Skocz do zawartości
kNoq

Telefon do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Tesciowa szuka pierwszego w jej zyciu smartfona. Do tej pory leciala na starej noki pokroju 6610, ale dorosla do zmiany na cos dotykowego.

Warunek to w miare przyzwoita bateria (i tak bedzie dla niej duzym szokiem, ze musi go tak czesto ladowac) + ekran w okolicach 5.5 cala + nie wiem obecnie jak producenci wygladaja ze swoimi nakladkami na androida, ale preferowany jest jakis w miare przejrzysty interfejs.

 

Budżet do 600zł.

Edytowane przez kNoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola G6 nie jest za wielka i powinna być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola G6 nie jest za wielka i powinna być ok

G6 ma duże ramki. To już lepiej szukać Moto One, Xiaomi Redmi 5.

 

Dopiero doczytałem, że dla teściowej, to tym bardziej Redmi 5. Aluminiowa obudowa i rozdzielczość 720p więc wyraźne ikony, bateria 3300mAh i działa tak jak w mocniejszych fonach 4000mAh. Jakby Ci się ten spodobał to mam praktycznie nowy, potestowy za 400zł do sprzedania, pisz na pw.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Tesciowa szuka pierwszego w jej zyciu smartfona. Do tej pory leciala na starej noki pokroju 6610, ale dorosla do zmiany na cos dotykowego.

Warunek to w miare przyzwoita bateria (i tak bedzie dla niej duzym szokiem, ze musi go tak czesto ladowac) + ekran w okolicach 5.5 cala + nie wiem obecnie jak producenci wygladaja ze swoimi nakladkami na androida, ale preferowany jest jakis w miare przejrzysty interfejs.

 

Budżet do 600zł.

 

W xiaomi masz taki tryb dla osob starszych, jakos to sie tam nazywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redmi 7, polecam niedawno zainwestowalem dla kogos z rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś czas temu, założyłem post podobny, bo szukałem telefonu, jednakże do 500 zł, już nie pamiętam co tam polecali, ale już miałem kupować redmi 7, i cieszę się że go nie kupiłem, bo zainwestowałem w powystawowe go umidigi one, telefon nówka i mniejszy od redmi 7, jest to podprodukcja iPhone, wyświetlacz 5,9 cali i bateria 3550 m.., aparaty to jeden 16 a drugi 12 mln px, i jeden z nich to aparat samsunga. Bateria trzyma 2 dni przy naprawdę częstym smiganiu? polecam telefon bo ma jeszcze 4 GB ram, i zero zawieszek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm:

IPhone powiadasz? A to nie jest wzorowane na iPhone X, czyli jego klon, jak to kitajce mają w zwyczaju?

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś czas temu, założyłem post podobny, bo szukałem telefonu, jednakże do 500 zł, już nie pamiętam co tam polecali, ale już miałem kupować redmi 7, i cieszę się że go nie kupiłem, bo zainwestowałem w powystawowe go umidigi one, telefon nówka i mniejszy od redmi 7, jest to podprodukcja iPhone, wyświetlacz 5,9 cali i bateria 3550 m.., aparaty to jeden 16 a drugi 12 mln px, i jeden z nich to aparat samsunga. Bateria trzyma 2 dni przy naprawdę częstym smiganiu? polecam telefon bo ma jeszcze 4 GB ram, i zero zawieszek!

brakuje tylko linku do Twojego sklepu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xiaomi masz taki tryb dla osob starszych, jakos to sie tam nazywa...

Lite mode, ale w nowych wersjach MIUI tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady ale troche zmienily sie plany. Tesciowej oddam swoj telefon p10 lite wiec szukam czegos dla siebie. Budzet niech bedzie do 1k. Generalnie okolice 6 cali. Glownie zalezy mi na przyzwoitym aparacie. Duzo tez korzystam z internetu wiec przydalby sie dobry procesor i sporo ramu aby chodzilo to w miare optymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC u ultra (bateria przeciętna), zenfone 4. Oba po 800-900zl.

Jak przeszkadza wygląd, zrezygnuj z wymagan

Albo dozbieraj 300zl i bierz u11.

 

I oczywiście zenfone 5, ale aparat podobno ustępuje 4.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC mi sie nie podoba wiec odpada. Do tego zalezy mi rowniez na przyzwoitej baterii.

300 zl moge dorzucic, zaden problem, juz nawet patrze na mi 8 ktory chodzi po te 1200-1300zl, kwestia czy warto np wzgledem redmi note 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 4 polecam.

Jak miałbym prywatnie dokładać to do Mój link ekran bardzo dobry, dźwięk bardzo dobry i aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 4 polecam.

Jak miałbym prywatnie dokładać to do Mój link ekran bardzo dobry, dźwięk bardzo dobry i aparat.

 

To v30 już za tyle? ;O

Śmiało można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanelo ostatecznie na Galaxy A50 za 1200, zobaczymy jak sie bedzie sprawowal :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez a50 to kloc :D najwiekszych z wymienionych tutaj ale spoko, powinien sie sprawowac dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem go dwa razy w rtv euro i w miare spoko lezal mi w dloni. Bez ogledzin, patrzac czysto na cale, na pewno bym go nie bral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloc jak kloc, ale ten czytnik linii w ekranie to totalnie nieporozumienie. W sumie to napisz jak u Ciebie się sprawuję, bo wszelkie recenzję cisną niemiłosiernie to jak bardzo jest badziewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw. W premierowych recenzjach narzekano. Może coś software'em poprawiono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1200zl to można było wziąć max pro m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty te asusy i htc to chyba sprzedajesz :E

 

Czytnik niby poprawiali w jakims apdejcie, mysle, ze kolejne rowniez beda pozytywnie na niego wplywac. Dla mnie, nie jest to jakis duzy problem. W p10 takze mam czytnik ktory obecnie potrafi raz zadzialac a raz nie i nie robie z tego dramatu, gadzeciarstwo az tak mnie juz nie jara a samsunga nigdy nie mialem i w koncu miec bede :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

On ich nie sprzedaje tylko stara się polecić jak najlepszą słuchawkę w danym budżecie często nie przywiązując wagi do pogoni za najnowocześniejszym wyglądem i obecnymi trędami.

 

A jeśli chodzi o czytnik w p10 to ma on problem z odczytaniem czystego i suchego palca? Bo miałem i mam okazję potestować kilka czytników w tel Huawei i nie ma z nimi większego problemu pod warunkiem że palec jest suchy.

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchy i czysty lapie pewnie w 8 na 10 przypadkow. Delikatnie mokry czy przybrudzony to juz skutecznosc w okolicach 2/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon dojechał do mnie z godzine temu. Na razie nie ma za bardzo czasu aby sie zaglebiac ale pierwsze co zrobilem to sprawdzilem czytnik i chodzi bardzo dobrze. Mam ustawione odblokowanie na kciuka i odblokowuje za kazdym razem. Nie jest to insta odblokowanie bo dochodzi animacja, ale te pol sekundy dluzej w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...