Skocz do zawartości
azgan

Blair Witch nowy horror FPP

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona.. bardzo krótka ale ciekawa.. niesamowicie wciągający początek ale im dalej tym już gorzej... momentami chamsko twórcy przedłużali rozgrywkę poprzez powtarzające się obszary i pomieszczenia... zgadzam się z wieloma recenzjami.. za mało blair witch w blair witch.. mimo to spoko gra, zasługuje na ocene 6/10 ewentualnie 7/10

 

Dobrze, ze gra jest w Game Pass. Bo nie jest warta wiecej niż 30-50zł.

 

Grę skończylem ale jednak liczyłem na coś lepszego, dużo lepszego. Początek zachęcający i to bardzo klimatyczny ale po 2h grania czar prysł. Im dalej tym gorzej.. Jednak mimo to nie nudziła gra al i tak potencjał ogromnie niewykorzystany. A szkoda.

 

Moja ocena 6/10. Dałbym 5/10 ale to polski rodzimy produkt to niech mają troche więcej :P

 

Ocena 5,6,7 jedna osoba i 3 oceny- niech sobie każdy wybierze co mu pasuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie no z tym 7 to przesadziłem. 6/10 jak ulał.

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tej grze hdr nie jest potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię horrorów ale dla fanów dreszczowców gra się może podobać.Najbardziej dziwnym zjawiskiem jest gra horror która nie straszy to jest dopiero dziwny dreszczowiec. :E

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyle co gra na premiere :E

Podmienili cały build, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym k@#$! ze strachu bym pada rozwalił.Sory ale nie nadaje się do horrorów. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię horrorów ale dla fanów dreszczowców gra się może podobać.Najbardziej dziwnym zjawiskiem jest gra horror która nie straszy to jest dopiero dziwny dreszczowiec. :E

 

Wiesz, fani horroru nie szukają już w nich strachu, bowiem dawno są przyzwyczajeni i nic ich raczej nie rusza : D Jeśli gra jest straszna - super, wielki plus, jednak generalnie dobry horror nie musi być straszny, tu bardziej chodzi o specyficzny klimat, fabułę czy gameplay, po setkach godzin spędzonych w horrorach strach jest tylko mało istotnym dodatkiem. Co zabawne, kiedy na początku sięgałem po horror, było zupełnie odwrotnie - głównie interesował mnie właśnie aspekt straszenia. Stąd gry stawiające głównie na straszenie (jak ten i większość indyków) raczej nie są łakomym kąskiem dla fana horroru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy na słuchawkach to jest czad,gacie pełne.

 

Bo wreszcie na monitorze masz noc i czerń więc jest i klimat a słuchawki to swoją drogą, bo gra jest pod nie zrobiona (tak zalecają w to grać) ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie z ciekawości. R5 2600 4.0ghz + GTX1070 ustawiłem maks detale i w pierwszej scenie podczas jazdy samochodem 19fps i wywaliło grę :E o co chodzi ? :D

 

edit: Dobra, znalazłem rozwiązanie. Skalowanie rozdzielczości zarzyna wydajność. Wystarczy zmienić opcje z UBER na PEŁNE i hula w 60 fpsach na max detalach.

Edytowane przez Khold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z graczy testował grę na konsolach Microsoft XONE a głównie to się pytam o optymalizacje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ją wcześniej od Ciebie. Straszyć trzeba umieć a ta gra jest zwyczajnie nudna a nie straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Blair Witch w ogóle nie jest straszna. Ma taki mroczny klimat i atmosfere ale w ogóle nie wystraszyłem się w tej grze.. A ja jestem strachliwa osobą.. dLatego nie mogę grać w Amnesie czy w Somę:) .. Uwielbiam horrory ale jednak granie to już wyższa liga..

 

W dodatku rozczarował mnie finał w tym budynku. Tam nie było nic strasznego. A pamietam jak w filmie z 99r można było sie naprawdę wystraszyc.. Natomiast w grze.. zamiast straszyc to ciągle otwieraliśmy kolejne drzwi.. i kolejne drzwi... to już było strasznie naciągane..

 

Gra nie jest warta więcej niz 20zł. Ale dobrze ze trafiła do Game Pass.. Ukończyłem ją bo jest krótka.. Zakończenia banalne i mało interesujące. Mimo to jednak gra mnie nie nudziła jak Hennepina. Tylko momentami odczuwałem monotonie jak np te ciągłe otwieranie drzwi itp.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horror słaby, fabuła mało angażująca, ale szwendanie się w nocy po lesie z latarką było klimatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..i to szwendanie po lesie było jeszcze zjadliwe ale etap z domem i drzwiami to było przegięcie, czegoś tak nudnego i monotonnego w grach nie widziałem, po AC:O już myślałem, że gorzej nie można.

W pewnym momencie nawet myślałem, że mam jakiegoś glitcha i mi się jakiś loop włączył :)

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tylko po co dali możliwość głaskania psa? CO ty symulator Simsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bo są różne zakończenia jak nie dbasz o psa.

 

Guzik prawda. Ani razu go nie głaskałem. A sorki chyba raz gdy był moment ze on sie przestraszył (wchodząc do jakieś dziury). A miałem i tak na koncu najlepsze zakonczenie . Zresztą te zakończenia są i tak beznadziejne. Ogólnie mówiąc od momentu gdy poznajemy lepiej las to ten cały czar śledztwa chłopczyka po prostu mija.. A szkoda. Bo to były najlepsze momenty w grze.

 

Polskie studio odpowiedzialne za tę grę chyba za dużo wzięło projektów na raz boLayers of Fear 2 i tera Blair Witch. Lepiej najpierw dopracować jeden a później brać się za drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczałem gre i na samym początku na max ustawieniach w 1440p mam 55-60 fps normalnie cudna optymalizacja przy takiej dość słabej grafice. Dobrze że gry nie kupiłem tylko jest w XGP, na ile ta gra w ogóle starcza 2-3h ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up swoją drogą Marcin czadowa sygnaturka :D:lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...