Skocz do zawartości
lukas455

Google Pixel 3a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem obecnie w Niemczech i szukam jakiegoś telefonu dla siebie. W Saturn.de natrafiłem na Pixela 3a w cenie 366 euro. Nie ma za dużo o nim w polskim internecie, zwracam się więc do Was o poradę. Jak myślicie warto wydawać na smartfona z podzespołami sredniej klasy 1570 zł ?

Edytowane przez lukas455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz czystego Androida, bez nakładki producenta + mocno zależy Ci na aparacie - to najlepszy wybór w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, spodziewam się, że w tej cenie kupisz coś innego flagowego z zeszłego roku lub 2017. Tu kryterium jest rozmiar.w małym rozmiarze kozak nad kozaki bo świetny aparat oraz wsparcie. Ale czy taki u11 będzie gorszy, nie patrząc na jego rozmiar?

Imo lepszy wybór niż mi9se. Przynajmniej dla mnie, bo innej konkurencji imo nie ma. Patrząc przede wszystkim na rozmiar i aparat.

 

Ale, interesując się nim trafiłem na info o nie małych problemach z nim. Jak tylko znajdę źródło to podkinkuje.

 

Edit

Mam

https://antyweb.pl/google-pixel-3a-problemy-z-jakoscia/

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wad w podanym linku nie brałbym jako główny argument. Dużo więcej problemów mają inne smartfony.

Moje zdanie na temat pixela jest 3x Tak.

 

 

Edit: Literówka

Edytowane przez Harnax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale za kazdym razm jak wychodzi pixel kazdy ma nadzieje ze nie powtorza sie problemy a one zawsze dziwnie sie pojawiaja, nie bylbym taki hura optymista i wstrzymal sie chociaz chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...