Skocz do zawartości
insaken

Problem z mikrofanem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, wczoraj cos kolo 20 stalo mi sie z mikrofonem. Gdy gadam z kolega na discordzie, teamspeaku czy przez inna aplikacje nie slychac mnie, lecz np. youtube, spotify itd. Nie wylapuje mojego glosu tylko to co jest na kompueterze, i to wylapuje jako mikrofon.

 

Prosilbym o pomoc, bo nie wiem co sie dzieje, a ja nic nie zmienialem. Z gory dzieki!

 

(Za rozne bledy ortograficzne itd bardzo przepraszam, ale z polskiego to ja dobry nie jestem xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć włączone miks stereo w ustawieniach dźwięku w zakładce nagrywanie a nie mikrofon. Musisz wyłączyć miks stereo klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę i odłączyć urządzenie,a mikrofon ustawić jako urządzenie domyślne klikając prawym przyciskiem myszy i klikając w opcje ustaw jako domyślne

Edytowane przez Dziebniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć włączone miks stereo w ustawieniach dźwięku w zakładce nagrywanie a nie mikrofon. Musisz wyłączyć miks stereo klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę i odłączyć urządzenie,a mikrofon ustawić jako urządzenie domyślne klikając prawym przyciskiem myszy i klikając w opcje ustaw jako domyślne

Nie posiadam zadnego miks stereo. Posiadam tylko to co na tym zalaczniku ;/.

 

Edit: To co nie jest podlaczone, nawet jezeli jest wylaczone to nic nie daje.

post-609572-15601132953502_thumb.png

Edytowane przez insaken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako domyślny mikrofon masz Steam Streaming Microfone. Wygląda to tak jakbyś miał urządzenie o nazwie Steam Link, tak jak ja zresztą mam.

 

Ustaw jako domyślny z tego obrazka mikrofon o nazwie Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio i zobacz co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako domyślny mikrofon masz Steam Streaming Microfone. Wygląda to tak jakbyś miał urządzenie o nazwie Steam Link, tak jak ja zresztą mam.

 

Ustaw jako domyślny z tego obrazka mikrofon o nazwie Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio i zobacz co będzie.

 

Nadal nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...