Skocz do zawartości
azgan

Blair Witch nowy horror FPP

Rekomendowane odpowiedzi

Is3opmS.png

 

Blair Witch horror FPP od polskiego studia Bloober Team (znanych z takich gier jak Observer czy Layers of Fear) zainspirowany słynną serią kinowych filmów grozy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=m50j3t52TtY

 

Fani Resident Evil VII: Biohazard powinni być zachwyceni ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo dobrze! Lubie takie klimaty...film z 99" mi się podobał.:) Nic tylko czekać na gameplay. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się zainteresować. Takie klimaty lubię :thumbup:.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Dla mnie horror musi naprawdę mieć to coś.

Lepiej coś nowego niż kolejny badziewny Outlast na ten przykład. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo dobrze! Lubie takie klimaty...film z 99" mi się podobał.:) Nic tylko czekać na gameplay. ;)

 

No film był zacny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film klasyk, szkoda że dwójkę tak zepsuli.

 

Jeszcze pamiętam jakąś starą cześć Rustin Parr, aż się w to grać bałem heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się gra na którą warto czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy zaorali E3 2019 i dumnie można napisać że jesteśmy w TOP a Blair Witch to kolejna świetnie zapowiadająca się gra która to udowadnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już 30 sierpnia.

 

:pijacy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy opublikowali również wymagania pecetowej wersji tytułu.

 

Minimalne wymagania sprzętowe System operacyjny:

 

Windows 7 Procesor: Intel Core i3-3220 (3.30 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz) Pamięć: 4 GB RAM Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265 DirectX: Wersja 11 Miejsce na dysku: 16 GB

 

Rekomendowane wymagania sprzętowe System operacyjny:

 

Windows 10 Procesor: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 Pamięć: 8 GB RAM Karta graficzna: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590 DirectX: Wersja 11 Miejsce na dysku: 16 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pogram na wysokich/najwyższych z moim rx 580 8GB. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blair Witch w Xbox Game Pass w dniu premiery :thumbup:

 

RReZyur.jpg

 

No i pięknie za garść drobniaków będzie można ograć kolejny świetny tytuł w abonamencie XGP :cool:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co wydali Layers of Fear 2, a już prawie że premiera Blair Witch? Słabo to wróży, zresztą ileż można klepać te symulatory chodzenia, jeszcze podczas premiery pierwszego Layers of Fear powiedzmy, że nie było tego aż tak dużo, teraz horrorowych "spacerkowiczów" jest tyle, że ja nawet nie nadążam z premierami, a co dopiero grać w to wszystko : D Rozumiem jednak, że kogoś mogą takie gry jarać, ja pewnie zagram, bo popularne, a że prowadzę kanał o horrorach to nie mam za bardzo wyjścia, ale już wczoraj LoF 2 mnie porządnie wynudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co wydali Layers of Fear 2, a już prawie że premiera Blair Witch? Słabo to wróży, zresztą ileż można klepać te symulatory chodzenia, jeszcze podczas premiery pierwszego Layers of Fear powiedzmy, że nie było tego aż tak dużo, teraz horrorowych "spacerkowiczów" jest tyle, że ja nawet nie nadążam z premierami, a co dopiero grać w to wszystko : D Rozumiem jednak, że kogoś mogą takie gry jarać, ja pewnie zagram, bo popularne, a że prowadzę kanał o horrorach to nie mam za bardzo wyjścia, ale już wczoraj LoF 2 mnie porządnie wynudził.

 

Miejmy nadzieje ze LOF2 był słaby bo skupiali się na Blair Witch :) Patrząc po trailerze BW zapowiada sie na duzo bardziej dynamiczna i przystępna dla szarego gracza grę niz Lofy/Observer. LOF1 nie byl porywajacy ale wciagnal mnie na tyle ze go ukonczylem. Od Observera sie odbilem, LOF2 miał momenty ale historia mnie nie wciagnela tak jak w jedynce a sekwencje z formlessem były strasznie irytujace a nie straszne.

 

BW pewnie tez ogram bo game pass posiadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda. Pytanie czy to są screeny na silniku gry, ale jeśli tak to będzie wyglądać na mocnym sprzęcie to chyba kiedyś się skuszę i zagram choć nie lubię "strasznych" gier (najwyżej zaopatrzę się w komplet pieluch).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zrzutów z gry.

 

IMO wyglądają obłędnie!

 

Kurcze faktycznie ładna ta grafika a las lepszy nawet od tego z Kingdom Come: Deliverance :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minister zdrowia ostrzega: preorder może być przyczyną wielu poważnych rozczarowań!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawe czy trzeba znać trylogię? Ja kiedyś grałem w 1 odsłone ale strasznie mnie wkurzało sterowanie (grałem na PC). I odrzucało nie miałem konsoli ani padow.. Dlatego dałem sobie spokój..

 

Natomiast film był bardzo fajny .. Bardzo kusi ta gra.. Mimo, że ostatnio powiedziałem sobie że dość horrorów to jednak są one jak narkotyk :D..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie to nowa historia, ale jak ktoś grał w jakąś poprzednią część to może łatwiej zrozumie grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie będą podpinać się pod niemal kompletnie zapomnianą, średnio ocenianą serię survival horrorów sprzed kilkunastu lat. To pewno niezależna historia wykorzystująca motyw Wiedźmy z Blair.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...