Forum PCLab.pl: Dokanałowe Bluetooth do 350 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Dokanałowe Bluetooth do 350

#1 Użytkownik jest niedostępny   kleskus 

• Przegrałeś!
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Czerwiec 2019 - 09:13

Poszukuje słuchawek dokanałowych bluetooth do 350zł. Główne zastosowanie muzyka, od rocka, przez EDM do rapu. Zależy mi raczej na tym aby grały dość naturalnie. Jako wyznacznik jakościowy CAL'e! Wymagania takie żeby się dało na nich też porozmawiać, więc mikrofon konieczny ;) Aktualnie używam JBL Reflect Contour 2 ale słuchawki nie obsługują ATPX i chyba tutaj jest problem, bo nie potrafię na nich słuchać muzyki, cały czas w tle słyszę jakieś dziwne "szumy i trzaski" - czy przez bt jest aż tak kiepska jakość i czy obsługa ATPX lub ATPX HD pomoże? :) Słuchane będzie głównie na Huawei'u Mate 20 Lite.

Ten post był edytowany przez kleskus dnia: 09 Czerwiec 2019 - 09:15

#2 Użytkownik jest dostępny   cervandes 

• Telefonolog nadzwyczajny
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 13:03

Co prawda nie o dokanałowych mowa ale ja miałem nieprzyjemność słuchać muzyki z wielu źródeł i na wielu słuchawkach bez APTx. I miałem to uczucie szumu, kompresji, czuć było wykastrowane pasmo i gorszą jakość.

Mój dzieciak sobie kupił Sony nauszne, 650tki z APTxem, telefon to LG V30 i - się zakochałem. Gdyby nie to, że wolę dokanałówki to sam bym już takowe posiadał bo grają miodnie. Tak, APTx daje bardzo dużo, pod warunkiem oczywiście że i słuchawki i źródło ten właśnie kodek posiada.

A temat będę obserwował, bo sam chętnie kupiłbym coś dokanałowego w sensownym budżecie z aptxem...

Strona 1 z 1