Skocz do zawartości
Jaycob

Gears 5

Rekomendowane odpowiedzi

I lewa ręka na tych strzałkach, a prawa na myszce? :hmm:

Dokładnie.

Klawa na bok biurka - pod kątem "ergonomicznie" pod dłoń.

Numeryczna na wysokości środka monitora.

Poooszli! ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 ma dużo lepszą oprawę graficzną.

Nie wiem, na pewno U4 ma bardziej nie równą oprawę graficzną. Miejscami w szkocji grając na ps4 to miałem wrażenie jakbym się cofną do czasów ps3

https://imgur.com/a/h97F0qk

 

W Gears 5 jak narazie, a jestem w 3 akcie to wydaje mi się, że oprawa jest bardziej równa, a są miejsca gdzie szczena opada. U4 chowa się z swoim oświetleniem, a to robi mocny klimacik w gearsach 5.

 

U4 ma piękne widoczki, ale bywa mocno nie równy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim U4 ma już swoje lata więc powoli wypadałoby odpuszczać stawianie go jako benchmark jakości. Ludzie będą się trzymać U4 tak długo jak Crysisa? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rozdział graficznie ryje dekiel szczególnie przerywniki. Jak ma się przerywniki ograniczone do 30 fps to wygląda to genialnie szczególnie pancerze w deszczu. Dziś skończyłem to była dobra gra chyba nawet lepsza od 1 i podobnie zamiotła graficznie jak jedynka lata temu na X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim U4 ma już swoje lata więc powoli wypadałoby odpuszczać stawianie go jako benchmark jakości. Ludzie będą się trzymać U4 tak długo jak Crysisa? :E

To chyba nie wiesz co się dzieje :E

2YRwUMA.png
Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rozdział graficznie ryje dekiel szczególnie przerywniki. Jak ma się przerywniki ograniczone do 30 fps to wygląda to genialnie szczególnie pancerze w deszczu. Dziś skończyłem to była dobra gra chyba nawet lepsza od 1 i podobnie zamiotła graficznie jak jedynka lata temu na X360

 

Dokładnie tak :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie wiesz co się dzieje :E

Który to dzięcioł? Yoshi czy Hashi? Czy może mamy jakieś nowe pisklaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo grupa ma inne nicki, jedynie yoshi to chyba ps4, ale tekst nie od niego.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, jak Ci się podoba 3 akt i pustynna lokacja?

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam grafike w gearsach 5 i uncharted4 na podobnym wybitnym poziomie ale z zastrzezeniem ze Gearsy maja znacznie lepsze oswietlenie, efekty czasteczkowe, cienie i HDR. W uncharted widac bardziej doparcowanie gdzie np widzisz kazdy listek.

 

Pamietajmy ze Uncharted ma juz swoje lata. Gram wlasnie w dodatek na PS4Pro i wyglada to bardzo ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, jak Ci się podoba 3 akt i pustynna lokacja?

 

Otwarte tereny tam są bez rewelacji zaczyna się dziać, jak burzał łupnie albo dotrzesz do przepompowni. Bardziej mi się podobała zimowa mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALT + TAB... żeby pogadać.

Powiem tak.

Koniec aktu pierwszego.

Wyjście z teatru i użycie "młota" z centrali...

CO SIĘ TAM NA EKRANIE odjaniepawla! - ta gra, to miód na oko!!!

 

Normalnie (graficznie) SZARPIE PODWIĄCHY ! shocked.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Już miałem pisać że pustynia wygląda okropnie ale wtedy przyszła burza :E

 

O burzy zapomniałeś wspomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamta też taka sobie wolę tą z Assassin's Creed: Origins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadne gearsy, jakoś nie lubię kosmicznych, w sumie wszystkich sttzelanek... Ale pustynia w AC Origins to mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was problem z dźwiękiem na PC. Po aktualizacji windowsa wczoraj dźwięku w menu i grze brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem wreszcie do trzeciego aktu w czwórce i... jeśli piątka jest jeszcze lepsza jeśli chodzi o mapki - a czytam tutaj same zachwyty - to zdecydowanie się piątką zainteresuję. Pewnie w abo nie ogram z przesytu, zwłaszcza że gameplay nadal jest jaki jest (gąbki na naboje), ale okazuje się, ze nawet Gerasy mogą być znośną grą - wystarczy postarzyć, zjeść, a potem wywalić Pudziana i stworzyć wreszcie kolorowe i ciekawe otoczenie. :E

 

Miał ktoś z was problem z dźwiękiem na PC. Po aktualizacji windowsa wczoraj dźwięku w menu i grze brak.

 

Chyba jest jakiś problem z dźwiękówkami Realteka.

Czemu nie odraczacie instalacji poprawek? Chociaż... w sumie musi być na kim testować, żeby tacy jak ja wiedzieli, czy wszystko działa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak że głosy postaci w cut scenkach słychać bardzo cicho? Mam stare sterowniki ale chyba nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze efekty były w Origins zwłaszcza jak złapała nas burza piaskowa którą było widać już z daleka na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, dźwięk jest mocarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak że głosy postaci w cut scenkach słychać bardzo cicho? Mam stare sterowniki ale chyba nie ma znaczenia

Tak ja mialem i kolega z ktorym gram tez mial, najlepsze to ze ja mialem w innym akcie niz on, problem jest bardzo znany na zagranicznych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak że głosy postaci w cut scenkach słychać bardzo cicho? Mam stare sterowniki ale chyba nie ma znaczenia

U mnie OK.

 

Czemu nie odraczacie instalacji poprawek? Chociaż... w sumie musi być na kim testować, żeby tacy jak ja wiedzieli, czy wszystko działa :E

Niestety, o ile można blokować aktu OSa, to wszyscy "świerzacy" Game Pass'a (jak ja) - żeby zainstalować pomost Xbox dla Win10 - M$ wymusza (przy okazji) ;) aktu do najnowszych z najnowszych.

Włącznie z tymi niedostępnymi z poziomu aktu OS. Trzeba wręcz ręcznie pobierać aktualizacje majową, której nie ma w spisie innych aktu systemowych ;)

Więc... mnie też docisnęli :)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez byl problem z dźwiękiem, co ciekawe miałem tak wcześniej w 2 innych grach, ostatnio w Blair Witch, nie było słychać głosu głównego bohatera, wcześniej chyba metro. Nie wiem na 100% ale jak wyłączyłem foobara to problem zniknął O_o Tutaj jeszcze miałem tak że jak w 2 akcie tym statkiem "jeździłem" to nie było tego za bardzo słychać. Ale ostatnio się naprawiło i jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem wreszcie do trzeciego aktu w czwórce i... jeśli piątka jest jeszcze lepsza jeśli chodzi o mapki - a czytam tutaj same zachwyty

Ja w czwórkę pograłem  30 min. (przez szacunek i sentyment do jej kultowości JEDYNKI) i... odstawiłem.

Natomiast 5 wyrywa mnie z kapci - chce się grać i grać i grać...

I ja dla odmiany czytam, że 5 super, i że podobna do 4, i że 4...

Stwierdziłem, że chyba jakoś przespałem te 4 (skoro tak podoba mi się 5).

 

"Pograłem" więc chwilę na YT i widzę, że postaci / modele bardzo podobne, ale już scenerie - bez porównania.

4 klasyczna, płaska, kwadratowa, 5 wciąga nosem 4 lokacjami.

Więc jak leży Ci 4, to w 5 się zakochasz chyba ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...