Skocz do zawartości
Jaycob

Gears 5

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, MrKetiw napisał:

Ciekawe kiedy 6 część wyjdzie, na pewno już na Unreal 5, będzie to na pewno przeskok graficzny,

Zobaczymy jeśli to nie będzie crossgen. Wg. przecieków z Nvidia Shield ma się pojawić w 2022. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrKetiw napisał:

Ja przy każdych gearsach ciesze się jak dziecko, dla mnie ta gra jest rewelacyjna, świetnie wygląda, super optymalizacja no i fabularnie również mnie zawsze wciąga. Ciekawe kiedy 6 część wyjdzie, na pewno już na Unreal 5, będzie to na pewno przeskok graficzny, Zakładam że będzie to gdzieś w 2023 roku. 

 

3 godziny temu, Jaycob napisał:

Jak bym chciał już pograć w Gears 6. Lubię Halo ale gunplay w Gearsach jest mega mięsisty. Krew się obryzguje wszędzie, zwłaszcza jak piła wleci. :D Świetne jest także udźwiękowienie.   

Przedsmak tego co nas czeka w Gears 6 już na Unreal Engine 5

 

The Coalition mistrzowsko ogarnia ten silnik i nowe Gearsy będą kosmicznie wyglądać na XBOX SERIES oraz PC. Też nie mogę się doczekać nowej części ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bbandi napisał:

Windows aktualny? ms store jest bardzo wrażliwy na tym punkcie - np jak zainstalowałem gre i grałem normalnie (w tym czasie włączyłem update stop) to po pewnym czasie gra się nie odpaliła, dopiero jak zdjąłem blokade, zaktualizowałem winde to ruszyła, niestety to mają dość agresywne i w pewnym momencie nie da się grać bez update.

Zaktualizowałem i nie pomogło, pomógł tylko reset gry w ustawieniach aplikacji. Najpierw kazali mi ponownie instalować grę ale po chwili już mogłem grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ogrywam sobie właśnie Gears Tactics z XBOX GAME PASS po skończeniu 5 i jestem miło zaskoczony. Jak nie graliście to polecam spróbować.

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, azgan napisał:

A ja ogrywam sobie właśnie Gears Tactics z XBOX GAME PASS po skończeniu 5 i jestem miło zaskoczony. Jak nie graliście to polecam spróbować.

 

 

Ja też pobrałem z gp jakieś 2 tygodnie temu ?Na razie skończyłem 2 rozdziały i gierka na prawdę jest spoko ?Tylko że mi słabo idzie w takie taktyczne tytuły ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, afrikan napisał:

Ja też pobrałem z gp jakieś 2 tygodnie temu ?Na razie skończyłem 2 rozdziały i gierka na prawdę jest spoko ?Tylko że mi słabo idzie w takie taktyczne tytuły ?

Warto poświęcić chwilę i potrenować bo gra daje sporo frajdy jak już się ogranie co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na to że PC'towi gracze będą mogli zapoznać się z odświeżoną wersją Gears of War 2, 3 oraz Judgment dostępnych wcześniej tylko na konsoli Microsoftu 

Seria Gears of War dostanie remaster w stylu kolekcji Halo? Informatorzy o planach Microsoftu. Marcus Fenix może wrócić https://www.eurogamer.pl/articles/2022-01-25-seria-gears-of-war-dostanie-remaster-w-stylu-kolekcji-halo-informatorzy-o-planach-microsoftu

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, azgan napisał:

Jest szansa na to że PC'towi gracze będą mogli zapoznać się z odświeżoną wersją Gears of War 2, 3 oraz Judgment dostępnych wcześniej tylko na konsoli Microsoftu 

Seria Gears of War dostanie remaster w stylu kolekcji Halo? Informatorzy o planach Microsoftu. Marcus Fenix może wrócić https://www.eurogamer.pl/articles/2022-01-25-seria-gears-of-war-dostanie-remaster-w-stylu-kolekcji-halo-informatorzy-o-planach-microsoftu

Fajne te gunwo arty, w sumie to nie wiadomo czy dostanie i nigdzie nie padlo to stwierdzenie ale w tyt trzeba wpsiac, ze dostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Fajne te gunwo arty, w sumie to nie wiadomo czy dostanie i nigdzie nie padlo to stwierdzenie ale w tyt trzeba wpsiac, ze dostanie :D

Jeśli dostanie to tylko się cieszyć bo to dla graczy PC'towych okazja do poznania wszystkich starszych części Gears of War. A co do Eurogamera to idą tą samą drogą co wszystkie inne Polskie serwisy branżowe u naszych krajowych pismaków to już norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie chętnie odświeżył, bo już nie pamiętam co tam się działo.  Jak zrobią to jak świetnie zrobili z MCC to super!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Ja bym sobie chętnie odświeżył, bo już nie pamiętam co tam się działo.  Jak zrobią to jak świetnie zrobili z MCC to super!

Przy okazji może ogarneliby optymalizację Remake 1 bo Gears of War: Ultimate Edition chyba do tej pory nie działa zbyt dobrze na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Przy okazji może ogarneliby optymalizację Remake 1 bo Gears of War: Ultimate Edition chyba do tej pory nie działa zbyt dobrze na PC. 

Serio? Z tych trzech czesci na gejpassie tylko jedynke dalem rade przejsc xD

W czworce odpadlem z4aktu bo przejscie bylo zamkniete na glucho , w piatce juz w 1 akcie wywalalo mnie z gry single po mini bossie (komunikat "zostales wyrzucony z gry" i po kilku probach odpuscilem xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Rafalxxx napisał:

Serio? Z tych trzech czesci na gejpassie tylko jedynke dalem rade przejsc xD

W czworce odpadlem z4aktu bo przejscie bylo zamkniete na glucho , w piatce juz w 1 akcie wywalalo mnie z gry single po mini bossie (komunikat "zostales wyrzucony z gry" i po kilku probach odpuscilem xD)

No właśnie 4 i 5 dobrze działają na PC z tego co mi wiadomo a z Remake 1 były problemy 

Gears of War: Ultimate Edition nie radzi sobie na pecetach? https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/gears-of-war-ultimate-edition-problemy-techniczne-na-pc/l5pv6ft

Digital Foundry: Wszystkie problemy Gears of War Ultimate na PC. Jest ich sporo https://www.eurogamer.pl/articles/2016-03-21-digital-foundry-wszystkie-problemy-gears-of-war-ultimate-na-pc

Tutaj do poczytania o Gears 4 i 5

Digital Foundry kontra Gears of War 4. Technologiczne arcydzieło https://www.eurogamer.pl/articles/2016-10-11-digital-foundry-kontra-gears-of-war-4

Gears 5 na PC to przykład, jak gra może wyglądać na Xbox Scarlett - analiza Digital Foundry. Jedna z najlepszych konwersji https://www.eurogamer.pl/articles/2019-09-10-gears-5-na-pc-to-przyklad-jak-gra-moze-wygladac-na-xbox-scarlett-analiza-digital-foundry

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, azgan napisał:

Przy okazji może ogarneliby optymalizację Remake 1 bo Gears of War: Ultimate Edition chyba do tej pory nie działa zbyt dobrze na PC. 

A co z nia jest nie tak? bo gram obecnie i na 5600XT na maxa w 1440p lata z grubym fps.

27 minut temu, azgan napisał:

Digital Foundry: Wszystkie problemy Gears of War Ultimate na PC. Jest ich sporo https://www.eurogamer.pl/articles/2016-03-21-digital-foundry-wszystkie-problemy-gears-of-war-ultimate-na-pc

Ty dzis tym spamem przechodzisz samego siebie, wrzucasz arty z 2016r? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Phoenixsuple napisał:

A co z nia jest nie tak? bo gram obecnie i na 5600XT na maxa w 1440p lata z grubym fps.

To może już ją połatali chociaż w tematach o Gearsach jeszcze nie tak dawno widziałem posty z narzekaniem na np. stuttering. A co było nie tak to podlinkowałem do artykułu od Digital Foundry możesz sobie poczytać 

Daleko szukać nie musiałem nawet w tym temacie na poprzedniej stronie masz 

W dniu 2.02.2021 o 20:58, lamparcicho napisał:

Oj tak, pograłbym w remaster trójki ;) Mogliby też w końcu naprawić jedynkę bo po którejś łatce do windowsa wydajność tej gry leży (niskie wykorzystanie GPU)

 

i kolejny 

W dniu 23.11.2021 o 12:22, MrKetiw napisał:

Kupiłem tą odświeżona wersję i gorzej działającej gry to chyba jeszcze nie miałem, co chwilę dropy i stutter :/

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, azgan napisał:

Przy okazji może ogarneliby optymalizację Remake 1 bo Gears of War: Ultimate Edition chyba do tej pory nie działa zbyt dobrze na PC. 

Kupiłem to gówno i nie dało się w to grać, optymalizacja to nędza, ściny, dropy... Pograłem może z godzinę i nie dałem rady, zwrot nie poleciał bo zostało to zakupione w sklepie MS. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sam pobiorę i sprawdzę jak działa. :D 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, lamparcicho napisał:

Może naprawili to w nowszej wersji win10 a może win11 rozwiązuje problem ;) 

Na oficjalnym forum pełno tego typu tematów było swego czasu:

GOW Ultimate Edition for Windows 10 + RTX 2080= 35 FPS - General Discussion - Gears Forums (gearsofwar.com)

Sam ściągnę dziś i zobaczę bo mam Win 11 i i5 12600K powinno to latać w 200 klatkach :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrKetiw napisał:

Sam ściągnę dziś i zobaczę bo mam Win 11 i i5 12600K powinno to latać w 200 klatkach :E

Do tej gry trzeba wylaczyc male rdzenie bo przerzuca watki na E-Core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Do tej gry trzeba wylaczyc male rdzenie bo przerzuca watki na E-Core.

Muszę poczytać gdzie to się wyłącza bo mam tego procka kilka dni. 

Ale na r5 3600 szarpalo konkret. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do aktu II i nie chodzi to dobrze. Tak stara gra, a nie trzyma 144 fps w 1440p na 3070 RTX lol.  Momentami miałem spadki do 70 fps. 

Mimo to (dla mnie takie spadki to nic istotnego ;)) mam zamiar przejść jeszcze raz, bo klimat ma świetny,

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian. Cienie na wysokie czy niskie takie same dziwne dropy o 50 fps mniej wg tego wbudowanego licznika. Mam W10. 

 

Nadal bardzo dobrze się w to gra po latach.

Zrzut-ekranu-101.png


Zrzut-ekranu-102.png


Zrzut-ekranu-103.png


Zrzut-ekranu-104.png


Zrzut-ekranu-106.png

 

Marcus jaki młodziutki w tej części. :D 
 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

A co z nia jest nie tak? bo gram obecnie i na 5600XT na maxa w 1440p lata z grubym fps.

Ty dzis tym spamem przechodzisz samego siebie, wrzucasz arty z 2016r? :lol2:

Jak widać koledzy potwierdzają również dzisiaj problemy w tym tytule :szczerbaty:

No chyba że z tym też zamierzasz handlować?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...