Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Kingdom to jest mega zajefajna gra, niestety równocześnie frustrująca, która mnie odrzuca mechaniką, bardzo podoba mnie się świat, postaci ale ta mechanika zabija mi wszelką frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obawiam się dokładnie tego samego. Interesujące doświadczenie średniowiecznego, realnego RPG, ale chyba lekko zbyt hardkorowe jak dla mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym jednak odwrotnie tzn, żeby Kingdom był na konsole, a DMC na PC. :P Generalnie to jedynie mam pretensje do tego podziału gier na konsole i PC. To praktycznie ta sama platforma, ta sama usługa, a różne gry dają. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym nie ograł Kingdom na PC na premierę to wolałbym Kingdoma. Mimo niedopracowań, świetnie się bawiłem z tym RPG w końcu coś innego.

 

A co do podziału pewnie chodzi o licencje i o kasę :E, ale jak DMC trafia na konsole to jest szansa, że również i trafi na PC za jakiś czas w passie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście niedługo również premierowo Blair Witch i Gears 5

 

To dla mnie tylko to, bo resztę już znam, grałem albo nie jestem zainteresowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale jak DMC trafia na konsole to jest szansa, że również i trafi na PC za jakiś czas w passie.

Monster Hunter: World, też od Capcomu, siedzi tylko na konsolowym passie już z pół roku. Coś ten Capcom ma do abo na pececie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter: World, też od Capcomu, siedzi tylko na konsolowym passie już z pół roku. Coś ten Capcom ma do abo na pececie.

Jego gry na kompach sprzedały/ją się bardzo dobrze, MH wręcz rozwalił licznik, także na passa i abo szybkie bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter: World, też od Capcomu, siedzi tylko na konsolowym passie już z pół roku. Coś ten Capcom ma do abo na pececie.

W takim razie jak Capcom ma jakieś problemy z MS to na reamake Resident Evil 2 na XGP PC nie ma także co liczyć. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak Capcom ma jakieś problemy z MS to na reamake Resident Evil 2 na XGP PC nie ma także co liczyć. :mad:

Nie ma problemów z MS, konsolowy Xbox Game Pass regularnie swoimi tytułami zasilają, tylko jak Kazubin wyżej pisał, najpewniej w przypadku pecetów wrzucanie gier do abonamentu nie jest dla nich opłacalne.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. A wrzucanie gier do konsolowego, tego samego abonamentu jest już opłacalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Ultimate oferuje to co masz w Live Gold (czyli multi) + gry. Ten sam pakiet masz na PC za tą samą aktualnie ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. A wrzucanie gier do konsolowego, tego samego abonamentu jest już opłacalne?

Widocznie jest. Sprzedaż na konsolach szybciej siada i kasa od MS jest bardziej kusząca. Na pecetach drugi obieg nie istnieje, promka tu, promka tam i się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dla mnie i tak ma mało sensu. To jest ta sama usługa, na praktycznie tej samej platformie od MS. Nie rozumiem jak opłacalność była by większa na tylko jednej platformie zamiast na obu PC i X.

 

Wciąż piszemy o graniu w abonamencie, a nie kupnie na "własność" i obiegach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest proste - Capcom widzi słupki sprzedaży, konsolowe wersje z biegiem czasu zaczynają się sprzedawać gorzej jak pecetowe, więc podpisują umowę z MS, a w przypadku PC nabijają kabzę samemu, bo dalej jest zadowalająca i kasa od MS ich nie interesuje. Tak na chłopski rozum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS chciałby, aby XGP pojawił się na wszystkich platformach.

 

 

To ODIN miałby w co grać na smartfonie siedząc w robocie i nie musiałby już oglądać filmików z YT :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O komórki raczej nie chodzi.

 

To słabo bo GeForce Now z RTX już zapowiadali na smartfonach https://pclab.pl/news81713.html a MS przecież też ma swoje granie w chmurach :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak sprawdzałem to przy hard reset czy zaniku prądu, nagłym odłączeniu od gniazdka nie wznawiało pobierania.

 

Ale jak się normalnie wyłączyło windę przez zamknij to wznawiało po ponownym uruchomieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest promocja na tego passa i na ile miesięcy?

Ograłbym tego Kingdom Come. Przemęczę się nawet z instalką Windows 10 i ogarnianiem tego potwora, w końcu powrót na siódemkę z obrazu VHD to potem chwila-moment. A powoli i tak trzeba się przyzwyczajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze do kiedy z tego co widzę nawet po zalogowaniu ale:

 

Xbox Game Pass PC za 4zł na miesiąc

Xbox Game Pass Ultimate 8zł na 2 miesiące (PC,konsola,Gold)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba wezmę teraz. Jest tam sporo mniejszych gier które chętnie bym sprawdził przed zakupem w normalny sposób (gram nie za wiele, z dużymi przerwami, więc wszelkie abo to nie do końca są oferty dla mnie... co prawda te ~200 zł za rok za ogranie takiej biblioteczki to świetna cena, ale widać tak jak stare pokolenie lubiło pudełka, moje lubi cały czas pozycje w bibliotece na Steam?Origin/Uplay...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy nowe dlc do Metro Exodus wchodzi w skład XGP? Widziałem, że pobrał mi dodatkowo 7GB ostatnio, ale odpalić nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy nowe dlc do Metro Exodus wchodzi w skład XGP? Widziałem, że pobrał mi dodatkowo 7GB ostatnio, ale odpalić nie idzie.

dlc chyba nie wchodzą w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...