Skocz do zawartości
Wiles

GeforceExperience i Panel sterowania Nvidia - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Potrzebuję panel sterowania nvidia, a nie mogę w żaden sposób go zainstalować. Po zainstalowaniu geforce experience w ogóle się nie pojawia. Sam experience nie chce się uruchomić. Klikam na ikonkę i kompletnie nic się nie dzieje. Nie pojawia się żaden komunikat, że coś poszło nie tak, więc popularny sposób na zatrzymanie nvidia telemetry container itp. nie sprawdza się. Po prostu klikam na ikonkę i nic... Uruchamiam menedżer zadań, a tam jakieś procesy geforce experience widnieją. Próbowałem także instalować same sterowniki pobrane ze strony producenta, ale windows 10 nie pozwala mi ich zainstalować gdyż nie są zgodne z tą wersją windows. Za to windows 10 sam chętnie własne stery za każdym razem instaluje, czego nie potrafię wyłączyć. Pytałem już na innych forach i zero odpowiedzi. Zależy mi na włączeniu freesync, a bez panelu sterowania nvidia nie nic nie mogę zrobić. Jest jakiś inny sposób? Co robić?

 

Moja wersja systemu: Windows 10 Home, 1809

 

Karta graficzna Geforce RTX 2070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz win update(w Google znajdziesz), odinstaluj w trybie awaryjnym sterowniki poprzez DDU(Google) ściągnij odpowiednie sterowniki do systemu, zainstaluj i napisz czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji Home nie można wyłączyć win update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...