Skocz do zawartości
marceljab6

Szybko spadający procent baterii w iPhone 6s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na iPhone 6s szybko spada procent baterii. Przykładowo wieczorem telefon był naładowany do pełna a rano nie miał ani 1% baterii. Procenty uciekają co parę minut przy bezczynności telefonu. W załóżmy 10 min potrafi spaść o 4% i tak cały czas przy kondycji baterii wynoszącej 97%... Wiecie co to może być? Dodam, że w trybie oszczędzania baterii jest niewiele lepiej a wszystkie ustawienia są zrobione pod oszczędność. Telefon dostałem od kolegi już w takim stanie i o ile wiem to bateria jest oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile bateria oryginalna...

Jak telefon po upadku/zamoczeniu to może być gdzieś przywarcie w środku na płycie. Równie dobrze może być uszkodzony kondensator z przebiciem. Zobacz na Youtube ten kanał i zobacz jak wygląda naprawa. Sam tego nie zrobisz. A ten chłopak prostu wstawia naprawdę dobry kontent na swoim Youtubowym kanale i przede wszystkim wie co robi. W każdy opisie filmu masz dużo informacji.

Edytowane przez Qwinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile bateria oryginalna...

Jak telefon po upadku/zamoczeniu to może być gdzieś przywarcie w środku na płycie. Równie dobrze może być uszkodzony kondensator z przebiciem. Zobacz na Youtube ten kanał i zobacz jak wygląda naprawa. Sam tego nie zrobisz. A ten chłopak prostu wstawia naprawdę dobry kontent na swoim Youtubowym kanale i przede wszystkim wie co robi. W każdy opisie filmu masz dużo informacji.

 

Jak po upadku to on nie wygląda bo jest praktycznie bez skazy no ale kto wie. Myślisz, że w zwykłym serwisie telefonów mi to zrobią i czy wiesz jaki to może być koszt? Czy opłaca się to w ogóle robić?

Edytowane przez marceljab6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po upadku to on nie wygląda bo jest praktycznie bez skazy no ale kto wie. Myślisz, że w zwykłym serwisie telefonów mi to zrobią i czy wiesz jaki to może być koszt? Czy opłaca się to w ogóle robić?

 

Dobra dzięki napisałem tam do tego gościa i mówi to samo co ty, albo bateria albo przywarcie, naprawa od 200 do 400 zł. Spróbuję wymienić baterie. Dzięki za pomoc, można zamknąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...