Skocz do zawartości
llVectorll

Po formacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio przeprowadzałem format całego komputera, czyli w moim przypadku dwóch dysków, systemowego ssd i hdd. Po zainstalowaniu systemu a potem wszystkich sterowników, niektóre programy oraz gry nie chcą się uruchomić lub nie działają poprawnie tak jakby wydajność komputera drastycznie spadła. Np GTAV uruchamia się i potrafi ładować się z 30 min lub więcej, a jak już załaduje to tekstury się nie wczytują i gra cały czas przycina. Support Rockstara po analizie plików diagnostycznych wskazał na problem z kartą graficzną, i jedyne co mi zalecili to "zainstalowanie najnowszych sterowników, ale tak jak mówiłem sterowniki wszystkich podzespołów są aktualne.Próbowałem nawet na starszych sterownikach ale nic to nie pomogło.

 

Zestaw :

 

Asus Z170 Pro Gaming

 

IntelCore i5 6600K

 

GTX 970 Asus strix

 

SanDisk Ultra II 240GB

 

8GB ram HyperX

 

Win 10 64bit

Edytowane przez llVectorll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, albo walisz install od zera - ale wcześniej przygoituj aktuyalne sterowniki, albo wez chociaż sprawdz tę grafikę czy gpu-z czy 3dmarkiem.Ogólnie wywal z menedzera urządzem grafikę i zainstaluj z nowymi sterami. Ja bym spradził kontrolnie wszystko - tak jak z wizytą u lekarza raz na 20 lat ;)

 

 

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, albo walisz install od zera - ale wcześniej przygoituj aktuyalne sterowniki, albo wez chociaż sprawdz tę grafikę czy gpu-z czy 3dmarkiem.Ogólnie wywal z menedzera urządzem grafikę i zainstaluj z nowymi sterami. Ja bym spradził kontrolnie wszystko - tak jak z wizytą u lekarza raz na 20 lat ;)

 

 

 

No właśnie przeprowadzałem już kiedyś parę formatów i zawsze wszytko było dobrze, a tym razem nie mam pojęcia co mogło się stać. Zrobiłem już wszystko, nawet ponowny format oraz przywracania systemu, restart do ustawień fabrycznych i nic, dalej to samo. Pod jakim kątem mam sprawdzić moją kartę? Dodam że w instalatorach mam dziwne obramowanie przycisków "next" itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką dokładnie wersję Windows 10 zainstalowałeś? Mam nadzieję, że aktualną 1903.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką dokładnie wersję Windows 10 zainstalowałeś? Mam nadzieję, że aktualną 1903.

 

No właśnie 1903.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...