Skocz do zawartości
Jaycob

Gears 5

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe ;) Inna sprawa, że nie pamiętam czy miałem już wtedy zrobione OC na 4Ghz oraz poustawiane i zoptymalizowane timingi dla ramu. Zresztą póki nie będzie spadków poniżej 60 fps to nie będę narzekał na Ryszarda, wszak to tylko "przejściówka" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć @lukadd ;) Nie żebym się martwił, że nie pogram :P

 

Pytanie @Jaycob kiedy grałeś? Bo ponoć któraś duża aktualizacja Windowsa coś skopała. Nawet Coalition odniosło się do tej sytuacji - są świadomi problemu ale przyjrzą się temu w bliżej nieokreślonej przyszłości ponieważ są zajęci dopracowywaniem piątki. U mnie karta chodzi na 50-60% w GoW Ultimate i do tego trzeba cienie zmienić z high na low żeby spadków poniżej 60fps nie było :E

Grałem jakoś na początku XGP na PC. Właśnie mi przypomniałeś - faktycznie było trochę zgrzytów i się zastanawiałem co jest grane - jak gra przeniesiona z Xbox 360 może tak chrupać. Na forach anglojęzycznych z dropami fpsów ludzie także mieli z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator też ma być T-800 bo pokazywali na E3 z tego co pamiętam jako bonus do Pre-Order

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie nudna gra

 

Już grałeś? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w poprzednie, w 5 będzie to samo.

 

Zgadu i zgadula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co takiego się wydarzy po 40min? Będą inne fale wrogów? otwarty świat? podróże kosmiczne? Ciągle powtarzasz to 40min ale nie powiesz co takiego się tam wydarzy zaraz na YT zerknę i się przekonam sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem YT. Nie ma tam nic co by mnie interesowało. Strzelanie do potworów to nie mój typ. Ja wolę do ludzi strzelać. :E W ostateczności jakieś zombiaki mogą być ala DG

 

Poza tym ten cały gear to siedzenie za zasłoną i strzelanie w odpowiednim momencie. Wolę już ogrywać gry na PS3 w 720p niż grać w tą grę. :lol2:

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam w gears lepiej i przyjemniej się strzela niż w np. w uncharted :E

 

A klimacik też mi się podoba w gears.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten cały gear to siedzenie za zasłoną i strzelanie w odpowiednim momencie. Wolę już ogrywać gry na PS3 w 720p niż grać w tą grę. :lol2:

Nie ma się z czego śmiać, o gustach się nie dyskutuje. Pierwsza część była dla mnie miłą niespodzianką, na dwójkę czekałem z wywieszonym jęzorem i trzęsącymi się łapami, na trójkę jakoś mniej czekał, bo to był już koniec xklocka, a czwórkę przeszedłem już kilka razy i czekam na więcej, mocniej i lepiej :cool: Jak dla mnie Gearsy to jedna z najlepszych serii w historii, każda część, nawet trzecia, jak już w nią zagrałem była dla mnie objawieniem. W czwórce brakowało tylko mroku i charyzmy Marcusa jako głównego bohatera, ale na szczęście ciągle byś gdzieś obok:) Piątkę biorę od razu jak się pojawi na rynku i przechodzę pewnie dwa razy pod rząd.

 

Mi to tam w gears lepiej i przyjemniej się strzela niż w np. w uncharted :E

 

A klimacik też mi się podoba w gears.

Mi też lepiej strzela się w Gearsach, klimat też bardziej do mnie trafia, ale ja wolę mrok itp. W Uncharted uwielbiam zawadiackość Nate'a i zwariowane akrobacje, te popłuczyny bez niego to już moim zdaniem odcinanie kuponów. No i Golden Abbys były do czterech liter, ale tego chyba NG nie robiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera cudowna, nie moge sie doczekac, bedzie to najtansza ograna nowosc growa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam w gears lepiej i przyjemniej się strzela niż w np. w uncharted :E

 

A klimacik też mi się podoba w gears.

 

Przecież nie ma lepszego modelu strzelania z za osłon jak tu na rynku.

 

W pełni się zgadzam, oby tylko było mniej robotów a więcej "szarańczy" na sterydach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dałem jej właśnie szansę... i gram skoro ma się rozkręcić to niech się rozkręci. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dałem jej właśnie szansę... i gram skoro ma się rozkręcić to niech się rozkręci. :E

 

Najgorszy jest początek z robotami (nuda) ale później jak są potworki robi się fajnie

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już praktycznie na sam koniec epizodu z robotami od następnego rozdziału zaczynają się właśnie potworki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie do potworów to nie mój typ. Ja wolę do ludzi strzelać. :E W ostateczności jakieś zombiaki mogą być ala DG

 

 

Szkoda się tak ograniczać. W takim razie Doomy, Alieny, Deadspacy, Gearsy, czy Remnant: From the Ashes też nie dla Ciebie. Biorąc pod uwagę, że shooterów nie jest tak dużo to już w ogóle bez sensu jest to. (przynajmniej dla mnie);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie ograniczam tylko piszę co odpowiada mi. Poza tym Deadspacy przeszedłem wszystkie bo miały super klimat, aliena jeszcze nie grałem, doom zacząłem ale coś innego wtedy ogrywałem i tak pozostało... gears próbuję ale ciężko mi to idzie nie wciąga mnie ta gra.

 

Remnant to jest głownie co-op czy w single też idzie to ograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda się tak ograniczać. W takim razie Doomy, Alieny, Deadspacy, Gearsy, czy Remnant: From the Ashes też nie dla Ciebie. Biorąc pod uwagę, że shooterów nie jest tak dużo to już w ogóle bez sensu jest to. (przynajmniej dla mnie);)

Dla mnie ostatnim shooterem był FC3 jak to tak można nazwać, i czy strzelanie, w potwory, roboty, ludzi, kosmitów czy tam zombi,mi się przejadło poprostu, dla mnie każdy fps czy tps jest taki sam, tylko w co innego się strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remnant to jest głownie co-op czy w single też idzie to ograć?

Jak dla mnie to głownie Single, bo Coop jest chyba skopany, albo ja miałem pecha. Jest wątek o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie wie to pojawił się Gears 5 Ultimate w apce xboxa dla posiadaczy Ultimate pass, start gry 5tego o 21:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Potwierdzam

 

UsCWQCy.jpg

 

niezła przebitka w cenie dobrze, że skorzystałem z tej promocji za 8 zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy i kiedy będzie preload, nie pamiętam jak to było w przypadku czwórki.

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...