Skocz do zawartości
Arowsky

Klawiatura mechaniczna do 150 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zalaniu mojej rocznej Modecom VOLCANO HAMMER jestem zmuszony kupić nową klawiaturę.

Zależy mi na:

- braku klawiatury numerycznej

- podświetleniu RGB (najlepiej modyfikowanym)

- ciche switche (red, brown)

- wytrzymałość i sprawne działanie (w tamtej klawiaturze często przyciski wciskały się 2-3 razy)

 

Jest szansa dostać coś co spełnia te wymagania w tych pieniądzach?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, na portalu aukcyjnym Aliexpress jest ciekawa oferta Ajazz AK33, ale niestety są tylko czarne i niebieskie przełączniki do wyboru. Możliwe, że na innych aukcjach jest opcja zamówienia innych kolorów. Nie wiem również, czy klawiatura ma możliwość edytowania podświetlenia, ponieważ nie jestem w stanie tego sprawdzić na obecnym łączu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, na portalu aukcyjnym Aliexpress jest ciekawa oferta Ajazz AK33, ale niestety są tylko czarne i niebieskie przełączniki do wyboru. Możliwe, że na innych aukcjach jest opcja zamówienia innych kolorów. Nie wiem również, czy klawiatura ma możliwość edytowania podświetlenia, ponieważ nie jestem w stanie tego sprawdzić na obecnym łączu.

 

Hej, dzieki za odpowiedz. Klawiatura calkiem spoko, jednak tylko czarne lub niebieskie przelaczniki, tak jak mowisz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 150 zł. z rgb i tkl wchodzą jedne z najgorszych przełączników - outemu blue.

 

Co do wytrzymałości i sprawności to takie wciskanie występuje przy każdy przełącznikach typu red - są po prostu szybkie i lekkie, bardzo łatwo o dwuklik.

 

Musiałbyś kupować z zagranicznego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roccat tkl ryos mx brown bez rgb używaną w tej kwocie można złapać czasami. Jeśli Ciebie interesuje spróbuj skontaktować się z tym sprzedającym KLIK może jeszcze nie sprzedał nikomu.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...