Skocz do zawartości
CiosZaCiosem

Smartfon do 1500zl, brak duzych wymagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje smartfona do 1500zl, bo moj aktualny galaxy s6 edge juz jest w dosc ciezkim stanie haha. Ale jak patrze na aktualna oferte smartfonow z tej srednio-wysokiej pulki to kazdy ma te 6 cali, co dla mnie jest dosc dziwna i zarazem smieszna sytuacja, gdybym chcial tableta to bym kupil tableta ;c Nie mam jakis wyimaginowanych wymagan, ale chce ekran maksymalnie 5.7. ale najlepiej w przedziale od 5 do 5.5 cala. Aparat w kazdym nowym telefonie jest dobry, wiec po prostu potrzebuje w miare dobrej wydajnosci i tego nieduzego wyswietlacza. Mysle, ze nawet telefon spelniajacy moje wymagania moglbym dostac do 1000zl, wiec jesli nie bedzie potrzeby i jakiegos duzego przeskoku jakosci, to nie widze sensu wydawania 500zl za kilka pixeli wiecej. Dziekuje i pozdro !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mniejszych tylko Xiaomi Mi9 SE lub Huawei P20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Samsung A40 za 1200zl. Teraz mały ekran to około 6 cali . Można kupić starsze telefonu z mniejszym ekranem ale przez wieksze ramki rozmiar będzie taki sam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 4. Aktualnie jest za śmiesznie niskie pieniądze a przynajmniej się nie uwsteczniasz 800zl w Komputroniku

 

Jedyne co to zostajesz na Pie. Jak chcesz wydać jak najmniej to lepiej nie kupisz.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 4. Aktualnie jest za śmiesznie niskie pieniądze a przynajmniej się nie uwsteczniasz 800zl w Komputroniku

 

Jedyne co to zostajesz na Pie. Jak chcesz wydać jak najmniej to lepiej nie kupisz.

 

Petru ale ten Zenfone 4 jest znacznie większy jak powyżej wspominane telefony więc trochę bez sensu polecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy ale jednak 5,5, do tego ma aparaty nie gorsze niż Galaxy, dobra baterie i... Kosztuje prawie połowę co Xiaomi czy P20.

A z tego co widzę zależy mu najbardziej na cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tańszych z małym ekranem jest świetna motorola X4 za 700zł : https://www.x-kom.pl/p/383397-smartfon-telefon-motorola-moto-x4-3-32gb-ip68-dual-sim-czarny.html . Telefon ma niezłe aparaty ,świetne audio , ładne kolorki na ekranie i trzyma 2 dni baterii. Oczywiście pracuje pod kontrola najnowszego androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Mi9 SE? Sam szukam telefonu i chyba się na niego zdecyduje bo podobno aparat jest niezły a sam telefon mniejszy niż reszta modeli w tym budżecie ale nadal ma spory ekran bo 5.97 cala przez małe ramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zwykłą Mi-dziewiątkę-oddałem. Mam teraz w niemczech V30 za 250 euro w MM.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie V30 ma 8.0 i może dostanie 9.0(znając LG to jest to loteria).

Edytowane przez arek1022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...