokrągleń na wyświetlaczu. Ewentualnie pixela jak zaproponował Petru wyżej.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rx17 pro jest większy, a kolega szuka mniejszego. Nie wiem czy nie wybrałbym S8 od S9, cenowo stoi fajnie i od 9tki jakoś nie odstaje bardzo. Tylko tam jak to w Samsungach, słaba bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szukaj S9. S8 to już produkt End OF Life bez dual sima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mocno zastanawiam się na Pixelem 3a w promocji za 366 euro. Przełknę brak dualsim. Myślicie że warto zainteresować się tym telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja i możliwości foto super biorąc pod uwagę cenę.ale poczytaj, bo są z pierwszymi modelami niemałe problemy.

Podobno rozwiązali to już no ale warto sprawdzić.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślicie, że dobrym pomysłem było by wydać 2000 zł na Samsunga Galaxy S9? Czytałem, że ma tylko słabą baterię, poza tym jest bardzo kompletnym smartfonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S9 nie będzie zły , ma świetny ekran , audio , aparat .

 

Ja chyba bym jednak wolał Asusa Zenfone 6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Asusa Zenfon 3 520kl, pozbyłem się go...

 

nie ma nic do rzeczy , jak Ci pasuje Samsung i akceptujesz jego minusy to bierz , nie będzie tak szybki jak wspominane wyzej telefony , będzie gorzej sobie radził z bateria , ma zaorkęglony ekran co nie zawsze jest wygodne a i bardziej niebezpiecznie przy upadku. Poza tym brardzo doba jakośc ekranu , audio jak wspomniałem , zdjęcia też robi przyzwoite i filmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślicie, że dobrym pomysłem było by wydać 2000 zł na Samsunga Galaxy S9? Czytałem, że ma tylko słabą baterię, poza tym jest bardzo kompletnym smartfonem.

 

jesteś strasznie napalony na tego samsunga s9, więc go po prostu kup jeśli nasze propozycje Ci nie pasują :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem pojawiła się promocja na Media Markt.de na Xiaomi Mi 9. Najśmieszniejsze jest to, że wersja 128 jest tańsza od 64. 399 euro za wesje 128 to chyba dobra cena.

Edytowane przez lukas455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanko do posiadaczy Xiaomi Mi9, czy szkło hartowane dobrze przylega do ekranu? Ekran jest trochę zakrzywiony po bokach i nie wiem czy jest sens kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...